reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Jestem po badaniu. Dzidziuś zdrowy. 375g. Ani kalendarz chiński, ani umiejscowienie zarodka, ani Nub się nie sprawdziły. Będzie chłopak.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje [emoji6]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko pamietajcie zeby nie prac wkladu kokosowego z rozka. Wypralam i jest nie przydatny juz bo taki miekki.

Ewka tak sie dzieje jak sie nie wyciagnie od razu.

An teraz masz szanse go nauczyc pomocy w domu, zle napisalam niech choc po sobie sprzatnie.


Zostawilam Jasi z babcia jak mial 5 miesiecy. To bylo najgorsze co moglam zrobic, teraz nie zostawie, pojde na rok macierzyńskiego a potem zobaczymy. Nie wiem czy bede miala do czego wrocic w pracy. Teraz nawet o pracy nie mysle bo dziecko wazniejsze. Tylko nam bedzie strasznie biedno bez mojej wyplaty.



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A kupujecie ta poduszkę rogala do karmienia ?

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom


Ja mam ja dostać od koleżanki. Kupię tylko nowa poszewke :-)


Jestem po badaniu. Dzidziuś zdrowy. 375g. Ani kalendarz chiński, ani umiejscowienie zarodka, ani Nub się nie sprawdziły. Będzie chłopak.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

To super! Nie cieszysz się z chłopaka? :-)
 
Igusia gratulacje synka
Lili silnik kosztował 200zł i mam nadzieję, ze jak go przyślą to się okaże dobry bo inaczej się chyba rozpłaczę
Ja poduszki rogala nie zamierzam kupować ale jakbym miała cesarkę i potem szwy mnie ciągnęły to się nie zapieram, wszystko wyjdzie w praniu ;-) ;):-) :)
Justa kiedy ty masz tą komunię? Już w tą niedzielę?
 
Hajmal ja się nie zarzekałam że drugiego dziecka nie będzie ale też nie określałam się że w najbliższym czasie zamierzam zachodzić w ciążę i moje ubranka po Mai zostawiłam w pudłach u teściowej na strychu. I u niej w rodzinie urodziło się dziecko i ta zaczęła im wynosić, bardzo mnie tym wkurzyła bo jak to nie było jej to nie miała prawa ich ruszać bez mojej zgody i tak naprawdę to też nie wiem co tam jeszcze mam a czego nie :angry::angry::angry:
 
Hej :D ja na obiad objadłam się zupką ze świeżej kapusty a na kolację planuję zrobić faszerowane papryki ;)
Co do pracy to na 200% biorę roczny macierzyński i zastanawiam się nad półrocznym wychowawczym ale to wszystko zależy od finansów, szkoda by mi było stracić obecną pracę bo lubię to co robię a zwłaszcza że mam umowę na stałe a na moim terenie to zazwyczaj oferowane są śmieciówki. Planujemy budowę domu także pieniądze będą bardzo potrzebne a z drugiej strony szkoda mi oddać takiego malucha do żłobka, babcie odpadają, jedna pracująca a z przyszłą teściową nie chciałabym zostawiać. Także mamy nad czym rozmyślać...
W poniedziałek wizyta na 12:50 mam nadzieję że dowiem się czy chłopiec czy dziewczynka :D
 
reklama
Witajcie Dziewczynk! O nowe mamusie witam również!:happy:
Pojechałam dziś na IP z tym pobolewaniem i ciągnięciem w podbrzuszu i wiecie co? Zostałam bardzo dokładnie zbadana i wszystko jest ok. Podobno niektóre kobiety mogą mieć takie dolegliwości przez rozciągające się więzadła i tak jest u mnie. Także jestem spkojna :biggrin2:
I do tegi pani doktor powiedziała że będzie drugi synek:)
Powiedziała, że widać tak wyraźnie siurka że dziewczynki z tego nie będzie, więc już na połówkowe mi się nie spieszy- czekam spokojnie .
Zdjęcia niestety nie dostałam, ale 31.05 dostanę na połówce.:yes:
Pani doktor zaleciła magnez ale zastanawiam się czy jest sens to brac jak biore caly zestaw witamin(w ktorych jest magnez) .
Dziś piękna pogoda choć dla mnie to wcale nie ma szału z temp....
Mały szaleje na placu a ja na tel-BB :)
Ja z moim P mamy obydwoje grupe krwi+ wiec spoko.
Jeśli chodzi o żłobki państwowe to jestem na Nie( jeśli ma się wybór). Szymka oddałam jak miał 1.5 do prywatnego i fakt po czasie widać było że szybciej się rozwija z malutkà grupą dzieci(kilkoro). Ale mocno to przeżyłam.
A z drugim jak będę mogła to do 3 roku będę siedzieć w domu.
Ciągle przybywa Październikówek i dlatego co dzień to więcej stron do czytania..
Szalejecie z ubrankami! Lada moment i ja zacznę, skoro wiem że to kolejny siurek!:rolleyes:
Buziaki!! :D:D:D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry