reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Kochana NaturalnaMamo 12 tydzień będziesz miała między 08-14 kwietnia.
Ja sobie zainstalowałam dzięki RannyPtaszek aplikację Nuture i tam masz pięknie wyszczególnione tygodnie.
Ja ostatnia okres miałam 18 stycznia więc bardzo podobnie :-)

Jak się dokładnie nazywa ta aplikacja nie mogę znaleźć


 
reklama
Dziewczyny zaczynam wariowac. Za mną już jedno poronienie (wywoływane). Wizytę mam 14 marca. Dopatruje sie juz glupot. A to mnie zakluje coś w brzuchu A ja już wpadam w panikę. Ostatnią wizytę miałam 20 lutego. To jedne z najgorszych 3 tygodni. Różne sa sytuacje w życiu ale strach o fasolkę jest nieporownywalny :( :(
Kochana ja tez mam schizy a szczegolnie jak tu przeczytam o straconych ciazach. Wizyte mam 16.03. Czuje sie roznie. Chodz zrobilo sie cieplo i slonecznie tojakby mi sie polepszylo. Mldosci w sumie nie mialam tragedi teraz mi troche przechodzą przechodz. Wymiotywalam 3 razy w tamtym tyg i koniec i to raz. Boje sie ale przeczucie mam dobre
 
Nurture. Przepraszam zjadłam r :-)

To ta ?
1520509173-410ba9b7f0e493d0-aaaaaa.jpeg



 
Dziewczyny zaczynam wariowac. Za mną już jedno poronienie (wywoływane). Wizytę mam 14 marca. Dopatruje sie juz glupot. A to mnie zakluje coś w brzuchu A ja już wpadam w panikę. Ostatnią wizytę miałam 20 lutego. To jedne z najgorszych 3 tygodni. Różne sa sytuacje w życiu ale strach o fasolkę jest nieporownywalny :( :(
Znam to, tez juz czasem swiruje ale coz robic, pozostaje czekac do wizyty

p19u9jcg9y71ca8m.png


2 wizyta 22 marca [emoji173]
 
Hej dziewczyny.
U mnie niestety jest źle. Lekarz na drugim USG stwierdził puste jajo płodowe, jest tylko pęcherzyk 14 mm i nie dał mi już nadziei. Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu idę do szpitala :(
 
A masz synów czy córki czy syna i corke?
Jak sie dogaduja? Co mnie czeka?
Kiedy bedzie lzej?
To masz jeszcze lepiej bo masz 2 dzieci do pomocy :)
Mam córkę 9 lat i syna 7 lat. Czasem odnosimy wrażenie że zachowują się jak bliźniaki. Są za sobą bardzo a czasem się tłuką. Ale jest wesoło. Syn powiedział, że jak będzie dziewczynka to on nie będzie się cieszył za to córka mówi że będzie pomagać bezwzględu na płeć. Mam nadzieje, że podołamy temu
 
Hej dziewczyny.
U mnie niestety jest źle. Lekarz na drugim USG stwierdził puste jajo płodowe, jest tylko pęcherzyk 14 mm i nie dał mi już nadziei. Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu idę do szpitala :(

Asia powtórz badanie w przyszłym tygodniu. Już były takie sytuacje na forum. Nie trać nadziei. To dopiero 7 tc. Czytałam w innych wątkach i niejednokrotnie okazywało się, że jednak wszystko jest dobrze. Poczekaj jeszcze troszkę. Wiem jak jest Ci ciężko. Ja się martwię każdego dnia czy wszystko dobrze jest.
Tak już my Mamy mamy...
Idź do innego lekarza. Zrób za parę dni usg Na innym sprzęcie.
 
reklama
Do góry