reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A wiecie co mi wczoraj mąż powiedział? Mówię mu tak: ostatnio jakoś tak nie bardzo masz ochotę na seks i wgl. I pytam czy to ze mną jest coś nie tak czy może w jakiś sposób go obrzydza to ze się zmienia moje cialo. A on mi mówi ze głupio mu się przyznać ale on się nie da rady teraz kochać bo ma wrażenie ze dziecko to widzi i jego to blokuje. To mu mówię ze w ciazy już jestem 5 miesięcy w problem się pojawił teraz. A on mi mówi ze teraz to już on widzi brzuch ze jest i wie ze się dziecko rusza i teraz dopiero widzi ze jestem w ciazy. I on nie da rady się tak kochać bo co dziecko blokuje [emoji23] e hhh te chłopy [emoji23][emoji23]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Haha a wiesz że mój w pierwszej ciąży miał to samo? Mówił że się boi że będzie synka w główkę stukał [emoji23][emoji23][emoji23] Proponuję poszukać jakiegoś artykułu na temat współżycia w ciąży, może wtedy się odblokuje [emoji12]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
reklama
Haha a wiesz że mój w pierwszej ciąży miał to samo? Mówił że się boi że będzie synka w główkę stukał [emoji23][emoji23][emoji23] Proponuję poszukać jakiegoś artykułu na temat współżycia w ciąży, może wtedy się odblokuje [emoji12]

w57v3e3kdnfl41ek.png
haha a podobno to kobiecie się zmienia mózg i myślenie będąc w ciąży, a tu sie okazuje że to chyba tatusiowie głupieją haha
 
A czemu by nie mógł skończyć w środku?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t1d [emoji272]

No właśnie teraz to juz nie wiem, jak piszecie, ze sperma nie szkodzi :-/ na prenatalnych zapytam lekarza. Jak miałaby mu pomóc przy tych infekcjach, to moglibyśmy spróbować... Ale i tak się boję ;-) coś mnie blokuje.


Lili gratulacje!!
 
Tak skurcze sperma może wywołać ale dopiero od 38tc .
Więc wezcie sie normalnie bzykajcie [emoji5][emoji3]



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t1d [emoji272]
ja to sie boję i nie pozwalam dla męża :)
 
Dziewczyny znające niemiecki, dacie radę mi powiedzieć o co to chodzi ?
Opis mieszkania mnie nie interesuje, tylko z tą ceną.
Die Wohnung soll von einem gelerntem bzw. erfahrenen Heizungsinstallateur bewohnt werden. Aufgabenbereiche wären die Betreuung und die Durchführung von Kleinreparaturen im Mehrparteienhaus.
Bitte bei Anfragen Informationen zu Ihrer Qualifikation mitteilen.
Werstattraum wird zur Verfügung gestellt.

--Beziehbar zum 01.07.2017--
Für die Wohnung fällt keine Provision an.

Vermietet wird eine moderne helle 2 Zi Wohnung im Münchner Norden.
Das Haus wurde regelmäßig energieeffizient modernisiert.(Vollwärmeschutz, Isolierglasfenster,Dachdämmung,..)
Das Haus besitzt einen Fahrradkeller, Zentralheizung, Reinigungskraft, Hausmeisterservice..

Die Wohnung verfügt über 56qm und befindet sich im Erdgeschoss hochparterre eines schönen modernen und gepflegten Mehrparteienhauses.
Die Wohnung besitzt einen Balkon mit tollem Blick ins Grüne.

Die Wohnung ist wie folgt aufgeteilt und ausgestattet:
- 1 Badezimmer (WC + Waschtisch + Badewanne + Waschmaschinenanschluss)
Badezimmer ist modern und hell gefliest.
- Flurbereich, Wohnraum, Schlafraum und Garderobe ist mit hochwertigem hellen Laminat ausgestattet.
- Die Küche besitzt einen Vinyl Bodenbelag
- Balkone in Massivbauweise
- EBK "modern" ist zur Ablöse vorhanden.
- Markise kann ebenfalls abgelöst werden

Die Kaltmiete beträgt 710€.
Die Nebenkosten belaufen sich auf 120€ (inbegriffen ist alles außer Strom).

Somit sich eine Warmmiete von 830€.
- 200€ Gehalt für die Betreuung der Heizung und Durchführung von Kleinreparaturen.
Zu zahlender Mietbetrag ist demnach 630€
Kellerabteil ist inbegriffen.

Lage:
Das Wohnhaus befindet sich in zentrumnaher Lage im Norden von München Milbertshofen am Hart (Schleißheimerstr.)
Die U2 ist lediglich 800m zu Fuss entfernt.
Das Mira liegt etwa 750m entfernt.
Alle Geschäfte des täglichen Bedarfs befinden sich bequem zu Fuß zu erreichen.


Bei schriftlichen Anfragen, bitte kurze Bewerbung anhängen.
(Arbeitsplatz, Personenzahl, Haustiere,..)
Fehlen diese Angaben kann die Anfrage nicht bearbeitet werden.

Benötigen Sie für Ihre Unterlagen eine E-Mail-Adresse bitte in der Anfrage kurz darauf verweisen.
Wir halten uns streng an das Bundesdatenschutzgesetz.
Ihre Daten werden nur zum Zwecke der Auswertung verwendet und werden streng vertraulich behandelt.

Wir bitten um Ihr Verständnis, dass nicht jede Anfrage die Möglichkeit zur Besichtigung erhält.

Besichtigung nach Absprache

Wir arbeiten im Auftrag des Vermieters

Tak jak pisze Malinowa, w pierwszym zdaniu piszą, że oczekują, że człowiek, który się wprowadzi będzie z zawodu wykształconym albo doświadczonym "instalatorem ogrzewania" - nie wiem czy jest odpowiednik tego po polsku.
A potem, że oczekuje sie, ze bedzie przeprowadzał drobne naprawy w całym budynku, czyli taki cieć - złota rączka.
Do aplikacji proszą o dołączenie dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

Czynsz wszystko razem jest 830 eur, ale za prace w postaci tego ogrzewania i napraw dostaje sie "pensje" 200 eur, wiec do zapłaty zostaje 630 miesięcznie.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Hejo dziewczyny [emoji6]ja wczoraj i dziś spędziłam pół dnia w szpitalu w Krakowie na Kopernika na badaniach. Moja lekarka prowadząca stwierdziła, że jestem w ciąży bliźniaczej do tego mam nadciśnienie i niedczynność tarczycy to muszę być pod stałą opieką szpitala. Wczoraj trafiłam na lekarza od którego nic się nie dowiedziałam a wyszłam bardziej zła niż przyszłam. Dał mi skierowanie na usg gdzie lekarka mierzy tylko czy dziecko rośnie. Jak zadała mi pytanie czy lekarz podejrzewa ze jeden maluch nie rośnie to mnie z nóg zwalilo. Ale na szczęście wszystkie wyniki wyszły na ta chwilę ok. I potwierdziły się moje przeczucia , że na 80 % będą to dziewczynki. Teraz wracam z Krakowa z moja najstarsza córcia która bardzo się cieszy z sióstr ,za to synek niepocieszony w domu.
1495019017-aaaaaa.jpeg
 
haha a podobno to kobiecie się zmienia mózg i myślenie będąc w ciąży, a tu sie okazuje że to chyba tatusiowie głupieją haha
Czasem mam wrażenie że to tatuś na czas ciąży bardziej się zmienia niż ja [emoji12] Na początku ciąży nawet brzuch mu zaczął rosnąć, wyglądał jak w ciąży, a widać było to bardzo bo jest szczupły [emoji23]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Mój niemiecki nie błyszczy więc może Joanna coś doradzi.
Ale na mój chłopski rozum to ktoś chce wynająć to osobie, która by była jakby Hausmeistrem...zajmująca się drobnymi naprawami przy budynku...dlatego czynsz 830 pomniejszony został o 200 e (to kwota wynagrodzenia za taką prace naprawczą "szkolny woźny" jakby) czyli warmmiete 630 e miesięcznie, do tego potem musisz sobie doliczyć prąd osobno (i ew jakies internet itd).
Dzięki Kochana, też tak to zrozumiałam z translatora.
 
Hejo dziewczyny [emoji6]ja wczoraj i dziś spędziłam pół dnia w szpitalu w Krakowie na Kopernika na badaniach. Moja lekarka prowadząca stwierdziła, że jestem w ciąży bliźniaczej do tego mam nadciśnienie i niedczynność tarczycy to muszę być pod stałą opieką szpitala. Wczoraj trafiłam na lekarza od którego nic się nie dowiedziałam a wyszłam bardziej zła niż przyszłam. Dał mi skierowanie na usg gdzie lekarka mierzy tylko czy dziecko rośnie. Jak zadała mi pytanie czy lekarz podejrzewa ze jeden maluch nie rośnie to mnie z nóg zwalilo. Ale na szczęście wszystkie wyniki wyszły na ta chwilę ok. I potwierdziły się moje przeczucia , że na 80 % będą to dziewczynki. Teraz wracam z Krakowa z moja najstarsza córcia która bardzo się cieszy z sióstr ,za to synek niepocieszony w domu.
1495019017-aaaaaa.jpeg
Ile lat ma córcia?
 
reklama
Czasem mam wrażenie że to tatuś na czas ciąży bardziej się zmienia niż ja [emoji12] Na początku ciąży nawet brzuch mu zaczął rosnąć, wyglądał jak w ciąży, a widać było to bardzo bo jest szczupły [emoji23]

w57v3e3kdnfl41ek.png
Ja się właśnie wczoraj śmiałam z mojego, że nie wiedziałam, że będzie miał taki duży brzuch w ciąży :D On bierze do pracy kanapki, do tego sobie kupuje słodycze, bo uwielbia i jeszcze w domu wieczorem lubi chipsy i cole, albo energetyki. Lać i patrzeć czy równo puchnie normalnie! W domu miał zakaz, bo moja teściowa całe życie na diecie, a teść ma dietę na nerki, więc teraz sobie odbija. Nie jest gruby, bo chyba 92kg przy wzroście 190, ale poszło mu w brzuch teraz.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry