reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć październikowe mamusie i dzidziole wasze w brzuszkach niech też będą pozdrowione :)

Coś o mnie. Na imię mam Karolina, jestem z Warszawy i mam 35 lat. To jest moja pierwsza ciąża. Termin mam na 17.10 i spodziewamy się córeczki. Pokazała pełny rozkrok, podczas mierzenia szyjki, akurat była w położeniu podłużnym pupą w dół. Potwierdziło to tylko przypuszczenia z USG w 12 tygodniu, bo doktor już wtedy wypatrzył, że z tego wyrostka to raczej cipka będzie hihi
Dzidzię majstrowaliśmy wcześniej, ale długo nam nie wychodziło, teraz stało się to w nieoczekiwanym momencie, kiedy już szykowałam się na diagnostykę płodności. Długo też nie wierzyłam, że spotkało nas takie szczęście. Wypierałam to i bałam cieszyć z maleństwa w moim brzuszku. Pierwszy trymestr przeszłam słabo zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Teraz jest już fajnie, tym bardziej, że zaczęłam parę dni temu czuć wiercipiętkę. Tzn mam nadzieję, że to ona, a nie niestrawności. Bo głupio jakoś mówic do niestrawności, że będą kochane, mądre i piękne :D

Chciałabym dołaczyć do waszego grona, bo nikt nie zrozumie radości i niepokojów przyszłej mamy, jak inne przyszłe mamuśki. Teraz mam chwilę wolnego i mogę zająć się sobą, przygotować do zmian jakie mnie czekają i pobuszować w necie.
Witaj :)
Ja mam 36 lat i tez już stracilismy z mężem nadzieję na dzidziusia a tu taaaka niespodzianka :)
 
reklama
Jestem po badaniach prenatalnych i znowu nie mam dobrych wieści bo u małego pani doktor wykryla powiększone miedniczki i zastój moczu :( niby mówiła że takie coś się zdarza i czasem do porodu same mija ale czasem jest tak że jeszcze bardziej się to powiększa powołując np wodonercze czy jakoś tak... Jestem totalnie załamana :(
 
No pewnie że tak możesz czuć :)
Najlepiej leżąc na płasko i po posilku, chociaż ja czasami też jak się intensywnie poruszam i nagle usiądę to takie kopniaki jakby protest bąbel robił :)

Liczenie ruchów zaczyna się dopiero od 28 tygodnia więc jeszcze trochę
Ja jestem w 19 tyg i 6 dniu i nie czuję jeszcze ruchów:( to moje pierwsze dziecko. wczoraj lekarka mi powiedziałą, że długo nie będę czuła bo mam nisko łozysko i na przedniej ścianie macicy a tak bym juz chciała czuć moje maleństwo
 
Hej wam :)
Ja dziś na obiad zrobiłam warzywa na patelnię z kurczakiem w przyprawie curry i wyobraźcie sobie zjadłam i zwymiotowałam :o pierwszy raz w tej ciąży. Chyba mi nie podeszło.

Byłam też dzis u fryzjera i pozbyłam się odrostu :) uff od razu człowiek lepiej się czuję :D..

Kłuje mnie dziś po prawej stronie wzgorka łonowego. Miała któraś tak?
 
Jestem po badaniach prenatalnych i znowu nie mam dobrych wieści bo u małego pani doktor wykryla powiększone miedniczki i zastój moczu :( niby mówiła że takie coś się zdarza i czasem do porodu same mija ale czasem jest tak że jeszcze bardziej się to powiększa powołując np wodonercze czy jakoś tak... Jestem totalnie załamana :(
Może lepiej to sprawdzić u innego lekarza jeszcze ?
Ale bedzie synek?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t1d [emoji594]
 
Ja jestem w 19 tyg i 6 dniu i nie czuję jeszcze ruchów:( to moje pierwsze dziecko. wczoraj lekarka mi powiedziałą, że długo nie będę czuła bo mam nisko łozysko i na przedniej ścianie macicy a tak bym juz chciała czuć moje maleństwo
Ja w 1 ciąży czulam dopiero w 24tc.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t1d [emoji594]
 
Może lepiej to sprawdzić u innego lekarza jeszcze ?
Ale bedzie synek?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t1d [emoji594]
Tak, syn na 100 procent
Narazie nic nie da kolejne badanie bo to czasem samo się naprawia dlatego mi lekarka zalecila badania prenatalne 3 trymestrze
 
Tak, syn na 100 procent
Narazie nic nie da kolejne badanie bo to czasem samo się naprawia dlatego mi lekarka zalecila badania prenatalne 3 trymestrze
Zobaczysz na pewno wszystko bd dobrze. I w 3 trymestrze sie okaże ze już się wszystko samo naprawilo. Wszystkie tu mocno trzymamy za Ciebie kciuki [emoji110][emoji110][emoji110] i będziemy Cię wspierać ile sił

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to gratulacje!!! A płeć poznałaś czy jeszcze się ukrywa?
Hej :) u mnie jest ciężko z usg bo niestety spory brzuszek juz miałąm przed ciążą;) i nie za bardzo widać, ale lekarka twierdzi że ma byc dziewczynka . czekam jeszcze na połówkowe żeby inny lekarz potwierdził płeć. Jest mi obojetne co będzie, byle było tylko zdrowe. Nie ukrywam, że chciałabym jednak wiedzieć czy to chłopczyk czy dziewczynka :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry