reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A jak sie robi chlodnik pomidorowy? Ja mam zgage po napojach typu ice tea :( Arizona mi sie tylko sprawdza :) Ja od meza dostalam przykaz, ze mam posprzatac, wiec się zaraz zabieram.
Właśnie ogladam program o wczorajszym Dniu Matki, to się wzruszylam. Jak cudownie będzie niedługo byc matka :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczynki:*

Jezu jakie ja mam zaparcia!!! W tej ciąży to mój uciążliwy problem. Już mam czasami dość. Dziś się pobeczalam, ale najadłam się kiwi i się udało.
Wogole ta ciąża całkiem inna niż moja pierwsza. Tu nie mam takiego apetytu jak z synkiem miałam. Przytyłam dopiero 1kg.

U nas dziś piękna pogoda, chyba skocze do pepco po jakieś gatki dla starszaka.

Ogólnie to nie chce mi się nic a muszę iść obiad robić chociaż niewiem co :(
Wybierz sie do apteki i poproś o taki kisiel w saszetkach dla ciezarnych na zaparcia. W 1 trymestrze bez niego bym sie nie zalatwila :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny:) ja dzisiaj pospałam do 9:) za oknem sloneczko a ja w sumie mam dzień laby bo wszystko wczoraj porobiłam:) na obiad mam szaszłyki ale to juz kiedyś zrobiłam więcej i dzisiaj tylko wyciaglam z zamrażarki:) ewkap dzięki za linka, zaraz biorę się za czytanie:) co do baldachimow i tych innych pierdolek to zawsze mi sie to podobało ale naczytalam się że to zbiorowisko kurzu itd więc stwierdziłam ze sobie odpuszcze :) Dasia ale prezent, teraz będziesz śmigac [emoji594] miłego dnia kochane[emoji4]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, ja wstałam już wcześniej, poczytałam Was, a teraz się melduję :) Od rana bolało mnie w dole brzucha. Znów taki głupi ból jak w trakcie okresu. Któraś z Was ma coś podobnego? Już się trochę tym zaczynam martwić, bo to 3 raz kiedy mnie tak boli i zdecydowaliśmy z P. że jeśli jutro poranek będzie taki sam, to pojedziemy od razu do szpitala, żeby sprawdzić, co jest grane. Nie jest to jakiś silny ból, bardziej takie ćmienie, ale dokucza jak cholera:mad: Położna mówi wprawdzie, że może być tak, że rozciągają się mięśnie i więzadła, ale żeby tylko z rana mnie tak bolało, a później już właściwie cały dzień spokój? Sama nie wiem i staram się nie nakręcać, ale jeśli się to nie skończy, to pojedziemy na izbę i zobaczymy, co nam powiedzą. Moja gin będzie dopiero 8 w Bełchatowie, więc na nią na razie nie mogę liczyć :(
Planów na dzień nie mam żadnych. P. pojechał na działkę pod miasto wymienić mi chłodnicę w samochodzie, a ja siedzę z Maffikiem w domu. Najchętniej przeleżałabym cały dzień w łóżku, bo te boleści obudziły mnie koło 5 i wcale nie czuję się specjalnie wypoczęta :/
Mam tylko nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Życzę Wam dziewczyny spokojnego i miłego dnia. Relaksujcie się sobotnio :)
 
A jak sie robi chlodnik pomidorowy? Ja mam zgage po napojach typu ice tea :( Arizona mi sie tylko sprawdza :) Ja od meza dostalam przykaz, ze mam posprzatac, wiec się zaraz zabieram.
Właśnie ogladam program o wczorajszym Dniu Matki, to się wzruszylam. Jak cudownie będzie niedługo byc matka :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja korzystam z przepisów z kwestii smaku.:) Tam jest super przepis na chłodnik pomidorowy z salsą ze świeżych warzyw[emoji6] Właśnie się chłodzi!;) Zrobię jeszcze zapiekane bulki serem do tego.:) Polecam baaardzo:) U nas dziś bardzo ciepło, wiec na taką pogodę będzie idealny.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny!
Nadrobiłam Was właśnie. Strasznie ciężki dzień wczoraj miałyście... Trudne, ciężkie tematy, jak nigdy....

Ja raczej będę się średnio teraz udzielać, ale czytać postaram się w miarę na bieżąco. Szkoda mi każdej chwili z obecności męża, za tydzień w niedzielę znów wyjeżdża na 1,5 m-ca

Gratuluję udanych wizyt! Faktycznie dziewczyny dają radę[emoji1]
Ja wczoraj z okazji Dnia Matki dostałam prezent od męża [emoji23][emoji23][emoji23] kupił mi auto, żebym na jeżdżenie po mieście i wokół komina [emoji3][emoji3][emoji3]

Cudne są laurki i kwiatki od maluchów. Moi synowie są teraz na etapie "a! To dzisiaj dzień mamy!!! No najlepszego mamo, przecież wiesz!" [emoji85][emoji85][emoji85] Tylko, że oni są naprawdę super na codzień, więc nie mam żalu. Swoje za uszami też mają, ale kochani są [emoji4]

Dziś piękna pogoda się szykuje, mąż na grilla do siostry nas umówił, także dziś się byczyć na ogrodzie będę [emoji14][emoji14][emoji14]

Wszystkim Nam super soboty życzę! I lepszych nastrojów niż wczoraj![emoji8][emoji8][emoji8]

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png

No i Dasia teraz Ci wszystkie zazdrościmy męża! :D Super prezent Ci sprawił :) Naciesz się nim ile tylko się da przez ten czas, gdy masz go obok. I już Ci nawet wybaczymy fakt, że będziesz nieco mniej obecna na bb :D ;)
 
Hej dziewczynki:*

Jezu jakie ja mam zaparcia!!! W tej ciąży to mój uciążliwy problem. Już mam czasami dość. Dziś się pobeczalam, ale najadłam się kiwi i się udało.
Wogole ta ciąża całkiem inna niż moja pierwsza. Tu nie mam takiego apetytu jak z synkiem miałam. Przytyłam dopiero 1kg.

U nas dziś piękna pogoda, chyba skocze do pepco po jakieś gatki dla starszaka.

Ogólnie to nie chce mi się nic a muszę iść obiad robić chociaż niewiem co :(
Nie wiem jak duży masz problem, ale mnie pomagała codziennie rano wypita szklanka kefiru z pięcioma suszonymi śliwkami. Co wieczór namaczałam i rano na czczo piłam. Za pierwszym razem się już udało, a też byłam załamana. Taka kuracja musi trwać ze dwa tygodnie. Ja przebrnęłam i na szczęście problem nie wrócił. Mój ginekolog mówił, że można się ratować syropem z laktuloza. Tylko też potrzeba przynajmniej dnia. Pezy silnych zaparciach pije się po trzy łyżki, trzy raz dziennie. Jest bezpieczny i całkowicie wydalany.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki:*

Jezu jakie ja mam zaparcia!!! W tej ciąży to mój uciążliwy problem. Już mam czasami dość. Dziś się pobeczalam, ale najadłam się kiwi i się udało.
Wogole ta ciąża całkiem inna niż moja pierwsza. Tu nie mam takiego apetytu jak z synkiem miałam. Przytyłam dopiero 1kg.

U nas dziś piękna pogoda, chyba skocze do pepco po jakieś gatki dla starszaka.

Ogólnie to nie chce mi się nic a muszę iść obiad robić chociaż niewiem co :(
Ja się ratowałam właśnie tym syropem- Lactulosum się nazywa. Ale szczerze działał średnio. Teraz codziennie jem jabłko i zaraz potem jogurt activie naturalna z tmtrzrma łyżeczkami otrębów. Póki co działa :) wiem że jeszcze można śliwki suszone zalać wrzątkiem, zostawić na noc i rano wypić. Ale jeszcze tego nie robiłam. Kilka dni temu jakiś nie miałam czasu zjeść tego jabłka ani jogurtu i znowu na jeden dzień problem, ale na nic wypiłam trzy miarki syropu i rano już problemu nie było :)
 
Dasia dobrego masz tego męża ;-)

Mi na zaparcia pomagały suszone śliwki. Też miałam z tym ogromny problem, a wiadomo - przec nie wolno!

Ppaula jak byłam w szpitalu to piłam ta laktuloze. 3x dziennie i dopiero po 3 dniach się po niej wyproznilam. W sensie tak to po 5, ale po 3 dniach z laktuloza :-/

A ja dziewczyny jestem u mamy. Zostawiłam samochód w praniu i dopiero koło 14-15 ma być do odbioru, więc posiedzialysmy na dworzu, a teraz leżę ż Frankiem przed tv, a mama ciasto robi ;-)

Na obiad będę jadła pieczarkowa i zsiadłe mleko z ziemniaczkami i koperkiem ;-)
 
reklama
Dasia dobrego masz tego męża ;-)

Mi na zaparcia pomagały suszone śliwki. Też miałam z tym ogromny problem, a wiadomo - przec nie wolno!

Ppaula jak byłam w szpitalu to piłam ta laktuloze. 3x dziennie i dopiero po 3 dniach się po niej wyproznilam. W sensie tak to po 5, ale po 3 dniach z laktuloza :-/

A ja dziewczyny jestem u mamy. Zostawiłam samochód w praniu i dopiero koło 14-15 ma być do odbioru, więc posiedzialysmy na dworzu, a teraz leżę ż Frankiem przed tv, a mama ciasto robi ;-)

Na obiad będę jadła pieczarkowa i zsiadłe mleko z ziemniaczkami i koperkiem ;-)
Czyli nie każdemu jednak pomoga. Chyba lepiej postawić na te śliwki albo jak tu ktoś pisał ten kisiel z apteki.

Mmm... ciasto[emoji7] [emoji7]

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry