reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam

U nas z rana juz pięknie sloneczko świeci. Musze troche w domu ogarnąć a pozniej z przyjaciółka spacerek:)

Z tego co pamiętam ketony występują jak za mało wody pijesz. Ale pewna nie jestem.

Ja ostatnio to moglabym jeść tylko owoce. Zaniedlugo pojde do warzywniaka i sobie nakupuje zaś dobroci.

Życzę udanych wizyt

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
hajmal - ładne masz już zapasy [emoji4] Ja nie mam na razie gdzie chować tego co kupie i wszystko w dziesięciu różnych miejscach się wala.

___________________________

[emoji177] Maja - 05.04.2006r.

[emoji177] czekamy na drugą córeczkę, termin na 05.10.2017r.
 
Bum bardzo ladnie.
Bedzie jednak dziewczynek trochę.

AnScarlett tez sie nad tym zastanawialam bo niestety mam podobna sytuacje. Moze ktors wie jak to z tym macierzynskim.

Sundaj kup wicie gniazda jest urocze, buszowanie w ciuszkach tez :)

Zrobilam wczoraj zamówienie w aptece gemini i na allegro. W tej aptece niby nie wiele riwanol, aspiratorek, itd i wyszlo 250 zl, i to nic drogiego zadnych drogich butelek czy czegos tam nie bralam. Na allegro zamowilam min ta torbe baby ono so city szara. Mam nadzieje ze uda mi sie w nia zapakowac do szpitala rzeczy Zosi. No i ze potem bedzie dobra na pakowanie jej na wycieczki czy podroze.
Przelozylam tez rzeczy meza do mojej szafy a rzeczy malej do niego i patrzcie ledwo sie miesci.
Półki musimy dorobic, istniejace poprzesuwac bo lubie miec kazdy rodzaj ciuszka osobno ulozony bo jest wtedy porządek.


1495515013-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ładnie juz się zaopatrzylas[emoji6]ja moze dziś komode zamówie[emoji6]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry!
Wczoraj wieczorem nadrobiłam Was na bieżąco, ale nie miałam siły pisać.
Wycieczka do Wro całkiem udana, przyjemny czas z przyjaciółką, Ikea itp. Nie obejrzałam swoich wózków, były takie korki, że nie chciało mi się po mieście jeździć (ja prowadziłam) ale za 1,5 tyg znowu będę jechać przez Wrocław, tym razem rodzinnie i mąż mi obiecał, że wstąpimy. Jest czas [emoji4] Już jestem spokojniejsza, bo mam upatrzone 3 modele i tylko decyzja, który wziąć. Jeden widziałam i dotykałam. Dwa tylko w necie. Jeszcze czas, do połowy sierpnia muszę się zdecydować.

Gratuluję udanych wizyt!!! [emoji122][emoji122][emoji122] Sunday-córeczka[emoji7] 31.05 mam połówkowe ciekawe, czy mój trzeci chłop się potwierdzi czy nastąpi cudowna przemiana [emoji6]

Pikusgr trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110] Będzie dobrze, grunt to pozytywne myślenie.

Kasia, Hajmal ale Wy macie zapasy [emoji33][emoji33][emoji33] ja dopiero kilka rzeczy, tak okazjonalnie...

Dzisiaj czeka mnie komisja w PEFRONie... Na szczęście to już ostatnie dwa spotkania. I na jakiś czas spokój. I później wizyta u mojej psychiatry. Ale to już formalność.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, bo jeszcze ktoś oprócz Pikusgr chyba ma, tak kojarzę.

Miłego wtorku Nam wszystkim!!

Aha, Bum, faktycznie poproszę o odpisanie chłopca u mnie [emoji4]


34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
Dziewczyny, mam takie pytanko. Jak to jest z tym kosiniakowym i macierzynskim? Co jeśli ktoś pójdzie na pół roku 100% płatnego, a potem mu przypada 50% zdaje się, to co z kosiniakowym, które nie może być mniejsze niż 1000zł? Mi np 50% będzie schodzić poniżej 1000zł

Inaczej nie dam rady [emoji4]
1495489339-aaaaaa.png
1495489342-aaaaaa.png


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t6d [emoji272]

Bum proszę o dopisanie do tabelki
nick-gabi_25
wiek- 28
z Podkarpacia
termin-14.10
płeć- córka
ciąża 3, aniołek 2013, syn 28.12.2014
 
Hajmal ale to slodkie... takie głupie mycie garów, a tyle wyraża... Nie zostawił tego Tobie , bo masz odpoczywać... :-) dobry mąż. Mój wczoraj wykąpal psa i dziś oproznil zmywarkę, ale psa kapie z przyjemnością, to się nie liczy, bo się wtedy bawią i cała łazienka zawsze mokra :-D

Faktycznie niezłe zapasy juz masz ;-) ja mam z 1/3 tego, ale po połówkowym będę nadrabiać :-) też zrobię sobie tak jak Ty chcesz zrobić. Żeby mieć porządek. Narazie mam 4 szuflady w komodzie i od góry układam rozmiarami, ale jak wszystkiego przybędzie, to muszę to logistycznie porozkładać :-D

Jestem 4 w kolejce i nawet nie pytam, czy mogę wejść pierwsza, bo same dziadki przede mną. Niby mam na sobie bluzkę z naprasowanka od mamyginekolog, ale chyba nikt nie zauważył :p
 
reklama
xBUMx dobra robota z tabelka! :D

U mnie piekne slonce wiec zaraz uciekam na lezaczek:)
milego dnia dziewczyny!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry