reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej dziewczyny, ja dzisiaj zrobilam 160 km samochodem i mam dosc, ale zawiozlam w koncu swoja prace i w czerwcu czeka mnie obrona :) kolezanka mi mowila że promotor kazal jej jedno slowo zmienic w pracy i musi od nowa dac ja do oprawienia masakra ...
Wczoraj i dzisiaj też slabo czulam ruchy, nawet po słodkim, dodatkowo też mialam chyba pierwszy ten skurcz, bezbolesny ale brzuch mi sie z dolu zrobil jak kamien, polozylam sie i przeszlo
Teraz po jedzeniu maluch delikatnie laskocze :D
 
reklama
Dziewczyny wrzuccie tą listę kosmetyków do wątku o wyprawce... To bedzie niedługo wszystkim potrzebne a tu do jutra zdąży już się zgubić pod innymi postami
Ja już po obiadku. Dziś były frytki z kawalkami kurczaczka i surówka [emoji4] najedzona idę w popołudniową drzemkę

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja odczuwam jak leżę na plecach takie dziwne odczucie jakby skurcz ale brzuch mięciutki cały czas. Moze to wzdęcia? W poprzedniej ciazy rzeczywiście jak miałam skurcze to brzuch jak kamień a teraz ani razu nie miałam kamienia ,cały czas miekki tylko wrażenie takie dziwne. Niewiem może jelita czy cus... Dziwne.

O też sobie potem spisze na kartce wszystko. Ja zakupy napewno zrobię w aptece internetowej Gemini. :)
 
Oooo z tą listą w temacie wyprawkowym to dobry pomysł bo tyle drukujemy że nie będzie można poźniej odszukać a ja jestem zielona w tym temacie:) też zamierzam na gemini zamawiać

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja89, Kasia- Gratulacje kolejnych udanycn wizyt i ujawnień! Sami synowie ;)

Witam też nowe mamusie!
A może by... - słuchaj lekarza i licz wg OM ;) wyprawkę z nami zrobisz w mig ale możesz też skorzystać z aplikacji "wyprawka dla noworodka"
Apple- też mam jeszcze 27 lat i też mam w brzuszku synusia :)

Przez te choróbsko nie mam ani siły ani weny żeby gotować... może polecicie mi pomysł na jakiś szybki obiad?

xBUMx- to teraz trochę bardziej na luzie z tematem porodu ;) potem tylko skierowanie i termin?
U mnie 2,5 kg na plusie- walczę jak mogę, ciekawe kiedy wymięknę [emoji14]

Talala- u mnie identycznie z choróbskiem... uważaj na siebie i lecz się od zaraz!

Lenna- gratulacje pierwszego zakupu!

Ewii- super, że praca oddana i już masz wyznaczoną obronę! Trzymam kciuki za przygotowania ;)

Co do kosmetyków dla dzidziusia- listę zrobiłyście super! Moja pokrywa się z Waszymi. Tyle, że część rzeczy mam po córce (szotka, obcinak itp.).
JustaKacper- u mnie właśnie do pupy albo Ziajka albo Babydream :)



[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+4
 
Ja89, Kasia- Gratulacje kolejnych udanycn wizyt i ujawnień! Sami synowie ;)

Witam też nowe mamusie!
A może by... - słuchaj lekarza i licz wg OM ;) wyprawkę z nami zrobisz w mig ale możesz też skorzystać z aplikacji "wyprawka dla noworodka"
Apple- też mam jeszcze 27 lat i też mam w brzuszku synusia :)

Przez te choróbsko nie mam ani siły ani weny żeby gotować... może polecicie mi pomysł na jakiś szybki obiad?

xBUMx- to teraz trochę bardziej na luzie z tematem porodu ;) potem tylko skierowanie i termin?
U mnie 2,5 kg na plusie- walczę jak mogę, ciekawe kiedy wymięknę [emoji14]

Talala- u mnie identycznie z choróbskiem... uważaj na siebie i lecz się od zaraz!

Lenna- gratulacje pierwszego zakupu!

