reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witaj Kapinka! :-) gratuluję bliźniaków ;-)


Evi to nieźle sie narobiłaś... współczuję... w poniedziałek odpoczywaj ;-)


Hajmal wszystko będzie dobrze :-) napewno ;-)

Cześć laski. Jadę na makija ;-) jak mnie ładnie zrobi, to wrzucę ładne zdj brzuszka dziś, ale z teściowej lusterka, bo u nas po szykowaniu pewnie będzie nieźle pobojowisko :-) haha ;-)
 
reklama
Dzień dobry kochane!

Witam nową mamę!

Hajmal, bedzie dobrze. Wierzę, że uda Ci się zostać w domu na leżeniu. Jutro się dużo okaże. Trzymam mocno kciuki![emoji110][emoji110][emoji110]

An, ja też się zgadzam z dziewczynami. Skoro się zamieniliście autami i teść postanowił zarządzić i sprzedać taniej, to on powinien ponieść tego koszty a nie Wy.

Cudne zakupy poczyniłyście[emoji7] Ja tylko 1 kpl. bodziaków z Lidla posiadam [emoji23] na razie... Nadrobię z pewnością

Kasiu, śliczne łóżeczko![emoji7][emoji7][emoji7]

U mnie dziś piękne słońce i ciepło. Nareszcie![emoji4]

Życzę udanych komunii!
A całej naszej reszcie przyjemnej niedzieli!

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
Dzień Dobry dziewczyny :) ale miałam jeden koszmar, aż się obudziłam z krzykiem. Potem mi się śniło, że karmilam 1 raz piersią i mi się bardzo podobało i dziecko ładnie ssalo. Zbieram się do kościoła i potem napisze

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie i ja o poranku.
Trzymam kciuki za komunie, Evi szczególnie dla Ciebie. Ja wczoraj miałam gości, i ogólnie miło i bez stresów, ale byłam juz tak zmęczona w pewnym momencie, że nie mogłam.
Goście przywieźli 42 torby ubrań i innych rzeczy np. narty po swoich córkach, ale bedzie zabawy. [emoji4]

A ja jeszcze leżę jeszcze w łóżku, mąż przyniósł kawkę - u nas jest dzis dzień matki [emoji4]
1494744745-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie dziś energia rozpiera-jak nigdy [emoji23] Tanecznym krokiem zrobiłam chłopakom śniadanko i z rozpędku wstawiłam do piekarnika biszkopt- będzie z bitą śmietaną i truskawkami [emoji16] I mam ochotę dziś na jakąś wycieczkę więc zaraz coś zaplanujemy [emoji4]
Miłego dzionka Dziewczyny i udanych Komunii [emoji4][emoji4][emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Hejka. Nadgonilam was z wcziraj ;)
Ja dzisiaj już znowu na uczelni ale max o 13 spadamy do domu.
Wcziraj byliśmy oglądać to mieszkanie co nam się podobało że zdjęć ale w rzeczywistości wyglądało okropnie ;) wieczorem poszliśmy do teściów dać im kasę za rate kredytu i się zaczęło znowu o tym mieszkaniu. Oni nie rozumieją że i tak co by nie powiedzieli to my zrobimy pi swojemu a wałkują temat i wałkują... oczywiście jednym z argumentów wyprowadzenia się z ich pobliżu jest mieszkanie w pobliżu moich rodziców bo u moich możemy liczyć na pomoc przy dziecku, czy zostawić na kilka godzin. To babcia męża się wkręciła w temat że ah to po to się wyprowadzacie. Ze ona też się może dzieckiem zająć... babcia ma 75 lat może nie aż tak dużo ale ledwo chodzi, ciągle narzeka że biodra ja bolą, ale bo że ręce i nogi jej pachną. Leży pół dnia w lozku do tego trzeba jej się bardzo ręce a ona opowiada że ona da radę się dzieckiem opiekować. Już się we mnie gotowało ale ku mojemu zaskoczeniu teściowa na nią wsiadal że co ona opowiada itp.
Ale na koniec teściowa zamówiła pizze więc nie było tak źle [emoji14]
 
hej kobietki :)
jak wasze samopoczucie z rana? widzę, że dzisiaj zapowiada się słoneczny dzień :)
a właśnie, jak wasze cery ? moja trochę się pogorszyła, na okolo ust wyskakują jakieś krosty, ale smaruję pastą cynkową :)
 
reklama
Kuzwa dziewczyny wyciek z cycka mam [emoji33] chyba u mnie produkcja pełna parą [emoji52]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t4d [emoji272]

Widzę że nie jestem sama ha ha :D Ja już się tydzień męczę z tymi wyciekami, kupiłam sobie wkładki laktacyjne (brr okropnie drapią) bo staniki mi się strasznie niszczyły, nie dość że piersi dalej bolą to jeszcze ten wyciek :mad: słyszałam że to normalne ale jutro podpytam się lekarza na wszelki wypadek
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry