reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja miałam taki rogal ale chyba kupiłam zły był za miękki, nie wiem czy każdy ma takie kuleczki w środku. Mój miał i dzidziuś to mi normalnie tam 'wpadal'
Takie rogale są super wygodne do karmienia piersią, moja koleżanka ma inny i taki właśnie tez zamierzam kupić :)
Lili ale się naśmiałam jak czytałam o Twoich doświadczeniach z warzywami :)
 
Hajmal ja się nie zarzekałam że drugiego dziecka nie będzie ale też nie określałam się że w najbliższym czasie zamierzam zachodzić w ciążę i moje ubranka po Mai zostawiłam w pudłach u teściowej na strychu. I u niej w rodzinie urodziło się dziecko i ta zaczęła im wynosić, bardzo mnie tym wkurzyła bo jak to nie było jej to nie miała prawa ich ruszać bez mojej zgody i tak naprawdę to też nie wiem co tam jeszcze mam a czego nie :angry::angry::angry:

Ale wredne babsko!! O matko! Ja to bym powiedziała co myślę normalnie, nie wytrzymalabym, żeby przymknąć na to oko .
 
Witajcie Dziewczynk! O nowe mamusie witam również!:happy:
Pojechałam dziś na IP z tym pobolewaniem i ciągnięciem w podbrzuszu i wiecie co? Zostałam bardzo dokładnie zbadana i wszystko jest ok. Podobno niektóre kobiety mogą mieć takie dolegliwości przez rozciągające się więzadła i tak jest u mnie. Także jestem spkojna :biggrin2:
I do tegi pani doktor powiedziała że będzie drugi synek:)
Powiedziała, że widać tak wyraźnie siurka że dziewczynki z tego nie będzie, więc już na połówkowe mi się nie spieszy- czekam spokojnie .
Zdjęcia niestety nie dostałam, ale 31.05 dostanę na połówce.:yes:
Pani doktor zaleciła magnez ale zastanawiam się czy jest sens to brac jak biore caly zestaw witamin(w ktorych jest magnez) .
Dziś piękna pogoda choć dla mnie to wcale nie ma szału z temp....
Mały szaleje na placu a ja na tel-BB :)
Ja z moim P mamy obydwoje grupe krwi+ wiec spoko.
Jeśli chodzi o żłobki państwowe to jestem na Nie( jeśli ma się wybór). Szymka oddałam jak miał 1.5 do prywatnego i fakt po czasie widać było że szybciej się rozwija z malutkà grupą dzieci(kilkoro). Ale mocno to przeżyłam.
A z drugim jak będę mogła to do 3 roku będę siedzieć w domu.
Ciągle przybywa Październikówek i dlatego co dzień to więcej stron do czytania..
Szalejecie z ubrankami! Lada moment i ja zacznę, skoro wiem że to kolejny siurek!:rolleyes:
Buziaki!! :D:D:D
Gratulacje
 
1494603295-aaaaaa.jpeg

Dziewczyny a to moj nałóg :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Igusiad gratuluje synka...najwazniejsze ze zdrowy...

Anaconda tak mam komumie w ta niedziele i zapowiada sie ladna pogoda trzymajcie kciuki...
A tak apropo to ide jutro do spowiedzi z synem...mam nadzieje ze mnie ksiadz nie wygoni...bo baaardzo dawno nie bylam...ale sprobuje...
U mnie caly czas sloneczko pije kawusie zrobiona przez mojego m ( udobrac chce mnie..mily od rana jest..ciekawe jak dlugo) a za godzinke idziemy na probe...
Nie rozpiszcie sie bardzo przez weekend bo nie bede miala jak czytac a pozniej nie nadrobie...
 
reklama
Ale wredne babsko!! O matko! Ja to bym powiedziała co myślę normalnie, nie wytrzymalabym, żeby przymknąć na to oko .

Zgadzam się z Ewką- też bym się wkurzyła. Ok, mogę nie planować kolejnego dziecka, ale rzeczy które są moje, będą moje cały czas i to ja podejmę decyzję czy, a jeśli tak, to komu coś z nich dam. Jak tak się można rządzić cudzymi rzeczami? Jakbyś schowała tam swoje nienoszone obecnie sukienki, to też teściowa pozwoliłaby sobie na to, żeby je oddać innym? No co za ludzie! W głowie się nie mieści:growl: Ja bym sprawdziła co ubyło z tych pudeł i głośno skomentowała fakt, że tych rzeczy nie ma, a teraz by się przydały. Na pewno bym tego nie pozostawiła bez komentarza :evil:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry