reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej :) pytalam o to piwo wczoraj, bo tez mialam ochote i moj chcial mi kupic lecha free, no i okazalo sie ze to bezalkoholowe ma alkohol, wiec uwazajcie na to jakie piwa kupujecie bo malo jest piw ktore teoretycznie maja 0% ale w skladzie jest 0,5% a to juz jest cos mimo wszystko. Milego dnia dziewczyny, ja ide robic lazanie, ale spokojnie narobie wam ochoty pozniej :D

12.10.2017 [emoji480]
 
reklama
Hej :) pytalam o to piwo wczoraj, bo tez mialam ochote i moj chcial mi kupic lecha free, no i okazalo sie ze to bezalkoholowe ma alkohol, wiec uwazajcie na to jakie piwa kupujecie bo malo jest piw ktore teoretycznie maja 0% ale w skladzie jest 0,5% a to juz jest cos mimo wszystko. Milego dnia dziewczyny, ja ide robic lazanie, ale spokojnie narobie wam ochoty pozniej :D

12.10.2017 [emoji480]
Ja karmi ostatnio pilam a tez ma 0.5%[emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t3d [emoji272]
 
Witajcie Kobietki :-)
Ja musiałam wstać po 6 bo synek szedł na olimpiadę sportową do innego przedszkola. Już posprzątane. teraz idę na godzinkę na slonko. Potem krotka wizyta w mięsnym i warzywniaku.. na obiados dziś będzie makaron ze szpinakiem i kurczakiem w sosie smietanowo -serowym i jakaś zupka - botwinkowa albo ze świeżego sxczawiu..
Po południu oczywiście obiecany plac zabaw.. I tak minie dzień..
Ja muszę koniecznie smarować sie filtrem bo jestem blado przezroczysta i opalam się na czerwono...
Wiec ja na co dzień używam filtra 20 a na dłuższe wyjście to nawet 30 / 50..
Dziś jest chyba 26 stopni więc korzystam ze slonka.
Milego piątku!! Tralalala :-)
 
Doczytalam co tam napisalyscie, na szczęście nie dużo[emoji6]

Gratuluję udanych wizyt, ja z niecierpliwością czekam do poniedziałku na polowkowe.

Mój dzidziol szaleje, nie daje matce spokoju szczegolnie wieczorami. Teraz tez się złości, chyba przez siedzenie przy kompie. Ale musialam papiery do praktyk ogarnąć. Paranoja, pracuję w szkole integracyjnej z dziećmi niepelnosprawnymi i nie wystarczy zaświadczenie o pracy tylko fikcyjne papiery muszę robić....[emoji23]

Idę spać bo jutro na 8 do pracy, ciężko bedzie bo nie mam okienka, zawsze mialam ale nauczycielka j.ang jest na zwolnieniu(tez ciąża)[emoji6]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
O to mój brat chodzi do takiej szkoły, moja ciotka jest tam dyrektorką. Ja szczerze mówiąc mam mieszane uczucia, bo u Kuby to szkoła integracyjna i chodzą dzieci z dużymi i mniejszymi problemami, albo całkiem zdrowe.
 
dzień dobry Kobitki. Ja już nie śpię od 6 godziny ale teraz zwlekłam się z wyra. Wreszcie kupiłam wózek :) Używany ale mój wymarzony. Polowałam polowałam i upolowałam. Może trochę wcześnie ale bałam się, że później takiego nie znajdę. Oprócz tego miałam wczoraj badania krwi i moczu i wyniki krwi trochę odbiegają od normy... Gina mam 1 czerwca USG 29 maja więc poczekam już, nie będę szła specjalnie jak niedługo mam termin wizyty szczególnie, że do ginekolog o termin ciężko... Życzę wszystkim miłego dnia :)

aha... Czy Wam też pojawiła się już ciemna kreseczka na brzuchu? Ja mam i to dość wyraźną od dwóch tygodni.

Ja nie mam
 
To ciśnienie faktycznie niskie, takiego to nigdy nie miałam. Teraz w ciąży to tam około 130, a u lekarza to i dużo więcej.

___________________________

[emoji177] Maja - 05.04.2006r.

[emoji177] czekamy na drugą córeczkę, termin na 05.10.2017r.
Ja niestety takie ciśnienie mam pół życia, dlatego po 3-5 kaw dziennie piłam, bo bym chodziła jak zombie.
 
My wczoraj zrobiliśmy sobie na obiad grilla, pyszne skrzydełka wyszły, tylko, że ze słońcem przesadziłam, nogi sobie spiekłam, całą noc pieczenie mnie budziło.
A co do piwa 0% to na początku ciąży mnie strasznie ciągnęło, a teraz w ogóle nie mam ochoty.
Ostatnio cały czas przeglądam oferty wózków i naprawdę nie wiem jaki kupić. Na pewno 3 w 1 ale nie mogę znaleźć fajnego modelu w odpowiedniej cenie, bo szukam tak maksymalnie do 1500. Może polecicie coś fajnego [emoji5]️
Miłego dnia i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji175]

___________________________

[emoji177] Maja - 05.04.2006r.

[emoji177] czekamy na drugą córeczkę, termin na 05.10.2017r.
W tej cenie jest chicco urban i hauck atlantic plus. Chicco jest trochę dziwny, bo ma gondole od razu ze spacerówką, hauck bardzo duży i ja się na niego zdecyduję. Oglądałam w sklepie i ma wszystko co ja chcę.
 
Pięknie! :D zastanawiałam się naad tym 3d też, ale u nas to dodatkowy kosszt 70zl :/ a już samo polowkowe prawie 300, także chyba szkoda mi kasy

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Boże Spark, gdzie Ty mieszkasz, że za połówkowe aż tyle wołają?! :baffled: Moje miasto jest z reguły drogie. Jeśli chodzi o właściwie wszystkie towary. Mamy tu kopalnię i elektrownię, a tam ludzie pracujący zarabiają naprawdę duże pieniądze, wiec przez wzgląd na to, ceny na rynkach lokalnych są niejednokrotnie wyższe niż np. w dużo większej Łodzi, czy Częstochowie. A mimo to, ja za usg połówkowe w 3D płacę 150 złotych. A wszystko będę miała nagrane na pendriva, więc jestem w szoku, że gdzieś wołają za to 3 stówy :o

Tak w ogóle, to cześć dziewczyny!

paulinkamalinka gratuluję maleństwa. Super wygląda :)
Co do piwa, to ja nie piję. Jakoś nie mam przekonania nawet do tych 0%, tym bardziej, że szukając informacji a ten temat można znaleźć wiele sprzecznych danych, więc odpuszczam. Wprawdzie mam czasem ochotę na piwko, ale jestem w stanie się powstrzymać i jakoś daję radę :)
Jeśli chodzi o pogodę, to u mnie chyba też ciepło, bo ludzie porozbierani chodzą. Ja siedzę w pracy, chłodzi mnie klima, więc daję radę. Gorzej jak wyjdę z pracy i rozpłynę się na chodniku :D
Miłego piątku drogie Panie ;)
 
reklama
Hej dziewczyny, dochodzę do wniosku że zaczyna mi odwalać.. od początku ciąży miałam więcej śluzu szyjkowego takiego wodnistego bezbarwnego i bezwonnego, wczoraj wieczorem przekrecalam się na łóżku i poczułam ból w podbrzuszu który zniknął tak szybko jak się pojawił. Jak poszłam do łazienki to miałam więcej śluzu na wkładce i od razu wpadło mi do głowy że to może wody mi się sączą, teraz nie mogę wyrzucić tej myśli z głowy...
Teraz jest już ok ale zastanawiam się czy nie iść na ip, tylko mnie wyśmieją skoro nie była to jakaś ogromna ilość a teraz jest w porządku, tak jak czytałam to raczej przemoczyło by mi na bank wkładkę i bieliznę jeżeli byłyby to wody
Słyszałam że są takie paski jak te do pomiaru ph którymi da się sprawdzić czy to wody, może zapytaj w aptece?

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry