reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Moj to tak nawymyslal z autem. Musi miec kombi, isofix, skory w razie wybrudzenia i jeszcze chce z szybami z tylu cos robic, zeby dziecku nie świeciło.
Jak macie potrzebę, to jasne, a latem jest wiecej aut do sprzedazy, ale nie dajcie się zwariowac!
Aaa i super z ta pracownica!

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Powiem Ci szczerze że też bym chciała kombi bo to zdecydowanie praktyczniejsze przy 4-osobowej rodzinie [emoji16] No i dodatkowo musi być napęd 4x4 bo wtedy zimą nie boję się jeździć [emoji23] Ale poza tym to nie jestem wybredna [emoji12]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
 
Witam
Oj rozpisałyście się od wczoraj bardzo, doczytać was nie mogłam z przerwami na ugotowanie obiadu i spacer z psem :)
Agatki nie załamuj się na zapas, może tak jak lekarka mówiła wszystko się jeszcze samo naprawi, kciuki mocno zaciśnięte i za usg piersi też
Hajmal no niezły pokaz wam przy stole zrobiła, haha wyobrażam sobie wasze miny. Ja też uważam
Spark no chyba nie pozostaje twojej mamie nic innego jak zaakceptować wasz wybór imienia, ja to nie rozumiem jak ktoś z rodziny czy znajomych może mówić że brzydkie imię lub coś podobnego, przecież to wasze dziecko i wasze wybory
Evi u mnie w przedszkolu jest jedna Ada - bardzo kochane dziecko także polecam, chociaż Zosia i Basia też są ale do tych jakoś takiej głębszej sympatii nie odczuwam ;)
Bum no zaszalałaś, jej a ja jeszcze też nic nie mam, ale teraz możesz chociaż spokojnie czekać bo w razie czego masz już wszystko dopięte na ostatni guzik
AnScarlett to kciuki zaciśnięte żeby to mieszkanie wam wynajęli
Ewka o kurcze, jakiś niepoważny ten twój lekarz, mógł cię wcześniej powiadomić że go nie będzie - nie lubię takich niesłownych ludzi, ale moja koleżanka ostatnio też mi opowiadała jak chodziła w ciąży do swojego lekarza i potrafił przyjechać z 4-godzinnym opóźnieniem, a najlepsze że te wszystkie kobitki na niego czekały bo się bały że następnym razem wcale go nie będzie bo też tak bywało
Ewka gratulacje chłopaka, a ja jakoś się nastawiałam że u ciebie dziewczynka będzie (nie wiem czemu)
 
Witajcie Kochane!
Też z głowa u mnie gorzej bo nie pamietam czy wszystkim wczoraj pogratulowalam wizyt-jeśli nie, to gratuluję! Trzymam kciuki za dzisiejsze wizytacje !

An za mieszkanie-oby Wasze-też trzymam kciuki!

Co do wyprawki to ja mam tylko ciuszki w większych rozmiarach( 68-90) dla małego, więc tak naprawdę muszę ogarnąć wszystko!!! ;-)
Dla siebie też nic nie mam :-\

A ostatnio jak byłam na IP widziałam jak kilka z mamusiek zamiast tych toreb dla dziecka i siebie miało ze sobą walizki na kółkach.. I powiem wam, że chyba też spakuję się w walizkę, bo wydaje mi się to wygodny patent...

Wstałam wczesniej, żeby nasmażyć naleśników z mąki kokosowej dla moich chłopaków z nadzieniem z jabłek i teraz nie dość ,że już mogłabym znów coś zjeść, to spać mi się chce... Ogólnie mam ciut nizsze ciśnienie - może dlatego się leniwa i ospała zrobiłam. :-D:D

A dziś u nas zakończenie przedszkola połączone z dniem rodziny-występy itp.. Strasznie nie lubię takich dużych imprez i w ogóle dużych spędów ludzi - chyba dziwoląg ze mnie:laugh2::baffled:

A co do imion to dla dziewczynki mam wiele pomysłów, a dla chłopca.... Yyyyyy Staś na razie siedzi w mojej głowie albo: Antek, Aleksander, Adam, Artur, Filip, Jerzy, - ciężka sprawa. Przy synku od razu wiedziałam, że będzie Szymon, a teraz.... Dylematy ciężarnej.. :wściekła/y:


Coś komuś miałam napisać, ale już nie ogarniam.. :rofl2:

Tak czy siak miłego dnia kobity!!! :D
A wiesz że ja do pierwszego porodu pakowałam się w walizkę i było to całkiem wygodne [emoji16] Teraz też mam taki zamiar [emoji4]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
 
Witam
Oj rozpisałyście się od wczoraj bardzo, doczytać was nie mogłam z przerwami na ugotowanie obiadu i spacer z psem :)
Agatki nie załamuj się na zapas, może tak jak lekarka mówiła wszystko się jeszcze samo naprawi, kciuki mocno zaciśnięte i za usg piersi też
Hajmal no niezły pokaz wam przy stole zrobiła, haha wyobrażam sobie wasze miny. Ja też uważam
Spark no chyba nie pozostaje twojej mamie nic innego jak zaakceptować wasz wybór imienia, ja to nie rozumiem jak ktoś z rodziny czy znajomych może mówić że brzydkie imię lub coś podobnego, przecież to wasze dziecko i wasze wybory
Evi u mnie w przedszkolu jest jedna Ada - bardzo kochane dziecko także polecam, chociaż Zosia i Basia też są ale do tych jakoś takiej głębszej sympatii nie odczuwam ;)
Bum no zaszalałaś, jej a ja jeszcze też nic nie mam, ale teraz możesz chociaż spokojnie czekać bo w razie czego masz już wszystko dopięte na ostatni guzik
AnScarlett to kciuki zaciśnięte żeby to mieszkanie wam wynajęli
Ewka o kurcze, jakiś niepoważny ten twój lekarz, mógł cię wcześniej powiadomić że go nie będzie - nie lubię takich niesłownych ludzi, ale moja koleżanka ostatnio też mi opowiadała jak chodziła w ciąży do swojego lekarza i potrafił przyjechać z 4-godzinnym opóźnieniem, a najlepsze że te wszystkie kobitki na niego czekały bo się bały że następnym razem wcale go nie będzie bo też tak bywało
Ewka gratulacje chłopaka, a ja jakoś się nastawiałam że u ciebie dziewczynka będzie (nie wiem czemu)
No na ostatni guzik zapewne nie , bo swojej torby nie mam ! [emoji44]
A jakaby nie patrząc ona jest najważniejsza jakby cos sie wczesniej przytrafilo [emoji4][emoji4]
Z wypłaty chce koszule zamówić [emoji41]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t2d [emoji594]
 
A wiesz że ja do pierwszego porodu pakowałam się w walizkę i było to całkiem wygodne [emoji16] Teraz też mam taki zamiar [emoji4]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
W taka na kołkach? [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t2d [emoji594]
 
Cześć Ppaula :-)
Nie wytrzymalabym czytać ponad miesiąc i się nie odezwać :-)

Dziewczyny! Siurek jest! Tak się cieszę!
Moje przeczucia się sprawdziły :-) wszystko w porządku. Synek waży 480 gram, kawał chłopa, co?? :-)
Lekarz bardzo w porządku, wszystko tłumaczył co po kolei sprawdza, czy wszystko jest dobrze itd. Zapłaciłam 280 zł. Każda wizyta będzie mnie kosztowała 230 zł z całym "przegladem". Ale powiedział, ze że wystarczy jak zobaczymy się raz w miesiąc i. Teraz wyjątkowo za 3 tygodnie mam być, bo zostawiłam mu wszystkie dotychczasowe badania i ma sobie wszystko zapisać po swojemu. Hm... jedyne co mnie nurtuje to to, ze musiałam mu zostawić swoją kartę ciąży na te 3 tygodnie...

Ale jestem szczęśliwa ;-) mam brac kwasy DHA i powoli odstawiam luteine ;-)

Fantastycznie, że wszystko nie dosyć, że dobrze, to jeszcze szybko się skończyło, bo na pewno jak tamten pożal się Boże lekarz nie przyjechał, to byłaś podłamana. Co do tej karty, to ja w kwietniu jak leżałam w Matce Polce też ją tam musiałam zostawić. I chyba dwa tygodnie później moja lekarka przywiozła mi ją na wizytę do Bełchatowa. Oby do czasu odebrania jej od lekarza nie była Ci ona potrzebna ;)
Ja wróciłam z pracy do domu, na obiad zjadłam tylko trochę młodej kapusty, bo porywam swojego P. na kolację późnym popołudniem, więc zostawiłam sobie miejsce na jakieś przysmaki :D Niebawem idę się wykąpać, zrobić włosy i makijaż, a później wspomniana już kolacja, prezencik, w domu torcik i mam nadzieję miło spędzony wieczór :)
 
Gretka cudne imię Ludwik [emoji7][emoji7][emoji7] bardzo mi się podoba!

Wiecie co, ja chyba też opcję z walizką zrealizuję. Mam dużo toreb, ale wydaje mi się, że walizka będzie wygodniejsza [emoji4]

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
reklama
Matko i corko nadrobilam Was. Szalejecie [emoji16]
Gratuluję udanych wizyt [emoji5]
Ja wróciłam do domu bo byłam ze znajomymi na wyprzedaży takiej jakby garażowej i udało mi się kupić kurtkę parke wiosenna za 5€ !![emoji6]
Żałuję tylko ze nie mamy już w tej chwili za bardzo kasy bo babka miała fotelik na bazie isofix 0-13 kg za 150€

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry