reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja od wczoraj od 3:10 jestem mama ślicznej dziewczynki z waga 3840 samo się zaczęło ale poród był ciężki nacieli mi krocze i teraz boli.[emoji853]
Gratulacje [emoji253] [emoji253] przykro mi z powodu ciężkiego porodu ale najważniejsze,że już Dzidzia jest z Tobą [emoji5]
 
Jak tam dziewczyny? Ja dalej uczę się karmić a raczej opanować cyce... ale idzie coraz lepiej ;)
Mój cycoholik dba o to żebym za dużo wolnego czasu nie miała [emoji12]
Zaczyna się okres, że nie ma jak umyć zębów, zjeść czy zrobić w ciszy i bez pośpiechu siku.
Dwa ostatnie dni strasznie mamusiowy płaczek.
Oby to nie był początek kolek.
 
Mój cycoholik dba o to żebym za dużo wolnego czasu nie miała [emoji12]
Zaczyna się okres, że nie ma jak umyć zębów, zjeść czy zrobić w ciszy i bez pośpiechu siku.
Dwa ostatnie dni strasznie mamusiowy płaczek.
Oby to nie był początek kolek.
Ile ma teraz???? Mój dziś tydzień. Również cyckowy chłopak, ale zaczynam cyce ogarniać pomału.
 
reklama
Do góry