reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ale Wam zazdroszczę, że już możecie sobie plotkowac o coreczkach i synkach :-)

I cooo? Oglądałyście Druga szanse? :-)
 
A ja byłam zła. Bo jak zwykle niby trzymają w napięciu, a wszystko dobrze się skończy ;-)

Ale podobno w nowej serii mają Adama uśmiercić :-( gdzieś mi mignęła ta informacja, ale nie pamiętam gdzie
 
A ja byłam zła. Bo jak zwykle niby trzymają w napięciu, a wszystko dobrze się skończy ;-)

Ale podobno w nowej serii mają Adama uśmiercić :-( gdzieś mi mignęła ta informacja, ale nie pamiętam gdzie
Adama? Ja gdzieś widziałam że Marcin ma nie przeżyć i będzie jakiś nowy mężczyzna w życiu Moniki
 
Właśnie do mnie dotarło to, o czym pisałyście w ciągu dnia- mianowicie o komunii, na której wystąpił zespół Piękni i Młodzi. Gdzieś natrafiłam na to w internecie i siedzę z wybałuszonymi oczami, z opuszczoną szczęką i nie wiem, jak to ogarnąć umysłem (a uważam się raczej za niegłupiego człowieka).
I te słowa piosenki "Ty nigdy nie zgadniesz, jak ja Ciebie pragnę". Kuźwa, no w sam raz na I Komunię Świętą dla 9 latki!! Nie wiem i chyba nie chcę wiedzieć, dokąd ten świat zmierza:nerd:
Po przeczytaniu tego artykułu stwierdzam, że dziś widziałam już wszystko i muszę to szybko przespać. Może jak wstanę rano, to zapomnę o tym, ze gdzieś po Polsce chodzą rodzice z tak totalnie pustymi głowami :szok::szok::szok::szok:

Dobrej nocy dziewczyny! :)
 
10 stron przez 6 godzin napisalyscie.

Gratuluje udanych wizyt.

Mrsmerise cudne sa Twoje truskawki, od razu jestem glodna jak je widze.
Ubranka sa na 3 miesiace i znow zmiana na kolejne 3. Jak ubierzesz w za duze to dziecko sie w nich bedzie topic. To tylko 56 jest zasada ze trzeba mniej.

Bum super Ci idzie z tabelka,

Pikusgr badz dobrej mysli.

Agatki trzymaj sie dzielnie.

Spark nie wiem co oznaczaja te ciala ketonowe. Do piatku kawal czasu. Moze podejdz wczesniej do rodzinnego i zapytaj.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, mam takie pytanko. Jak to jest z tym kosiniakowym i macierzynskim? Co jeśli ktoś pójdzie na pół roku 100% płatnego, a potem mu przypada 50% zdaje się, to co z kosiniakowym, które nie może być mniejsze niż 1000zł? Mi np 50% będzie schodzić poniżej 1000zł
 
Inaczej nie dam rady [emoji4]
1495489339-aaaaaa.png
1495489342-aaaaaa.png


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t6d [emoji272]
 
reklama
My juz po wizycie. Wszystko jest dobrze, dzieciątko znow sie zakrylo. Miałam usg przez brzuch pozniej dopochwowe ale nie byl w stanie jednoznacznie określić płci. Dalej obstawia dziewczynkę.

10 czerwca mam polowkowe w Katowicach.

Też mam wodnisto bialawy śluz ale podobno to nic takiego póki nie swedzi i nie piecze.

Witamy nowe mamusie [emoji12]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Najważniejsze, że wszystko jest ok. Widać maleństwo chce rodzicom niespodziankę zrobić [emoji6]

___________________________

[emoji177] Maja - 05.04.2006r.

[emoji177] czekamy na drugą córeczkę, termin na 05.10.2017r.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry