reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
U mnie też tak jest ze czasem pół dnia Maleństwo szaleje a później przez 2 dni ciężko cokolwiek wyczuć. Wczoraj się smialismy ze nam mały wędkarz bądź wedkarka rośnie bo jak tylko zaczynam zarzucać wędka to w brzuchu harce [emoji23][emoji23] za to wieczorem jak mi wczoraj zasadzilo kopa to aż się wystraszylam bo już zasypialam. A dzis jeszcze ani razu nic nie czułam. Tak więc spokojnie myślę ze jeszcze bd chciały chociaż trochę spokoju jak się już rozszaleja [emoji6]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się dopiero pochwalilam, ze w pt to aż się obudzilam, takiego dostałam kopa, a teraz cisza[emoji19] jak nie czułam nic to nie czułam, a tutaj rqz się ujawnił i tęsknię już za tym:) Poscieszam się, że nawet ginekolog mówił, że on raczej spokojny z natury. Może po prostu sobie chłopak odpyczywa[emoji6]

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny robie liste kosmetykow do pielegnacji maluszka...
Podpowiedzcie cos bo ja przez te 10 lat moglam o czyms zapomniec..
Linomag , alantan mam do pupy
Oilatum mam do kapania
Oliwka
Patyzki do uszu
Płatki dla niemowląt
Gaziki
Octanisept
Kupilam jeszcze aphtin na plesniawki
Dla maluha to raczej wszystko

Potem to wiadomo pampersy , chusteczki.
Obcinaczki do pazurkow
Szczotka + grzebyk
Termometr butelki [emoji56]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
 
Ja mam taką listę kosmetyków. Nie wiem czy jest ona trafiona bo robię na bieżąco i skorzystałam z cudzej też listy, uzupełniam co wyczytam i co usłyszę ale może się przyda jako baza :) Oczywiście z racji tego, że to mój pierwszy maluch to bladego pojęcia nie mam jak to się sprawdzi :D

gaziki jałowe 20
gaziki 50
płyn do kąpieli (babydream, emolium) 1
krem do pupy bez cynku (babydream, alantan) 1
krem na odparzenia z cynkiem (hipp) 1
chusteczki suche (tami mybaby) 3 op.
Alphanova bebe mleczko do mycia 1
chusteczki nawilżane (babydream, beaming baby) 3 op.
krem ochronny na zimę (hipp, babydream) 1
octanisept 1
gruszka do nosa (Katarek) 1
waciki 1 op.
patyczki do uszu szerokie 1 op.
nożyczki lub obcinacz do paznokci 1
płyn/proszek do prania (biały jeleń, dzidziuś, jelp, bobini) 1
wanienka 100 cm 1
termometr do pupy 1
ręczniki z kapturkiem 2
szczotka do włosów 1
 
Kurcze dziewczyny wspominalyscie o rybach i mnie taka ochota naszła na smazona rybkę, ze masakra[emoji33][emoji1]
Chyba w tym tygodniu zrobię któregoś dnia na obiad takie pyszności [emoji6]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki dziewczyny zapomnialam o octanicepcie...to do pepka...prawda...
Nie smiejcie sie ze mnie 10 lat temu to sie spirytusem pepek przemywalo...
A poza tym to napisalam tak...
Pampersy
Chusteczki nawilzane
Oilatum
Bepanthen
Oliwka
Krem na zime
Waciki
Gaziki
Aspirator
Nozyczki
Szczotka
 
Dzieki dziewczyny zapomnialam o octanicepcie...to do pepka...prawda...
Nie smiejcie sie ze mnie 10 lat temu to sie spirytusem pepek przemywalo...
A poza tym to napisalam tak...
Pampersy
Chusteczki nawilzane
Oilatum
Bepanthen
Oliwka
Krem na zime
Waciki
Gaziki
Aspirator
Nozyczki
Szczotka
No chyba wsio [emoji4] ja musze dokupić do katarku sopelek , moze wode do noska by tez sie przydala? Chociaż Lena mi tam nie chorowała do 1r.z, wiec nie wiem czy sie opłaca - aptekę mam 3min [emoji38]
[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
 
Ja już po :) Z maleństwem wszystko dobrze, gin potwierdziła - będzie synuś <3 Mąż jaki uradowany, że tak wszystko było widać jak się ruszał :) Łożysko mam na przedniej ścianie więc dlatego pewnie z tymi ruchami jest różnie. A to nasze 342g szczęścia <3
IMG_20170529_134635.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170529_134635.jpg
    IMG_20170529_134635.jpg
    62,9 KB · Wyświetleń: 519
Ja już po :) Z maleństwem wszystko dobrze, gin potwierdziła - będzie synuś <3 Mąż jaki uradowany, że tak wszystko było widać jak się ruszał :) Łożysko mam na przedniej ścianie więc dlatego pewnie z tymi ruchami jest różnie. A to nasze 342g szczęścia <3 Zobacz załącznik 808449
Super , gratuluacje ! [emoji4][emoji4]
Zaparaszam do tabelki [emoji38]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
 
reklama
Ja już po :) Z maleństwem wszystko dobrze, gin potwierdziła - będzie synuś <3 Mąż jaki uradowany, że tak wszystko było widać jak się ruszał :) Łożysko mam na przedniej ścianie więc dlatego pewnie z tymi ruchami jest różnie. A to nasze 342g szczęścia <3 Zobacz załącznik 808449

Też mam na przedniej ścianie i czuję tak średnio. W sumie wczoraj wieczorem kilka porządnych kopków poczułam, ale było fajnie:D:D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry