reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny ja wam tylko napiszę że właśnie moja znajoma, która jest w ciąży ma w domu 4 chłopaków i teraz niby dziewczynka miała być - Marysia już każdy o niej mówił a tu d.. na połówkowym okazało się że piąty chłopak :-D:-D:-D
Lili zapomniałam ci napisać, ja też bym nie poszła na tą komunię, tak jak dziewczyny piszą wygląda to tak jakby szukali teraz gości na siłę bo im poodmawiali
No dziewczynką może jeszcze cos wyrosnąć , chlopakom raczej nie odpada [emoji14]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t5d [emoji272]
 
reklama
Każdy pewnie robi ta botwinkę inaczej ;-)

Można ją zrobić w wersji na skrzydelkach (bo się szybko gotuja) albo bezmięsnej i obie są bardzo dobre.

Ja przeważnie robie z 2 peczkow. Na zimną wodę wrzucam warzywa (marchew pokrojoną wzdłuż na 4, żeby się szybko ugotowała, pietruszka, seler). Do tej zimnej wody dodaje dobrze wyplukane, pokrojone liście buraków i z 1.5 łyżki octu. Gotuje na wolnym ogniu(jak się za mocno zagotuje, to robi się brzydki, brązowy kolor) do miękkości buraczków i marchwi, bo pietruszkę i seler i tak wyrzucam więc mogą być poltwarde. No i trzeba dodać sól, trochę cukru do smaku, ziele, liście laurowe. Niektórzy nie dodają, ale ja botwinkę robię tak jak barszcz czerwony, a do barszczu zawsze daje cukier, ocet, liście, ziele, sól. Na koniec śmietaną. Najlepiej 30% bo ona nigdy się nie waży. Ale możecie też dac płynna, słodka śmietanę 18%, tylko jak wlejecie zimną, prosto z lodówki do wrzątku, to zwazy się na 100%. Ja ją zawsze troszkę podgrzewam.
Mam nadzieje, że nie namieszalam Wam za bardzo. Strasznie ciężko mi się skoncentrować :-D
 
Aleee ciszaaa [emoji33]

Na ktoa jutro wizyty? U mnie 15:30 dopieroooo....

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t5d [emoji272]

Mam nadzieję że do 12 będę już po :p
 
Czesc dziewczyny. U mnie tez paskudna pogoda,chodze i ziewam.masakra.
Rano w kościele a popoludniu pojechaliśmy na rybkę do Kluków koło Bełchatowa. A tam tona ludzi. Obżarłam się ze hej.:baffled:
Teraz sobie leze i ogladam kabaret.;-) ;)

O Boże, Boże! To była Grobla, taaak? :D Tam dają najlepszą rybę w całej naszej okolicy :) Ale mi ochoty narobiłaś na takiego grillowanego pstrąga :D
 
Dzięki Ewka[emoji4] a te liście to siekasz czy jak?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja wam tylko napiszę że właśnie moja znajoma, która jest w ciąży ma w domu 4 chłopaków i teraz niby dziewczynka miała być - Marysia już każdy o niej mówił a tu d.. na połówkowym okazało się że piąty chłopak :-D:-D:-D
Lili zapomniałam ci napisać, ja też bym nie poszła na tą komunię, tak jak dziewczyny piszą wygląda to tak jakby szukali teraz gości na siłę bo im poodmawiali
Oj biedna współczuję jej [emoji26] jaka musi być rozczarowana[emoji52] dla kobiety córka naprawdę jest ważna, wiadomo że będzie kochać tego maluszka bezgraniczne i najważniejsze żeby był zdrowy, ale to naprawdę ciężko się przestawić. Wiem coś o tym bo mi też teraz jakoś tak dziwnie mimo że nikt nie obiecywał dziewczynki i jedną już w domu mam (i napewno nie ja jedną na tym wątku tak się czuję [emoji6]), a co ona musi czuć jak 5 chłopak.
 
Mam nadzieję że do 12 będę już po :p
Ooo fajnie [emoji3] kurcze to ja sie naczekam na wizyte , ale bedzie warto [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t5d [emoji272]
 
Ooo fajnie [emoji3] kurcze to ja sie naczekam na wizyte , ale bedzie warto [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t5d [emoji272]
Bum, ja miałam do wyboru 21:30, albo 18:30. Oczywiście wybrałam ta wcześniejszą godzinę, co i tak nie zmienia faktu, ze cały dzień będę musiała jakoś przeżyć, nim w koncu dojdzie do tego badania [emoji15]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie Kochane! Kurcze mam cały dzien do nadrobienia [emoji2] wczoraj wieczorem wszystko doczytałam ale już nie miałam siły pisac, cały weekend bardzo intensywny, ale superasty [emoji3][emoji3]
Pogoda piękna cała rodzinka w domu to zawsze coś wymyślamy. Od jutra córka ma tydzień ferii i już planuje co mamy robić wiec mogę się trochę mniej udzielać ale w razie czego i tak codziennie jak leżę w łóżku to nadrabiam każdego posta :)
Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty
Jeszcze synek nie śpi, potem idę się kapać i na spokojnie poczytam co u Was dzisiaj się działo


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry