reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej kochane , a my po zupce wybralismy sie na pola rodzinnie hihi [emoji38]
1494760569-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t5d [emoji272]
 
reklama
Anaconda o dobrze ze Ci sie nic nie stalo. Teraz odpoczywaj i obserwoj czy jest ok


Bardzo ladny wozek :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny!

Dziś już spacer, kościół i huśtwaki zaliczone. teraz regeneracja [emoji6]

Wczoraj to mnie teściowa rozbawiła. Chciała iść sama z córką na spacer, ja miałam siedzieć w domu. Ona nawet nie wie gdzie u nas można z dzieckiem wyjść, a Kinga ma swoje ścieżki. Raz na miesiąc ją widzi. Ostatecznie wyszłam, ale na placu zabaw siedziałam sobie na ławeczce a babcia biegała z małą [emoji12] widać było, że spodziewała się powolnego spacerku i paradowania a nie dawki biegania i piachu w butach [emoji23]

Kapinka - Witam nową mamusię! Hehe ja to się cieszę nawet, że mam jedno dzieciątko pod sercem (szanse były sporo, bo po obu stronach rodziny, w drugim pokoleniu wstecz rodziły się bliźniaki). Życzę spokojnej ciąży!

Udanych imprez komunijnych dla Was dziewczyny! Pamiętam, że Justa, Evi i Ewka mają.

Vanjalind o tak medela jest super :) ale to tak dla rozkrecenia/podkrecenia laktacji czy masz zamiar tylko odciagac? Nie wiem czy pisalas:)

Kupuję z uwagi na niepowodzenie w pierwszym karmieniu i brak szansy na utrzymanie laktacji. Chciałabym karmić i będę walczyć, a laktator ma mnie rozkręcić (bo z początku mleka nie miałam) i w razie czego stymulować. W najgorszym wypadku będę tylko odciągać, ale taka opcja to ostateczność.

Hej kochane , a my po zupce wybralismy sie na pola rodzinnie hihi [emoji38]
1494760569-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t5d [emoji272]
Hmmm :) kojarzę te tereny. Jest pięknie choć szkoda że osiedle się tam zaczęło budować...

Anaconda- razem z Dasią musicie się obserwować, bo upadek w ciąży niesie ryzyko krwiaków. Warto powiedzieć o tym lekarzowi przy okazji wizyty. Muszę Was uczulić, bo taką historię miała moja babcia. Upadła, skutkiem tego był krwotok przy porodzie (w dzisiejszych czasach do opanowania bez problemu).

Natalia - wózek jest przepiękny! Maluszek będzie mieć luksus! Sama bym kupiła, ale niestety nie jest w moim zasięgu finansowym [emoji6] ale też szalałam w smyku (ten laktator kupiłam)

hej kobietki :)
jak wasze samopoczucie z rana? widzę, że dzisiaj zapowiada się słoneczny dzień :)
a właśnie, jak wasze cery ? moja trochę się pogorszyła, na okolo ust wyskakują jakieś krosty, ale smaruję pastą cynkową :)

A jakiej pasty cynkowej używasz? Bo chciałabym zakupić, a słyszałam teraz tylko o tych maseczkach chyba z Garniera...

Miłej niedzieli!

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 18+5
 
Cześć dziewczyny!

Dziś już spacer, kościół i huśtwaki zaliczone. teraz regeneracja [emoji6]

Wczoraj to mnie teściowa rozbawiła. Chciała iść sama z córką na spacer, ja miałam siedzieć w domu. Ona nawet nie wie gdzie u nas można z dzieckiem wyjść, a Kinga ma swoje ścieżki. Raz na miesiąc ją widzi. Ostatecznie wyszłam, ale na placu zabaw siedziałam sobie na ławeczce a babcia biegała z małą [emoji12] widać było, że spodziewała się powolnego spacerku i paradowania a nie dawki biegania i piachu w butach [emoji23]

Kapinka - Witam nową mamusię! Hehe ja to się cieszę nawet, że mam jedno dzieciątko pod sercem (szanse były sporo, bo po obu stronach rodziny, w drugim pokoleniu wstecz rodziły się bliźniaki). Życzę spokojnej ciąży!

Udanych imprez komunijnych dla Was dziewczyny! Pamiętam, że Justa, Evi i Ewka mają.



Kupuję z uwagi na niepowodzenie w pierwszym karmieniu i brak szansy na utrzymanie laktacji. Chciałabym karmić i będę walczyć, a laktator ma mnie rozkręcić (bo z początku mleka nie miałam) i w razie czego stymulować. W najgorszym wypadku będę tylko odciągać, ale taka opcja to ostateczność.


Hmmm :) kojarzę te tereny. Jest pięknie choć szkoda że osiedle się tam zaczęło budować...

Anaconda- razem z Dasią musicie się obserwować, bo upadek w ciąży niesie ryzyko krwiaków. Warto powiedzieć o tym lekarzowi przy okazji wizyty. Muszę Was uczulić, bo taką historię miała moja babcia. Upadła, skutkiem tego był krwotok przy porodzie (w dzisiejszych czasach do opanowania bez problemu).

Natalia - wózek jest przepiękny! Maluszek będzie mieć luksus! Sama bym kupiła, ale niestety nie jest w moim zasięgu finansowym [emoji6] ale też szalałam w smyku (ten laktator kupiłam)



A jakiej pasty cynkowej używasz? Bo chciałabym zakupić, a słyszałam teraz tylko o tych maseczkach chyba z Garniera...

Miłej niedzieli!

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 18+5
Aaaa to akurat nie te pola [emoji38]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t5d [emoji272]
 
Hej [emoji3]
Nie wytrwałam wczoraj do końca i zasnęłam na tej Eurowizji ale nagrałam i rano dokończyłam... porażka [emoji17]

Dziewczyny życzę udanych komunii.

Co do dużych biustonoszy to polecam już przeze mnie sprawdzone przy poprzednim karmieniu firmę Alles cara mia Link do: CARA MIA 75H ALLES MaMa biustonosz do karmienia cz

Ta tabelka z numeracja jest bardzo wiarygodna a i sama miseczka ładnie się układa, teraz też napewno kupię jeden jeszcze na czas ciąży a większe jak już urodzę.wiadomo że biustonosze za tą cenę nie są jakoś długo wytrzymałe ale te są akurat wygodne.
My zaraz jak malutka wstanie jedziemy na powitalny obiad do teściów bo właśnie siostra mojego męża że swoją 3 dzieci na Okęciu wylądowali. Nie widzieliśmy się 2 lata [emoji3]
Miłego dnia wszystkim...
 
Ostatnia edycja:
Aaaa to akurat nie te pola [emoji38]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t5d [emoji272]
A wygląda to bardzo podobnie [emoji1]

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 18+5
 
Cześć dziewczyny!

Dziś już spacer, kościół i huśtwaki zaliczone. teraz regeneracja [emoji6]

Wczoraj to mnie teściowa rozbawiła. Chciała iść sama z córką na spacer, ja miałam siedzieć w domu. Ona nawet nie wie gdzie u nas można z dzieckiem wyjść, a Kinga ma swoje ścieżki. Raz na miesiąc ją widzi. Ostatecznie wyszłam, ale na placu zabaw siedziałam sobie na ławeczce a babcia biegała z małą [emoji12] widać było, że spodziewała się powolnego spacerku i paradowania a nie dawki biegania i piachu w butach [emoji23]

Kapinka - Witam nową mamusię! Hehe ja to się cieszę nawet, że mam jedno dzieciątko pod sercem (szanse były sporo, bo po obu stronach rodziny, w drugim pokoleniu wstecz rodziły się bliźniaki). Życzę spokojnej ciąży!

Udanych imprez komunijnych dla Was dziewczyny! Pamiętam, że Justa, Evi i Ewka mają.



Kupuję z uwagi na niepowodzenie w pierwszym karmieniu i brak szansy na utrzymanie laktacji. Chciałabym karmić i będę walczyć, a laktator ma mnie rozkręcić (bo z początku mleka nie miałam) i w razie czego stymulować. W najgorszym wypadku będę tylko odciągać, ale taka opcja to ostateczność.


Hmmm :) kojarzę te tereny. Jest pięknie choć szkoda że osiedle się tam zaczęło budować...

Anaconda- razem z Dasią musicie się obserwować, bo upadek w ciąży niesie ryzyko krwiaków. Warto powiedzieć o tym lekarzowi przy okazji wizyty. Muszę Was uczulić, bo taką historię miała moja babcia. Upadła, skutkiem tego był krwotok przy porodzie (w dzisiejszych czasach do opanowania bez problemu).

Natalia - wózek jest przepiękny! Maluszek będzie mieć luksus! Sama bym kupiła, ale niestety nie jest w moim zasięgu finansowym [emoji6] ale też szalałam w smyku (ten laktator kupiłam)



A jakiej pasty cynkowej używasz? Bo chciałabym zakupić, a słyszałam teraz tylko o tych maseczkach chyba z Garniera...

Miłej niedzieli!

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 18+5
Ja używam zwykłej aptecznej pasty cynkowej, za chyba 3zł [emoji12]
1494768151-aaaaaa.jpeg


w57v3e3kdnfl41ek.png
 
VanjaLind dziekuje bardzo :) my tez sie troche zastanawialiśmy nad kupnem tego wózka z uwagi na cenę, skusiła nas bardzo ta promocja. obserwujemy fora internetowe gdzie ludzie sprzedają pozniej używane wózki tej marki i znikają one niesamowicie szybko za równie wysoka cenę , wiec liczymy ze jak pouzywamy to uda nam sie sprzedać w dobrych pieniądzach zwłaszcza ze na samym wózku zaoszczędziliśmy ok. 540zl :)
 
Anaconda, wiem co czujesz, ja we wtorek po upadku byłam strasznie zestresowana...
Vanja, dzięki za info. Jest dobrze, mały się kręci, ale chyba na wszelki wypadek napiszę do mojego lekarza i może sprawdzimy co tam przed kolejną wizytą.
U mnie dziś późny obiad. Byłam odwiedzić sąsiadkę w szpitalu, siedziałyśmy na ławce,bo piękna pogada i tylko na kawusię do kawiarni skoczyłyśmy:
1494769429-aaaaaa.jpeg

A na obiad kasza gryczaną i brokuł pod beszamelem:
1494769827-aaaaaa.jpeg


34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
reklama
Dobrej niedzieli dla wszystkich

Dzięki dziewczyny za wsparcie.

Ewi sprobuj tych platkow bawelnianych kosmetycznych, trzeba czesciej zmieniac ale sa przyjzemniejsze, ja te wkladki kupilam w tesco i sa okropne, niby kazda fajnie zapakowana ale material wierzchni tragiczny

Jenny jaka cudna kawa
Nie pilam late ze 3 miesiace

Sunday wiem jak to jest studiowac zaocznie, 9 sem inzynierskich i 4 magisterskich. Mam nadzieje ze Tobie to da wieksza korzyść finansowa niz mi


Nie mam tej pionowej lini od pepka, ale zauwazylam ciemne plamy na piersiach wokol otoczki.
U mnie dzis wreszcie piekna pogoda, wrzucilam kurczaka na ruszt, zrobie mizerie, ziemniaczki i na deser galaretke. Po obiedzie pojde na taras po troche wit D
Brzuch mnie nie boli wiec wstaje co godzine, pochodze 15 minut i znow leze. Maz to prawda ladnie daje rady, biedny do obiadu bedzie sprzatal. Mlody wczoraj przyniosl ciuszki ktore sie juz nie nadawaly i dalam mezowi na czysciwo do garazu. Cichaczem ubral swojego misia i go nosi jak dzidziusia, mowi ze cwiczy.
1494752290-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hajmal, u mnie sam papierek to jyz 300zl więcej do pensji, ale ja to robie głównie dla zwiększenia możliwości zawodowych. Zebym po macierzynskim nie miala problemow z pracą[emoji6]

Trzymam za Ciebie kciuki żebyś jednak w domku zostala[emoji6]i byle do 30tc, a nawet 38, bedzie dobrze, wszystkie tu o Tobie myslimy[emoji6]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry