reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej kobietki....
Nie odzywalam sie caly dzien ale caly czas jestem na biezaco...
Widze ze temat kocykow rozkow i seksu poruszalyscie....
U nas z seksem ostatnio cienko...ja mam straszna ochote ale moj m jakos nie bardzo sie zabiera za robote...poza tym ostatnio zle miedzy nami sie dzieje..nie potrafimy sie dogadac w podstawowych sprawach..moje hormony jeszcze szaleja i nie szczedzimy sie niemilych slow....
Nie wiem czy wytrzymamy do pazdziernika czy predzej sie rozejdziemy...
Zamiast cieszyc sie ciaza i zdrowym dzieckiem to mam ciagle stres i boje sie zeby nie zaszkodzic malenstwu...
Dwa kocyki juz mam...jeden cienszy drugi gruby do wozka...rozek zapewne tez kupie ale bez tego usztywniacza...kupilam przy synu i szybko wyciagalam to usztywnienie bo mi przeszkadzalo...
Bylam dzis w smyku niby przeceny byly ale nic specjalnego nie bylo...
Wozki patrzylam..bardzo spodobal mi sie adamex pajero i barletta...spacerowka nawet niezle wygladala...i mysle ze trzena by sie w koncu na cos zdecydowac..bo co pojde do sklepu to inny mi sie podoba...
Dobrej nocki...ide plobejrzec przyjaciolki...
 
reklama
ja tak miałam z pierwszym lekarzem, super facet ale wiecznie nie osiągalny, przyjmował na nfz, taki numer wywinął mi 4 razy. Zwolniłam się z pracy pojechałam posiedziałam 3 godziny po czym przyszedł i mówi ze przyjmie dwie dziewczyny przede mną a mnie juz nie bo nie zdąży, w jedna stronę mam 60 km.
Raz miałam stracha bo mnie bolało wysłałam mu smsa żeby mnie przyjął prywatnie gdziekolwiek to nawet nie odpisał, no i zmieniłam lekarza. Pojechała bym do teska choć by tylko pooglądać :)
 
Hej, ja po wizycie[emoji6]wyniki super, szyjka idealna. Położna kazała mi się położyć i sluchalysmy serduszka[emoji173]tylko że małe tak się wiercilo, ze ciągle chlupanie slyszalysmy. Ale serduszko tez[emoji176][emoji176][emoji176]. Powiedziała ze skoro tak wczesnie czulam ruchy to pewnie dziecko duże...
Gin dal mi skierowanie na badania w tym glukoze[emoji4]i na usg, mowie mu że sie zapisalam na poniedzialek i to bedzie przelom 20/21tc a on, zeby moze tydzien później.... No i teraz nie wiem czy przekładać.... Juz sie nastawilam na 15maja.... Z drugiej strony sąsiadka pojechala do tego samego lekarza na usg i kazal jej za 2tyg przyjsc bo dzidzia za mala....

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Hej a w którym tygodniu zaczelas czuć ruchy dziecka?
 
Ja miałam z pierwszym dzieckiem jeden rożek super przydał się w szpitalu jak strach było takie maleństwo brać na ręce bo nie wiadomo jak złapać ale w domu już tak się nie przydał i też dzieciaki szybko wyrastają na długość, a w kocyk można zawinąć tak samo jak w rożek
 
Ja w zasadzie jutro mam 20tydz, więc niektórzy liczą, że zaczyna się 21 :) ale ja liczę na bieżąco
To ty masz na wrzesień jakby termin? [emoji54] bo ja mam na 2go a mam jutro 19t3d (20) .

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t2d [emoji272]
 
Spark super, że już wiesz na pewno, że to syn :-)

Ja miałam na dzisiejszej wizycie umówić sie na polowkowe i nic z tego. W poniedziałek niby kazał przyjechać, to pojadę. Może tym razem mnie nie wystawi... najpierw zadzwonię, żeby znów na darmo nie jechać 70 km...

Ale już sie odstresowalam ;-) w Tesco kupiłam kilka rzeczy Maluchowi i złość mi przeszła ;-)
Jutro wrzucę, bo juz jestem w łóżku i oglądam "Nasz nowy dom".
Zakupy najlepsze na wszystko! :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super ciuszki, gdzie kupilas? Ja poczekam do nastepnej wizyty w czerwcu, moze sie juz potwierdzi, ze to dziewczynka i jakos spokojniej bede kupowala rozowe ciuszki :D
Ja planuje 2 rożki i 3 kocyki

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja raczej też dwa rożki, no i na razie dwa kocyki, moze potem sie pomysli o dokupieniu, ale na poczatek nie planuje kupowac wiecej


U nas chłopaki rządzą hehe [emoji111] w ogole w tym roku duzooo siurkow sie rodzi [emoji5]

Ja zrobilam szarlotke [emoji6]
1494528344-aaaaaa.jpeg


Moj lobuz bardzo kopie, ze P nawet czuje , ale na skórze malo co widać - chyba przez moj tłuszcz [emoji23]

Śpiąca dziś jestem cały dzień, mam nadzieje , ze jutro bedzie lepszy !

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t2d [emoji272]
Narobiłaś mi ogromnej ochoty na szarlotke, chociaz nigdy zbytnio nie przepadalam za nia :)


Ilona_krk widzę, że mamy blisko do siebie :D Kraków, Bielsko :)


12.10.2017 [emoji480]
 
Hej kobietki....
Nie odzywalam sie caly dzien ale caly czas jestem na biezaco...
Widze ze temat kocykow rozkow i seksu poruszalyscie....
U nas z seksem ostatnio cienko...ja mam straszna ochote ale moj m jakos nie bardzo sie zabiera za robote...poza tym ostatnio zle miedzy nami sie dzieje..nie potrafimy sie dogadac w podstawowych sprawach..moje hormony jeszcze szaleja i nie szczedzimy sie niemilych slow....
Nie wiem czy wytrzymamy do pazdziernika czy predzej sie rozejdziemy...
Zamiast cieszyc sie ciaza i zdrowym dzieckiem to mam ciagle stres i boje sie zeby nie zaszkodzic malenstwu...
Dwa kocyki juz mam...jeden cienszy drugi gruby do wozka...rozek zapewne tez kupie ale bez tego usztywniacza...kupilam przy synu i szybko wyciagalam to usztywnienie bo mi przeszkadzalo...
Bylam dzis w smyku niby przeceny byly ale nic specjalnego nie bylo...
Wozki patrzylam..bardzo spodobal mi sie adamex pajero i barletta...spacerowka nawet niezle wygladala...i mysle ze trzena by sie w koncu na cos zdecydowac..bo co pojde do sklepu to inny mi sie podoba...
Dobrej nocki...ide plobejrzec przyjaciolki...
Hormony...
Ja też się bardzo denerwuję i często się kłuce z mężem...w ciąży. Przyjaciółka do dziś mi "wypomina" jaka byłam dla niego wredna w pierwszej ciąży. Awantura o wszystko i co chwile. Dziwią się, że mnie nie zostawił. On jest taki że niechce się kłucić i jak ja pluje jadem to on milczy i czeka aż ochłonę. A jego milczenie odbieram jako ignorancje i sie nakręcam...zamiast uspokajać robie się głośniejsza...no cóż musi jakoś do tego października wytrzymać. Ja też ;)
 
reklama
Ja z córka w ogóle nie miałam rożka, tu sie tego nie praktykuje. Moja mama sie nawet dopytywała, ale nawet nie wiedziałam o co chodzi.
Może teraz sobie sprawie ;) ale musze jakoś do rodziców przez internet zamówić.

Połówkowe mam 6.06 jak bede w 21t1d. Jak gin potwierdziła ciąże to pani na recepcji mi ustaliła wszystkie standardowe terminy do października, np. 3 października o 8.30 mam ktg [emoji23] - witamy w Szwajcarii, tu wszystko musi być jak w zegarku [emoji6]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry