reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam wszystkie mamusie strasznie ciężko Was nadrobić po weekendzie który upłynął mi szybko i większość czasu z synkiem który nie opuszcza mamy na krok kiedy tylko ma ją w domu a wczoraj też miałam wolne więc mały korzystał ile mógł ale już jestem na bieżąco.

Miska nie stresuj sie, pojdziesz na wizyte to popros żeby gin pobral. Ja tez poprosze bo wole byc spokojna.

Natasza zazdroszcze morza. W tym roku z uwagi na ciaze nie jedziemy i tak nam smutno, jak by bylo blizej to bysmy sie wybrali ale mamy 700 km :( wiec to nie do pokonania dla mnie.
Tak wogole to po badaniu pojechalismy do Iwonicza Zdroju przeszlismy sie kawalek i jestem na 100% pewna ze sie teraz nie nadaje do turystyki. Tylko taras, lezak i swiety spokoj.



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja w niedzielę też byłam z mężem i synem w Iwoniczu Zdroju ale nie chodziliśmy dużo bo mały zobaczył plac zabaw i tam szalał a mama odpoczywała na ławeczce. Ja też za dużo nie dam rady chodzić więc raczej krótkie spacerki niż dłuższe wędrówki ale damy radę
 
reklama
Byliscie moze na tym kolo pensjonatu pod Jodła (czy jakos tak)?? My tez bylismy na placu zabaw tylko nie pamietam o ktorej do dokladnie. I fakt widzialam jedna mamusie z srednim brzuszkiem chyba w sukience

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na prawde warto go kupic.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy orientujecie sie w sprawie znieczulenia do cc? czy jest jakis inny rodzaj?bo ja mając cc 12lat temu musiałam leżeć plackiem 12godzin a teraz podobno po 7godz sie juz wstaje. Więc czy to znieczul.jest jakies słabsze/inny rodzaj?o co chodzi?
 
Dziewczyny czy orientujecie sie w sprawie znieczulenia do cc? czy jest jakis inny rodzaj?bo ja mając cc 12lat temu musiałam leżeć plackiem 12godzin a teraz podobno po 7godz sie juz wstaje. Więc czy to znieczul.jest jakies słabsze/inny rodzaj?o co chodzi?
Ja tez musialam leżeć przez 12h a rodzilam 3 lata temu.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t1d [emoji594]
 
8 lat temu tez lezalam plackiem ale 24 godziny po tym 12 to wbrew pozorom dla mnie nie duzo.
25 lat temu moja mama lezala po cc 8 dni, to dopiero musiala byc meka. Chyba nie bardzo ktos sie upieral zeby miec cc na życzenie.
To chyba zalezy od rodzaju jaki ma srodek wykupiony szpital.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasę ma , wiec pół biedy [emoji23] ale potem mi samej tak zle , ze nie zjadł itp [emoji5] wiesz facet by to miał w doopie a kobieta jednak się przejmuje troszkę [emoji3] ale wiesz wstał o 7 już i kuzwa nic nie pomoże ino wiecznie kuzwa on ma czas , bardzo mnie wkurzac zaczął [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t1d [emoji594]

A z tym ich "czasem" to ja doskonale wiem... Wczoraj zrobiłam krótką (5 punktów) listę rzeczy, które chciałabym, aby mój zrobił. A mój cwaniak powpisywał tam zakresy dat, kiedy zamierza to zrobić :eek: i to niezbyt bliskie w niektórych przypadkach.
Kiedyś wyczytaliśmy w jednej z książek Pawlikowskiej, że w Ameryce Południowej w dżungli obowiązuje tzw.czas dzunglowy, tzn 3-5dni= 2 tygodnie. I od tego czasu mój bardzo często mówi, że on to zrobi w "czasie dzunglowym", a ja czasem zaczynam sie wkurzac i to bardzo.:baffled:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry