reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja dziś byłam tez jak @pysia1986 na USG w 3 trymestrze :)

Wszystko dobrze ufff :) te wszystkie miary są ok .ulżyło mi że synek rośnie zdrowo .

Jedynie o co dopytam ginekologa to wskaźnik HC 33+x - tj obwód główki jest aż o 3 tygodnie większy niż pozostale wskaźniki które są 30+x dni ... Ale nie mówił dziś lekarz , że coś jest nie tak z główką , mierzył wszystko dokładnie . Waga z dziś 1 590 g w 29+5 dziś.... bardzo się cieszę że odpukac jest oki ;)

Troszkę wcześnie miałam to 3 USG , chciałam duzo później tj za 2 tygodnie dopiero w ok 31+5 ale niestety lekarz idzie na urlop .... Ehhh trudno ...
Nie martw sie, ja tez mialam duzy obwód głowy i jaka mądra jestem, hehe duza glowa więcej zmieści [emoji3][emoji3]
 
reklama
Witam sie tak późno. Niestety mój syn stwierdI ze telefon mamie nie potrzebny i sie centralnie na niego zsiusial. Telefon umarł przez utonięcie. Mam kartę nanosim wiec zanim pozyczylam telefon... Zanim znalazlam adapter do zwyklej sim... I zanim dziecko położyłam spać dopiero mogłam sie za to zabrać. A taka maruda dzisiaj. Nie wiem czy zęby czy cos ale cierpliwosci nie mam w ciąży i jestem mega nerwowa.. Tak mi dzisiaj dawal popalić. Jestem wykończona aż płakać mi się chciało większość dnia z bezsilności. Jutro musi być lepiej bo inaczej w psychiatryku wyladuje
 
No żarty żartami ale ja mam ostatnio silne zaparcia , mało ruchu dużo leżę i są skutki , ostatnio w 4 dniu poszłam dopiero do toalety się załatwić . I serio powagą , bałam się " przec" wolę czekać aż samo pójdzie ( przepraszam za bezpośrednie określenia - bez urazy ) .

Ale skad moje pytanie czy wy też macie zaparcia i też boicie się " przec " na tym etapie ciąży ??? :/
Tak, mi pomaga Colon C.
 
Toz kiedys w wiadomosciach mowili, ze kobiete (chyba byla chora umyslowo ale nie jestem pewna) bardzo bolal brzuch i chciala kupe, nie mieli lazienki, wiec zalatwiali sie w korytarzu do wiadra i ona tam urodzila [emoji85] i zostawila tam noworodka, a potem matka bodajze tej kobiety wezwala karetke i ratownicy znalezli malucha [emoji85]


Tak słyszałam o tym ale ona była chora psychicznie :/ to fakt
 
Witam sie tak późno. Niestety mój syn stwierdI ze telefon mamie nie potrzebny i sie centralnie na niego zsiusial. Telefon umarł przez utonięcie. Mam kartę nanosim wiec zanim pozyczylam telefon... Zanim znalazlam adapter do zwyklej sim... I zanim dziecko położyłam spać dopiero mogłam sie za to zabrać. A taka maruda dzisiaj. Nie wiem czy zęby czy cos ale cierpliwosci nie mam w ciąży i jestem mega nerwowa.. Tak mi dzisiaj dawal popalić. Jestem wykończona aż płakać mi się chciało większość dnia z bezsilności. Jutro musi być lepiej bo inaczej w psychiatryku wyladuje
Agent z tego Arturka [emoji3][emoji3][emoji173] celowanie na telefon widze opanowal do perfekcji [emoji3]
 
W życiu bym nie funkcjonowała przy 19 stopniach w mieszkaniu :/ te 21 to moje optimum.

No chyba ze teraz jak na dworze 30 to sobie klime włączam, ale to tez do 20 stopni maks schodzi.
 
No ja tego nie potwierdze. W pierwszej ciazy od 2 trymestru do konca bralam regularnie witaminy a dziecie mialo 2960 ;) jeszcze na 3usg prenatalnym mial ponad 1500, a pozniej bardzo malo przybieral, chociaz nic nie zmienilam.
Ja też jestem zaprzeczeniem ;) może to zależy od rodzaju witamin:p ja brałam femibion a dzidziuś 2700 w 37t6d ;)
 
W życiu bym nie funkcjonowała przy 19 stopniach w mieszkaniu :/ te 21 to moje optimum.

No chyba ze teraz jak na dworze 30 to sobie klime włączam, ale to tez do 20 stopni maks schodzi.
Moj syn przy 23 to kaszle.. wiec 22 nie ustawiam.... bo przegrzane mieszkanie... lekarz kazal obniżyć do 19~20 stC. .miedzy 20 a 21..cienka granica...
wiec jak ustawie 20..to oscyluje.miedzy 19 a 21.... jak spada do 19 to dogrzewa zimą... ale jak sie jest w domu i dmucha i gotuje...to sila rzeczy jest wyzsza temp... ..
Ja tez z tych cieplolubnych, ale dziecko wazniejsze... no i zdrowiej ponoć...
( nawilzacz mam)
 
reklama
Do góry