Ewii- super, że praca oddana i już masz wyznaczoną obronę! Trzymam kciuki za przygotowania ;)

Co do kosmetyków dla dzidziusia- listę zrobiłyście super! Moja pokrywa się z Waszymi. Tyle, że część rzeczy mam po córce (szotka, obcinak itp.).
JustaKacper- u mnie właśnie do pupy albo Ziajka albo Babydream :)



[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+4

Zazdroszcze z tym 2.5kg ! Mnie po porodzie czeka bardzo ciężka praca z dietą i ćwiczeniami i samą ze sobą ...
Musze sie doprowadzić do stanu przed ciąży z Leną .
Tak skierowanie bede miała juz od 36tc a mam nadzieje , ze z terminem tez szybko pojdzie bo dzisiaj tak troche zagadalam do gina bo mi on z Leną robił cc , że duża szansa jest na to , ze z nim bede umówiona na cc [emoji4] powiedzialam mu , ze barzo bym chciała by on mi zrobił [emoji5]
Kojarzysz Wieczorka?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
 
Ja właśnie wróciłam z miasta, w UK dzisiaj wolny dzień wiec korzystam. Kupiłam truskawki, mogłabym jeść kilogramami.
A tak w ogóle to chodzą za mna pierogi z jagodami!

Mój Maluch to niezły akrobata. Pielęgniarka śmiała sie w głos bo jak tylko zaczęła robić usg to bąbel na głowie stał. Bardzo ale to bardzo ruchliwy, i paluszki u stop długie po mamusi ma :)
Czuje ruchy nieśmiało bo dla mnie to nowość, cudowne uczucie.
 
Vanja ugotuj makaron rurki lub tagliatelle. W międzyczasie zrób sos czosnkowy ze śmietany lub jogurtu żeby się trochę przegryzlo z czosnkiem , dodaj do niego trochę majeranku, lub ziół prowansalskich.
Podsmaż szynkę (lub boczek jeśli masz) w małych kawalkach z cebula w kostkę, wymieszaj wszystko razem i obiad gotowy ;-)
To takie moje coś a'la oszukana carbonara ;-)

Mam zamrożony gotowany boczek ze świątecznego zurku, może jutro zrobię taki obiad ;-)
Mąż niby chciał makaron z kompotem, ale to może pojutrze mu zrobię, bo naszła mnie ochota na oszukana carbonare; -)
 
Zazdroszcze z tym 2.5kg ! Mnie po porodzie czeka bardzo ciężka praca z dietą i ćwiczeniami i samą ze sobą ...
Musze sie doprowadzić do stanu przed ciąży z Leną .
Tak skierowanie bede miała juz od 36tc a mam nadzieje , ze z terminem tez szybko pojdzie bo dzisiaj tak troche zagadalam do gina bo mi on z Leną robił cc , że duża szansa jest na to , ze z nim bede umówiona na cc [emoji4] powiedzialam mu , ze barzo bym chciała by on mi zrobił [emoji5]
Kojarzysz Wieczorka?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
Ja też mam zapowiedzianą cesarkę. Sama nie wiem, czy się cieszyc czy nie, ale ponoc w moim przypadku to jedyna opcja (przez wczesniejsze oparacje ginekologiczne).
 
reklama
Ja89, Kasia- Gratulacje kolejnych udanycn wizyt i ujawnień! Sami synowie ;)

Witam też nowe mamusie!
A może by... - słuchaj lekarza i licz wg OM ;) wyprawkę z nami zrobisz w mig ale możesz też skorzystać z aplikacji "wyprawka dla noworodka"
Apple- też mam jeszcze 27 lat i też mam w brzuszku synusia :)

Przez te choróbsko nie mam ani siły ani weny żeby gotować... może polecicie mi pomysł na jakiś szybki obiad?

xBUMx- to teraz trochę bardziej na luzie z tematem porodu ;) potem tylko skierowanie i termin?
U mnie 2,5 kg na plusie- walczę jak mogę, ciekawe kiedy wymięknę [emoji14]

Talala- u mnie identycznie z choróbskiem... uważaj na siebie i lecz się od zaraz!

Lenna- gratulacje pierwszego zakupu!

Ewii- super, że praca oddana i już masz wyznaczoną obronę! Trzymam kciuki za przygotowania ;)

Co do kosmetyków dla dzidziusia- listę zrobiłyście super! Moja pokrywa się z Waszymi. Tyle, że część rzeczy mam po córce (szotka, obcinak itp.).
JustaKacper- u mnie właśnie do pupy albo Ziajka albo Babydream :)



[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Michał - 21+4
Ja juz tez tracę venę do wymyslania obiadów :( u nas dzisiaj zupa z czerwonej soczewicy z wkładką :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry