reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
AnnScarlet, Ppaulaa, Beczulinda dzięki kochane za rady napewno wypróbuję :).

Anja90 też miewałam ostatnio takie tępe bóle podbrzusza jak na okres i trwało to 3dni i mi koleżanka powiedziała że czasami u kobiet tak bywa w dniu planowanej miesiączki od razu weszłam w kalendarz i faktycznie.:o dziwne no ale...
Wspominałam lekarzowi to się śmiał z tego i mówił że jeśli nie twardnieje brzuch to nie ma powodów do obaw. Macica rośnie teraz w ekspresowym tempie i na prawo pobolewac, o ile to nie mocny ból.
 
reklama
Hej laski! Ja już nie śpię, w sumie to nie wiem czemu się obudziłam, bo siku mi się nie chcialo, budzik żaden nie dzwonił... :-)
Może po tym urosepcie mi przechodzi z tym sikaniem, bo dziś w nocy tylko 3 razy wstawalam. No, ale brałam to dopiero 2razy.

Przypomni mi któraś jak Wy to stosujecie? Bo zapomnialam spytać o to tego lekarza... :-/ gapa ze mnie... Ja wzięłam wczoraj rano 2 tabletki i wieczorem 1.

Jadę dziś oddać samochód do prania i sprzątania, bo mój nie ma czasu nawet w nim odkurzyć, a już jest w opłakanym stanie. Brat ma mnie odebrać i pewnie trochę z nim posiedzę. I jak bratowa nie będzie w pracy to z nia pogadam trochę, ona ma termin miesiąc po mnie :-D

Powiem Wam, ze słońce ładnie świeci , ale chyba za ciepło nie jest.

Wstaje zaraz, żeby mężowi jakiś obiad ogarnąć, bo ja to pewnie po południu dopiero wrócę...

Miłego dnia nam wszystkim życzę ;-)
Ja biorę 3 razy dziennie po 2 tabletki...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podpipnam się do pytania[emoji173]

Wczoraj cZytałam Was do samego końca, juz się miałam odezwać i życzyć dobrej nocy i nie wiem kiedy zasnęłam[emoji33] Dziś już nie śpię od 7. I teraz najważniejsze! Poczułam Małego! [emoji4] pierwszy raz!:) Miło zaczął mi się dzień!:) i nowy tydzień ciąży.

Wam też życzę wspaniałej i spokojnej soboty. [emoji6]

Aaa.. miałam jeszcze pytać. Podobają mi się wózki Bebetto, ale nie mogę się na model zdecydować[emoji20] Jeszcze się naczytalam, że spacerówki nie najlepsze i przy za dużym obciążeniu pęka stelaż[emoji33] nie powiem, to mnie przerazilo.

I jeszcze jedno. Stosujecie coś na zajady? Co myślę, że się zagoily to znowu. Kąciki pękają mi do krwi. Nie suplementuje nic będąc w ciąży i może to błąd właśnie.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bebetto tito lubię :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki:*

Jezu jakie ja mam zaparcia!!! W tej ciąży to mój uciążliwy problem. Już mam czasami dość. Dziś się pobeczalam, ale najadłam się kiwi i się udało.
Wogole ta ciąża całkiem inna niż moja pierwsza. Tu nie mam takiego apetytu jak z synkiem miałam. Przytyłam dopiero 1kg.

U nas dziś piękna pogoda, chyba skocze do pepco po jakieś gatki dla starszaka.

Ogólnie to nie chce mi się nic a muszę iść obiad robić chociaż niewiem co :(
Jej ja od zawsze problem z zaparciami, po kilka dni bez ubikacji, a teraz to już w ogóle koszmar...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dasia dobrego masz tego męża ;-)

Mi na zaparcia pomagały suszone śliwki. Też miałam z tym ogromny problem, a wiadomo - przec nie wolno!

Ppaula jak byłam w szpitalu to piłam ta laktuloze. 3x dziennie i dopiero po 3 dniach się po niej wyproznilam. W sensie tak to po 5, ale po 3 dniach z laktuloza :-/

A ja dziewczyny jestem u mamy. Zostawiłam samochód w praniu i dopiero koło 14-15 ma być do odbioru, więc posiedzialysmy na dworzu, a teraz leżę ż Frankiem przed tv, a mama ciasto robi ;-)

Na obiad będę jadła pieczarkowa i zsiadłe mleko z ziemniaczkami i koperkiem ;-)
Przec nie wolno? W sensie spinac się? Oo je nie wiedziałam :/ ja jak już pójdę do ubikaacji to i tak właśnie z takimi probleemami :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja [emoji16] jak przetrwam ten upał dziś to bd dobrze. Jest tak duszno i gorąco ze ciężko cokolwiek robić.

Ja na szczęście zaparc nie mam. Odpukac póki co.

Wczoraj to miałam taki tragiczny wieczór ze cały przeplakalam. Ale dziś mi już lepiej. Chyba musiało wszystko ze mnie zejść z całego tygodnia. Dziś mam w planach jechać z mężem po jakieś spodenki krótkie bo póki co w długich to mi sie tyłek zaparzy [emoji23]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jej ja od zawsze problem z zaparciami, po kilka dni bez ubikacji, a teraz to już w ogóle koszmar...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Przec nie wolno? W sensie spinac się? Oo je nie wiedziałam :/ ja jak już pójdę do ubikaacji to i tak właśnie z takimi probleemami :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No masakra na prawdę to jest. Ja też od zawsze mam z tym problem. Jak już to tylko u siebie w domu, nigdzie więcej. Jak na kolonie jeździłam to potrafiłam przez dwa tygodnie nic nie zrobić.. spróbuj activii naturalnej i jabłka. U mnie na prawdę dziala i to bez żadnego spinania/parcia
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry