reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Miska nie stresuj sie, pojdziesz na wizyte to popros żeby gin pobral. Ja tez poprosze bo wole byc spokojna.

Natasza zazdroszcze morza. W tym roku z uwagi na ciaze nie jedziemy i tak nam smutno, jak by bylo blizej to bysmy sie wybrali ale mamy 700 km :( wiec to nie do pokonania dla mnie.
Tak wogole to po badaniu pojechalismy do Iwonicza Zdroju przeszlismy sie kawalek i jestem na 100% pewna ze sie teraz nie nadaje do turystyki. Tylko taras, lezak i swiety spokoj.



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

No ja w te wakacje mam odgórny prikaz siedzenia w domku.Nie wybieramy sie dalej niż do 50km a wiec w razie upalow bedziemy robic jednodniowe wypady nad wode.

Cześć dziewczyny :) Można dołączyć :)? Podczytuję Was od jakiegoś czasu, ale jakoś się nie miałam okazji odezwać :)

Witamy nową przyszłą mamuśkę ☺☺☺

Hej dziewczyny. Ja również chciałabym dołączyć do was. Mam 27 lat i to moja pierwsza ciąża. Zaczynam 23 tydzień no i wszystko wskazuje na to ze będzie chłopiec ale imię jeszcze nie wybrane.

Witamy i zapraszamy ☺☺☺
Witajcie, gratulacje wszystkich udanych wizyt :)
Ja kosmetyki tez zostawiam sobie na sam koniec

Co do porodu to tak jak Bum, tez juz mam wpisane w karcie ze cc i moja lekarka kazała wybrac sobie termin proponowała 28 wrzesnia ale ja bym chyba chciała 1 października, bo mam córkę z 29 września nie podoba mi sie tak data dzien po dniu.

Alez u nas gorąco 31 stopni, stopy mam jak banie spuchniete.[/QUOTE

A może wybiez termin porodu na dzien urodzin twojej corki.Pozniej za jednym zamachem imprezka dla rodziny i jeden duzy tort i polowe mniej roboty
 
reklama
I ja[emoji1]

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
I ja tez, juz sobie obiecalam ze do przyszlych wakacji to bd laska ze ho ho.
A bd miec motywacje bo sie z mezem nie bd czesto widywac to taka mu niespodzianke zrobie :)
2 lata temu udalo mi sie w 2 miesiace 10 kg zrzucic ohh jaka ja bylam z siebie dumna. Maz mi tylko mowil zebym nie przesadzila i cyckow za duzo nie stracila bo co tu oszukiwac za duzo to ich nie mam :D
 
Kochane, jak robicie w aplilacji, że odpowiadacie po kolei. Ja umiem odpowiedzieć tylko na jeden post. Monia-1980 fajnie to robi!:)
Ja jak już dojde do końca czytania to zapomniam kto o czym pisal:(

Lista z kosmtykami na pewno się przyda, ale ja się jeszcze z tym wstrzymam raczej. Nie mam podstawowych rzeczy, a emolienty kupię.

Gratuluję udanych wizyt:))

I witam nowe Mamusie.:))

Ja na 18:45 na kontrolę. Zobaczymy co powie o wynikach tsh. Moze zleci mi cytologie, bo poprzedni gin w ogole mi nie robił:O

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agatki trzymaj sie jakos.

Ja tez sie do was z odchudzaniem przylaczam.
Chce na wakacje byc szczuplejsza.

Lili ja na razie nie kupuje ich bo przy mlodym sie zupelnie nie sprawdzily. Doslownie obrastal brudem. Teraz kupilam bambino na pocztek i sprubujemy samym mydlem myc.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to będę miała dużo do zrzucania [emoji33] nie wiem czy w rok dam rade, mam nadzieje , ze po pol roku juz będą efekty [emoji4] wiec na mnie możecie długooo liczyć [emoji6]

Vanja mi sąsiadka tez na koniec października dietetyka załatwiła - gdzieś na Bielszowicach ona w 8msc na samej diecie 24kg straciła.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
 
Lili90_ jak coś to ja daje sobie 3 lata na odzyskanie formy. Na 40ke planuje miec wyrzeźbić brzuch i biegać półmaratony. Wiem, ze jak sie uprę to dam radę.

Mówię wam, ale mnie wkurzyla sekretarka szkolna.Wchodze do sekretariatu, bo chcialam dokumenty oddac. Najpierw uslyszalam ze za wczesnie z tymi dokumentami a za chwile cytuje ; albo je daj bo puchniesz w oczach żebys sie nie musiala wracac..." No nie wiem czy to mialo byc smieszne czy jak.Nie tyje jakos specjalnie ale wiadomo kruszynką nie jestem bo przy wzroście 178cm i rosnącym brzuchu to ciężko wyglądać jak miss
 
I ja tez, juz sobie obiecalam ze do przyszlych wakacji to bd laska ze ho ho.
A bd miec motywacje bo sie z mezem nie bd czesto widywac to taka mu niespodzianke zrobie :)
2 lata temu udalo mi sie w 2 miesiace 10 kg zrzucic ohh jaka ja bylam z siebie dumna. Maz mi tylko mowil zebym nie przesadzila i cyckow za duzo nie stracila bo co tu oszukiwac za duzo to ich nie mam :D
U mnie najlepszą motywacja był ślub. Wtedy był dietetyk i ćwiczenie. Schudłam bardzo. RZeczywiście cycki malutkie[emoji14] ale mnie się podobalo. Tym bardZiej, że całe życie miałam problemy z waga. Później.trochę przytylam. No i zaszlam.w ciążę. W ciąży też cwiczylan, zestawy dla kobiet w ciazy, ale teraz pezez biodra i kolana nie mogę robić nic.
Diety mi zostały, więc zostało wcielić je w życie.[emoji6]

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A propos kiepskiego samopoczucia to duszno mi od rana bylo.Pootwieralam wszys5kie okna w pracowni.Kazalam uczniom drzwi pootwierac zeby jakis przewiew byl a i tak slabo bylo.Stwierdzilam ze pieprze jutro akurat mam polowkowe to mojego gina poprosze o 3 dni zwolnienia.Te najwieksze upaly przeleze w domu.
 
Pisalam juz wczesniej ze mam taki maly problem z ta koscia kolo pochwy tak jakby w pachwinie czy cos ale nie specjalnie mi to przeszkadzalo. Ale od wczoraj boli mnie to przy kazdym przewroceniu sie z boku na bok czy wstawaniu z lozka i jakby od tego zaczyna mi dokuczac lewa strona na spojeniu lonowym. Myslicie ze po prostu tak sie wszytsko rozrasta i boli? Bo w zasadzie nie przybieram nigdzie tylko w biodrach
 
reklama
Monia a pewnie co się będziesz na siłę męczyć, ja nie pracuję a mam zadyszkę jak do siebie na 3 piętro wejdę a co mówić jeszcze w pracy się męczyć
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry