reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Piękne Panie,a ja z takim pytaniem....
Kiedy,jak wcześnie trzeba ogarniać sobie położną? Chciałabym, wiadomo,żeby położna zajęła się mną troszkę lepiej i żebym ja tę kobietę już znała. Słyszałam,że często dziewczyny wcześniej właśnie kontaktują się z położonymi ze szpitala,w którym mają rodzić,żeby ta pani akurat była przy naszym porodzie.
Ja udziału mojego K.pod uwagę przy narodzinach Malucha nie biorę. On ma jakąś taką dziwną męską awersje,ma problem nawet z usg przezpochwowym. Mówi,że mimo iż gin to kobieta to On nie może pogodzić się z tym widokiem jak ktoś obcy.... No chłop po prostu
 
reklama
Kolejna wizyta. Sie bedzie czesto zmieniac...0rzy tylu osobach......to zbyt czesto edytowac bym musiala
Ja nie chcę tutaj podawać miasta z imieniem itd. To ogólnodostępne forum. Wydaje mi się, że nick + termin porodu + ewentualne wcześniejsze dzieci a po porodzie data porodu z imieniem jest ok...

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Kiedy,jak wcześnie trzeba ogarniać sobie położną? Chciałabym, wiadomo,żeby położna zajęła się mną troszkę lepiej i żebym ja tę kobietę już znała. Słyszałam,że często dziewczyny wcześniej właśnie kontaktują się z położonymi ze szpitala,w którym mają rodzić,żeby ta pani akurat była przy naszym porodzie.
To na pewno zależy od konkretnego szpitala. W niektórych jest cennik, a w niektórych jest wręcz zakaz. Któraś koleżanka opowiadała mi, że ona miała umowę nie tylko na poród, ale też na opiekę po porodzie. Także różnie bywa, trzeba zasięgnąć języka o konkretnym mieście i szpitalu.
 
Moj syn wymiotowal po syropach, wiec podawalam Pulneo krople (mniejsza objetosc).

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Spieszyło mi się bo tylko chwilę miałam opiekę dla M.i zrobiłam szybki kurs doapteki. Pan mgr nie raczył mi zaproponować kropli a szkoda bo to zawsze wygodnoejsza opcja.
Tego Pulneo trzeba 3x 10ml jest ochydny...nawet ten o smaku Coli...tylko zapach ma Coli...
Chwytam się już wszystkiego żeby uchronić go przed kolejnym antybiotykiem :/


usg 28.03 i 5.04 :)
 
Mamusia83 35 lat
TP 5.10
Syn2014

Mami3 34 lata
TP 6.10
Córka 2009
Syn 2011


ola_9090 27 lat
TP 7.10

aspekt 30 lat
TP OM 7.10 USG 11.10
Syn 2011
Córka 2016


Emol 22lata
TP 9.10
Syn 2017

Sandralevv93 25lat
Tp 9.10

Szalona 29 lat
TP 12 X
Syn 2014
Syn 2017

Pilades 34 lata
TP 15.10
Syn 2015

Mama po raz drugi lat 28
tp 18.10
SYN 2013

Wonderful 27 lat
TP 20.10

Margonelka 33 lata
Tp 20.10

Zielonooka90 28 lat
TP 20.10

Katrina33. 33lata
Tp 20.10
Syn 2005
Córka 2013

aisza7 37lat
Tp 20.10
Córka 2005
Córka 2007

Aga10_2018 36 lat
Tp 28.10

NaturalnaMama 28 lat
TP 28.10
Córka 2012
Olunia145 24 lata
TP 02.10

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patrząc na listę, pewnie wklejałyśmy w podobnych momentach i się posypalo kilka dziewczyn.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Tego Pulneo trzeba 3x 10ml jest ochydny...nawet ten o smaku Coli...tylko zapach ma Coli...
Te krople ponoć też ohydne. Mąż kiedyś brał (swoją drogą, ogłupiały go na maxa, ale ponoć dorośli gorzej znoszą ten lek niż dzieci) i dziwił się, że Młody to łykał. Może uda Ci się jakoś syna przekupić, żeby łykał ten syrop - trzymam kciuki!
 
Do góry