reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
My już w domku, ja nadal dobrze się czuję. Jak będę dalej panikować to we wtorek pójdę do swojej gin i karzę się jej zbadać a jak nic nie będzie się działo to poczekam jeszcze te 2tyg do wizyty i wtedy jej powiem że przewróciłam się prosto na pupę, najważniejsze że czuję ruchy to mnie uspokaja
Lili mam nadzieję że ci ta franca żadnej pracy nie znajdzie, a u ciebie z ciążą wszystko od początku w porządku? Nie masz przeciwwskazań do pracy
 
reklama
Ja mam wizyte dopiero za tydzień , kuzde tak mi powoli czas leci , ze masakra [emoji55]



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t5d [emoji272]
 
Ja mam wizyte dopiero za tydzień , kuzde tak mi powoli czas leci , ze masakra [emoji55]



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t5d [emoji272]
Chyba kilka z nas ma 22maja[emoji6]
Ja przełożyłam z 15 i teraz musze czekac.....

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba kilka z nas ma 22maja[emoji6]
Ja przełożyłam z 15 i teraz musze czekac.....

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
No duzo nas ma hehe [emoji4] ale się ciągnie strasznie ... A 26 mam wizyte na nfz , ale to bez USG.


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t5d [emoji272]
 
Ja właśnie we wtorek po 4 tygodniach...moja najdłuższa przerwa ..w pierwszej ciąży też tylko raz miałam 4 tyg przerwy...to była cała wieczność. Jestem ciekawa co tam u mojego Maluszka. Też czekam na te ruchy...bo wiadomo, jak sie rusza to matka ma takie poczucie bezpieczeństwa, że z dzidzią ok. Miałam nadzieje, że już coś będę czuć, bo w pierwszej ciąży czułam w 18 tyg. A tu cisza :(
 
Uff! Jestem już padnięta. Pół dnia szaleństwa na słoneczku z córką i ledwo żyję....[emoji23]

Dziękuję za polecenie tej pasty- nie miałam pojęcia o jej istnieniu.

Lili - to babsko z urzędu niech samo idzie sobie sprzątać, bo już ma tyłek splaszczony i mózg przy okazji. No przecież jak się męczysz to jaki sens wciskać taką robotę.. wredota! Trzymam kciuki żeby się okazało, że nic nie znalazła w ten deseń!

Ja również jeszcze naczekam się na wizytę (30.05), więc będzie raźniej w Waszym gronie [emoji5] bliżej mi do połówkowych (25.05) i już się cieszę!

Dobrej i przespanej nocy bez dziwnych snów, bo może się okazać że za chwilę usnę!



[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 18+5
 
Cześć dziewczyny! Spałam dziś do 14, bo mała nie dawała mi spać do 2 i musialam to odespać :D juz po obiedzie, barszczyk ukrainski i na drugie kotlety z ziemniakami i surowka. Jutro bede robic szarlotke bo jakos naszla mnie ochota po ostatnich postach i zdjeciach :D wiec zasypie was zdjeciami jak juz zrobie :D

Przegapiłam Dirty Dancing, uwielbiam ten film, no i moj cudowny aktor Patrick Swayze <3

Przeglądałam wlasnie z nudow ksiazke Moje dziecko, rozwoj dziecka 0-3 lat i znalazlam kilka fajnych tabelek wiec dodam ponizej, jedna byla juz tutaj dodawana ale dodam tez te swoja, moze sie komus przyda :)

To sa najbardziej powszechne dane dotyczace wymiarow dzieci w wieku 0-3.
1494776946-aaaaaa.jpeg


Tutaj apropo ubranek i rozmiarów
1494777012-aaaaaa.jpeg


Tutaj kalendarz szczepien maluszków do 18 miesiecy
1494777040-aaaaaa.jpeg


No i tutaj troszke zabawy :D jesli ktoras z was ciekawi jakiego wzrostu MOZE byc wasze malenstwo w przyszlosci :D
Ciekawe jak zrobili takie wzory :D
1494777082-aaaaaa.jpeg



Co do kopniaczkow i aktywnosci dzieci po narodzeniu, to mam nadzieje ze u mnie to sie nie sprawdzi, bo mala nie spi w nocy prawie w ogole :(

Milego dnia wszystkim :)

12.10.2017 [emoji480]
W moim przypadku wzrost się nie sprawdził, wg wzrostu moich rodziców powinnam mieć 8cm mniej [emoji12] Za to dla mojego Piotrusia wychodzi że będzie miał 187cm [emoji16] A to możliwe bo już jest wysoki, z resztą po nas bo oboje wysocy jesteśmy [emoji6]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
reklama
Hej ja jutro wizytuję, miałam stresa to dla rozluźnienia pojechalismy z moim do galerii a tam mnie złapal okropny ból brzucha, aż musiałam usiąść w jednym ze sklepów... na szczęście przeszło, być może to jelita bo ostatnio mam z nimi problemy.
Zamiast się zrelaksować jeszcze bardziej się zestresowałam czy z maluchem wszystko w porzadku ...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry