reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A ciebie nie mam na fb czemu? [emoji41]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t5d [emoji272]
A bo ja tam rzadko zaglądam wolę bb [emoji6]
A dużo już Was tam jest?
[emoji170] synek 10/2017
[emoji307] córeczka 11/2015
[emoji169]aniołek 09/2014
[emoji172]synek 08/2009
 
reklama
A bo ja tam rzadko zaglądam wolę bb [emoji6]
A dużo już Was tam jest?
[emoji170] synek 10/2017
[emoji307] córeczka 11/2015
[emoji169]aniołek 09/2014
[emoji172]synek 08/2009
32 [emoji41] ale ciszaaa [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t5d [emoji272]
 
Ewka ja mam takie wyniki na czczo. Dzis po kilku niedużych kawalkach pizzy mialam 126.

Lili cudo :) az mi sie oczy same smieja.

Anja musze poszukac informacji czy mozna ja pic w ciazy. Widzialam w aptece tabletki i herbatę.

Glukometr mam cera chek. Paski mam na recepte a o igly maz zapyta. Na razie nie zmienialam tylko przetre wacikiem.

Natasza ciesz sie ze mezowi sie chce. Mojemu sie nie chce, a brakuje odrobinke zeby skonczyc. Juz mu cuda na pieterku obiecalam, moze jak bedzie na tatusiowym to cos podciagnie. dzwi i parapety od grudnia w garazu stoja, nie moga na poddasze dojsc.

Ja tez bym chyba na ta komunie nie poszla.
Mialam nie sympatyczna komunijna przeprawe w zeszlym roku u chrzesniaka. Kiedy 5 lat temu przeprowadzilismy sie do domu to po parapetowce jego rodzice urwali kontakt. W marcu przed komunia zadzwonila chrzesnika babcia z żądaniem ze ona sobie wymyslila zebym mlodemu kupila lancuch nie lancuszek za 1 tys oczywiście po za innymi prezentami. Zatkalo mnie a maz powiedzial ze nie jedzie na komunie, po 3 tyg zadzwonila mama i mowi ze nie dalam im odpowiedzi co mlodemu kupuje. Wtedy rozgrzalo mnie na maxa. Poszlam na komunie sama dalam mu w kopercie 500 zl poniewaz uwazam ze tyle bylo odpowiednio duzo. Myslalam ze go zlapie pod kosciolem ale niestety musialam pojechac do domu, z tym ze zaraz sie zmylam. Nie spodziewalam sie czegos takiego. Za rok moj mlody ma komunie, na raze mu wciskam kit ze zadnego przyjecia nie bedzie i zadnych prezentow tez nie, niech nie mysli tylko o kasie i pierdolach.

Trzymam kciuki za wizyty, zeby bylo wszystko dobrze.

Z tymi coreczka mamusi to nie zawsze tak jest dla mnie najbliższy byl tata z mama nie mialam dobrego kontaktu. Tata pozwalal mi sie realizowac a mama ograniczala. Dalej nie mamy dobrego kontaktu w sumie.

Dziewczyny nie myslalyscie czasem zeby zamknac ten watek , czasem chciala bym cos napisac, zdjecie wrzucic a nie chce zeby cały internet widział


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Uważam że zamknięcie wątku to dobry pomysł :) tez czasem mam obawy przed wrzucaniem zdjęć na przykład bo wiadomo że każdy je wtedy może obejrzeć :)
 
Oczywiście że syn też ważny a nawet bardzo ważny i przeważnie rozpieszczany synek mamusi[emoji6], a z córką masz inne relacje, możesz o wszystkim porozmawiać, wspólne zakupy i nie chodzi o różowy kolor itp. Syna nastolatka nie weźmiesz na zakupy i babskie ploteczki bo byś jemu kichy narobiła a jak dorośnie to pójdzie do innej kobiety dla której będziemy tylko teściowymi a córka zawsze przy matce, co by się nie działo matka i córka to zupełnie inna więź.
To też ba dwoje babka wróżyła...ja raczej byłam tak samo szczera w stosunku do mamy jak i do taty...z koleji moja koleżanka z matką wcale nie rozmawia, za to teście to najbliżsi dla niej ludzie w tej chwili (emocjonalnie, poza mężem i dziećmi).
Myślę, że to nie ma znaczenia....ludzie są różni i raczej skłaniałabym się do tego rozdziału jak do stereotypu ;)

Odnośnie wątku...wisi mi to czy ukryty czy nie ;)
 
32 [emoji41] ale ciszaaa [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t5d [emoji272]
Ano cisza, ale myślę, że głównie dlatego, że taka była umowa...fb tylko awaryjnie a normalnie wątek na bb.
Ja się dostosuje że tak powiem
 
Mialam nie sympatyczna komunijna przeprawe w zeszlym roku u chrzesniaka. Kiedy 5 lat temu przeprowadzilismy sie do domu to po parapetowce jego rodzice urwali kontakt. W marcu przed komunia zadzwonila chrzesnika babcia z żądaniem ze ona sobie wymyslila zebym mlodemu kupila lancuch nie lancuszek za 1 tys oczywiście po za innymi prezentami. Zatkalo mnie a maz powiedzial ze nie jedzie na komunie, po 3 tyg zadzwonila mama i mowi ze nie dalam im odpowiedzi co mlodemu kupuje. Wtedy rozgrzalo mnie na maxa. Poszlam na komunie sama dalam mu w kopercie 500 zl poniewaz uwazam ze tyle bylo odpowiednio duzo. Myslalam ze go zlapie pod kosciolem ale niestety musialam pojechac do domu, z tym ze zaraz sie zmylam. Nie spodziewalam sie czegos takiego. Za rok moj mlody ma komunie, na raze mu wciskam kit ze zadnego przyjecia nie bedzie i zadnych prezentow tez nie, niech nie mysli tylko o kasie i pierdolach.

Dobrze, że jeszcze są rodzice, którzy potrafią zwrócić uwagę na prawdziwy sens komunii, a nie tylko imprezę i prezenty. Chociaż ja moją komunię pamiętam do dziś i wspominam jako jeden z najfajniejszych dni w dzieciństwie. I nie chodzi tu o prezenty, ale i to, że długo mielśmy próby i przygotowywaliśmy się intensywnie, że wszyscy się zjechali do domu z mojego powodu, czułam się jak mała księżniczka (chociaż sukienka była bardzo wyważona, a poza stroikiem/wiankiem mama powpinała mi mertę we wlosy, bo taka tradycja) i z tego dnia pochodzi ostatnie wspomnienie mojego dziadka, który wkrótce potem zmarł. Owszem, pamiętam otrzymany aparat fotograficzny tego dnia ( to wtedy miało nieco inną wartość niż teraz, przechowuję go zresztą do dziś), ale to nie jest najważniejsze z tego dnia.
 
1495357046-aaaaaa.jpeg
1495357055-aaaaaa.jpeg


Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Gdzie tooo??

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi też bez różnicy czy wątek zamknięty czy otwarty :)

Ja czuję się dzisiaj mega kiepsko, od godziny nie śpię, katar, głowa mi pęka, a mały fika...
Napisałam, że potrzebuję dzisiaj woolne, bo kiepsko się czuję...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja też bym go zamknęła. Myślę, że już raczej nie będzie więcej nowych mam, wydaje mi się, że jak przez te 20 tygodni nie dołączyły, to raczej już nie dołączą :-)
Już wystarczająco duz o czasu miały na zastanowienie się i ewentualne znalezienie nas w Internetach :-)

Obudziłam się z męża budzikiem pół godziny temu, poszłam siku siły i nie.moge usnąć, bo mój Maluszek się bawi w brzuszku i nie rozumie, że mama chciałaby jeszcze spróbować usnąć :-)

To dziś będzie dużo nowych informacji! Bardzo się cieszę i zazdroszczę Wam wizyt :-)
Ja muszę czekać do czwartku :-)
 
reklama
Dziewczyny :( powiedzcie czy dość silny ból brzucha na tym etapie jest normalny? O 6 obudził mnie ból brzucha, jak w pierwszy dzień okresu, do teraz się utrzymuje. Jest co prawda chyba trochę słabszy ale nie wiem czy to powód do radości czy nie :( ginekologa mam w środę ale zastanawiam się co zrobić :(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry