reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ada u mnie odpada, bo mam tylko jedna kolezanke i do normalnych nie nalezy. Basia to moja teściowa, więc też nie :p ZOSIA!
He he...:D No najgorzej jak imie z kims sie kojarzy. Wśród moich znajomych i dalszych nikt nie ma tych trzech imion. A kazde mi sie podoba . No i mam dylemat.:oo:
 
reklama
Hej dziewczyny, witam nowe mamusie :)
Śliczne te zawieszki pokupowalyscie
Agatki trzymam kciuki zeby wszystko sie dobrze skończyło :-)

Ja sie zmartwiłam moimi wynikami morfologii... Doczytałam z neta ze to prawdopodobnie braki żelaza lub witaminy B12 (można ja domięśniowo tylko brac), ale wizyta dopiero w środe u mojego gina a w aptece mi powiedzieli zeby nie brac na własna rękę nic.
Wstawiam fotkę wyników, czy któraś miała podobnie ? :/
Zobacz załącznik 807888

Żadne niedobory B12, poprostu oddajemy to co dobre maluszkowi i w ciąży takie wyniki są "fizjologiczne " lekka niedokrwistość i podwyższona leukocytoza to w tym stanie normalka :)
 
Co do imion to jeszcze nie mamy wybrane ale dziś po wczorajszym potwierdzeniu chłopca kupiłam pierwszego pajaca i kocyk .siostra ma 7 miesięcznego chłopca Więc mówi że będzie pakować dla mnie ciuszki . dla mnie to już trochę mam przygotowane w torbie na wypadek szpitala min pizamki, koszule, ręczniki,bielizne resztę tzn jakieś kosmetyki będę teraz kompletowac, najwyżej mąż cis wrzuci.
 
Byliśmy oglądać to mieszkanie i powiem wam, że super. Taka dzielnica na lekkim uboczu, bo zaraz już są pola i można dziecko puścić bez problemu. Domek na 3 mieszkania, więc nie ma problemu z miejscem parkingowym i jest mały ogródek na stolik i grilla, obok trawa do biegania. Na parterze mieszka starsze małżeństwo, na 1 piętrze się zwalnia i na poddaszu się zwalnia. Ci z poddasza idą na 1 piętro, bo większe, także byliby dalej naszymi sąsiadami. Mieszkanie 67 metrów, osobna ubikacja i łazienka, kuchnia osobno, salon i jadalnia, sypialnia i teraz wydzielili taki mały pokoik dla dziecka, więc idealnie. Wszędzie parkiety, grzyba nie ma, okna nowe. Mieszkanie bardzo fajne i obecni wynajmujący płacą 580e, teraz ma być podwyżka, więc max 650e. My jesteśmy na tak, ale to od nich zależy na kogo się zdecydują i kogo polecą właścicielom budynku. Trzymam kciuki, bo byłoby na prawdę fajnie :)

Ekstra, że po pierwsze- jednak pojechaliście oglądać to mieszkanie, a po drugie, że okazało się takie fajne. Teraz wszystkie trzymamy kciuki za to, by to Was wybrano i byście mogli zmienić miejsce zamieszkania na takie, które jak najbardziej będzie przypominało normalny dom i z którego będziecie zadowoleni :)

Nie jestes sama. Ja tez jeszcze nic kompletnie nie mam. A bede kupowac dopiero w sierpniu.

Ej dziewczyny, to wygląda na to, że takich, które nie mają jeszcze nic jest co najmniej trójka ;) Nic nie kupiłam ja, Ty Evi i z tego co pamiętam, to jeszcze Natasza pisała, że nic nie zakupiła, więc się już nie stresuję i wierzę, że nadal mam baaardzo dużo czasu, żeby wszystko skompletować i ogarnąć :D
 
Ekstra, że po pierwsze- jednak pojechaliście oglądać to mieszkanie, a po drugie, że okazało się takie fajne. Teraz wszystkie trzymamy kciuki za to, by to Was wybrano i byście mogli zmienić miejsce zamieszkania na takie, które jak najbardziej będzie przypominało normalny dom i z którego będziecie zadowoleni :)



Ej dziewczyny, to wygląda na to, że takich, które nie mają jeszcze nic jest co najmniej trójka ;) Nic nie kupiłam ja, Ty Evi i z tego co pamiętam, to jeszcze Natasza pisała, że nic nie zakupiła, więc się już nie stresuję i wierzę, że nadal mam baaardzo dużo czasu, żeby wszystko skompletować i ogarnąć :D
Jeżeli wiesz , ze nic nie stanie ci na przeszkodzie by zakupić wszystko pozniej i mie na to kasę to czemu nie [emoji4] ja np bym finansowo naie wyrobila ze wszystkim na raz lub w 2 msc [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t1d [emoji594]
 
U nas na córkę byłaby ALICJA [emoji171]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t1d [emoji594]
 
Ja w pierwszej tez nie wariowalam właśnie [emoji16]
Nie wiem czemu tak mnie bierze w tej.. Moze , ze mnie z małą juz w 32tc wsadzili do szpitala i mam obawę , ze znow trafie wczesniej...
Moj P wtedy sie wszystkim zajmował i nie wyszło mu to najlepiej [emoji53]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t1d [emoji594]

Mój mąż jak wylądowałam w szpitalu przywiózł mi wszystko co chciałam. Nawet koszule nocne kupił mi w odpowiednim rozmiarze :) Jak już coś nie mógł zupełnie znaleźć to wtedy dopiero dzwonił. Spisał się na medal te dwa razy:)
 
reklama
Mój mąż jak wylądowałam w szpitalu przywiózł mi wszystko co chciałam. Nawet koszule nocne kupił mi w odpowiednim rozmiarze :) Jak już coś nie mógł zupełnie znaleźć to wtedy dopiero dzwonił. Spisał się na medal te dwa razy:)
No to fajnie, mozesz byc spokojnieszja [emoji4][emoji4] moj nic nie wiedział za co sie ma wziasc , 500razy trzeba mu było gadać, stresowal sie tez duzo bo tu szybko mnie wsadzili do szpitala , nie wiedział czy urodze czy nie urodze bo mi juz w 32tc mowili, ze ciąć będą na drugi dzien , ze nie itp., pierwsza taka sytuacja no i wyszło jak wyszło ... Teraz by miał jeszcze 3latke na głowie [emoji23]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t1d [emoji594]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry