reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja też mam zapowiedzianą cesarkę. Sama nie wiem, czy się cieszyc czy nie, ale ponoc w moim przypadku to jedyna opcja (przez wczesniejsze oparacje ginekologiczne).
Ja miałam jedna operacje ginekologiczna tu, ale nikt mi o cc nie wspominał.. czy możesz napisać coś więcej? Przepraszam ze tak pytam.
 
reklama
Dziewczyny wlasnie co polecacie do codziennej pielegnacji pupy...
Jak syn byl maly to uzywalam masc posladkowa przeciw odparzeniom firmy ziajka...linomag...
Czytalam tez ze ta masc posladkowa babydream jest nuezla i sklad naturalny...
ogólnie śledziłam skład kosmetyków babydream i wygląda spoko a do tego ceny są przystepne :)
 
Hejka kobitki :D
Gratuluję oczywiście udanych wizyt ;) Co do kosmetyków dla dzidziusia to ja sobie to na sam koniec zostawiłam , myślę że na sierpień dopiero :)
Przede mną dziś podróż 1000 km samochodem , ciekawe jak zniosę taką trasę i czy się między postojami nie posikam :p
 
Witam
Ale miałam do czytania od wczoraj
A że u nas wczoraj piękna pogoda to po mszy powtórkowej pojechaliśmy nad zalew i tam spędziliśmy całe popołudnie, potem byłam tak zmęczona że poszłam spać, a potem jeszcze matematyki uczyłam się z córką i tak zleciał dzień
Dzisiaj też piękne lato, poszłam z rana na zakupy a potem do biedronki a tam zamknięte bo okazało się że jedna lodówka upadła na jakąś babkę i zamknięty sklep do odwołania więc połowy zakupów nie mam
Witam nowe mamusie, coraz więcej tutaj nas
Super że wszystkie wizyty udane i śliczne dzieciaczki na fotkach
Vanja no piękną masz już wyprawkę
Beczulinda też bym podziękowała za taką podróż do Niemiec z teściem, wolałabym już w domu siedzieć niż niepotrzebnie psuć sobie nerwy
Bum no to Ty już spokojnie czekasz do terminu porodu, u mnie na razie cisza na temat porodu
 
Zazdroszcze z tym 2.5kg ! Mnie po porodzie czeka bardzo ciężka praca z dietą i ćwiczeniami i samą ze sobą ...
Musze sie doprowadzić do stanu przed ciąży z Leną .
Tak skierowanie bede miała juz od 36tc a mam nadzieje , ze z terminem tez szybko pojdzie bo dzisiaj tak troche zagadalam do gina bo mi on z Leną robił cc , że duża szansa jest na to , ze z nim bede umówiona na cc [emoji4] powiedzialam mu , ze barzo bym chciała by on mi zrobił [emoji5]
Kojarzysz Wieczorka?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
Też będę ostro walczyć o ciało sprzed ciąży z Kingą, bo nie planujemy więcej maluchów :) będziemy razem w temacie :D polecam się jako towarzystwo w odchudzaniu :)
To fajnie, że masz tego samego gina. Nazwisko kojarzę, ale nie miałam z nim osobiście przyjemności, ale któż to wie ;)

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+3
 
Witajcie, gratulacje wszystkich udanych wizyt :)
Ja kosmetyki tez zostawiam sobie na sam koniec

Co do porodu to tak jak Bum, tez juz mam wpisane w karcie ze cc i moja lekarka kazała wybrac sobie termin proponowała 28 wrzesnia ale ja bym chyba chciała 1 października, bo mam córkę z 29 września nie podoba mi sie tak data dzien po dniu.

Alez u nas gorąco 31 stopni, stopy mam jak banie spuchniete.
 
Vanja, Bum ja też dołączam do waszej walki z nadprogramowymi kilogramami po ciąży. Trochę przesadziłam przed ciążą i teraz jak już urodzę to będę się musiała ostro za siebie wziąć
 
Vanja, Bum ja też dołączam do waszej walki z nadprogramowymi kilogramami po ciąży. Trochę przesadziłam przed ciążą i teraz jak już urodzę to będę się musiała ostro za siebie wziąć
I ja[emoji1]

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja zaliczylam 2 godzinna drzemke i jakos tak sie lepiej czuje :)
Co do kosmetykow dla Malenstwa i dla siebie to tez zostawiam na sierpien i chyba tez zamowie przez ta apteke interentowa. A bedziecie od razu zamawiac te emolienty dla dziecka? Czy sie wstrzymacie i zobaczycie jaka skore ma Male?Bo gdzies czytalam ze to sie powinno stosowac tylko przy bardzo suchej skorze a tak to nie trzeba

Gratuluje udanych wizyt i kolejnej dawki chlopcow na naszym forum :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry