reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Justa, Malinowa ja też się z moim ciągle klocek, a wcześniej nie było to aż w takim stopniu... wcześniej raz na jakiś czas sie poklocilismy i zaraz była zgoda, a teraz ciągle.sie wyklocam i długo pamiętam ;-) jak on się nie odzywa, to wkurzam sie jeszcze bardziej, jak sie odezwie to tak samo :-) haha ;-) dobrze, że jak po 6 wyjdzie, to wraca po 12 na obiad, a później dopiero na kolację; -) i czasem po kolacji jedzie pryskac i wraca koło 2-3 w nocy :-)

Hajmal dobrze, ze mąż robi wszystko. Do tej pory wszystko bbyło na Twojej głowie i dawalas radę. On też da ;-) mój na początku sobie nie radził, bo zawsze ja byłam od wszystkiego. Jak już zaczął myc podłogi, to tylko raz na tydzień, albo i to nie. I to na odwal sie.... teraz też tak jest. Umyje raz na tydzień, albo półtora i zadowolony. Ja zawsze myłam codziennie, bo uwielbiam porządek. A teraz duzo leżę i wszędzie syf! Co ogarnę to znów to samo.


Beczulinda na pierogi z owocami śmietana z cukrem :-)
Ale mi narobiłaś ochoty...

A propos owoców, strasznie drogie wszystko będzie w tym roku!! My mieszkamy w zagłębiu sadowniczym i czereśnie zmarzly całe, więc będą tylko z eksportu, wiśni raczej też nie będzie, może tyle co na dżemy i kompot. Jabłka też nam zmarzly... Jak jak będzie połowa tego co w zeszłym roku, to będzie dobrze, a nie jest powiedziane, że grad tego nie załatwi. Koleżanka ma truskawki i tez wszystko im zamarzło...
 
Ostatnia edycja:
Hej [emoji5] ja też już wstałam. Idę coś ogarnąć dom później pojadę pozalatwiac sprawy na mieście i może jakieś małe zakupy ogarne. Bo mój jutro na cały dzień do pracy idzie [emoji54] strasznie nie lubię jak chodzi na cały dzień w sobotę. U mnie pogoda taka sobie chociaż na szczęście nie pada [emoji3] bynajmniej narazie. Miłego Wszystkim.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom


To u Cb dziś sobota?? :-)
 
Cześć dziewczyny ;-)
Ja wczoraj nawet do "przyjaciółek" nie doczekałam :-D usnelam zaraz po 21 i wstałam teraz ;-) muszę chyba znów ucinac sobie poobiednie drzemki, bo wieczorem jestem strasznie padnieta ;-)
Idę zaraz zjeść jakieś śniadanko, bo głodna jestem jak wilk ;-) i dziś planuje trochę posprzątać, bo taki bałagan wszędzie, że wstyd! Tamto moje nawet po sobie talerza do zmywarki nie wsadzi. Znów ma na w nosie wszystko, bo przecież już nie.musze non stop leżeć i mogę posprzątać! Już od rana mnie wkurzył. Sprzątaczke sobie znalazł.
 
Justa, Malinowa ja też się z moim ciągle klocek, a wcześniej nie było to aż w takim stopniu... wcześniej raz na jakiś czas sie poklocilismy i zaraz była zgoda, a teraz ciągle.sie wyklocam i długo pamiętam ;-) jak on się nie odzywa, to wkurzam sie jeszcze bardziej, jak sie odezwie to tak samo :-) haha ;-) dobrze, że jak po 6 wyjdzie, to wraca po 12 na obiad, a później dopiero na kolację; -) i czasem po kolacji jedzie pryskac i wraca koło 2-3 w nocy :-)

Hajmal dobrze, zakaz robi wszystko. Do tej pory wszystko b ylo na Twojej głowie i dawalas radę. On też da ;-) mój na początku sobie nie radził, bo zawsze ja byłam od wszystkiego. Jak już zaczął myc podłogi, to tylko raz na tydzień, albo i to nie. O to na odwal sie.... teraz też tak jest. Umyje raz na tydzień, albo półtora i zadowolony. Ja zawsze mogłam codziennie, bo uwielbiam porządek. A teraz duzo leżę i wszędzie syf! Co ogarnę to znów to samo.


Beczulinda na pierogi z owocami śmietana z cukrem :-)
Ale mi narobiłaś ochoty...

A propos owoców, strasznie drogie wszystko będzie w tym roku!! My mieszkamy w zagłębiu sadowniczym i czereśnie zmarzly całe, więc będą tylko z eksportu, wiśni raczej też nie będzie, może tyle co na dżemy i kompot. Jabłka też nam zmarzly... Jak jak będzie połowa tego co w zeszłym roku, to będzie dobrze, a nie jest powiedziane, że grad tego nie załatwi. Koleżanka ma truskawki i tez wszystko im zamarzło...
Ewa ratuj, jaką śmietana :D jedyna jakiej używałam w życiu to 18 do zupy, innej nie znam :(
 
Hej moj 4 letni synek sie przeziebil druga noc kaszle i ciezko oddycha wiec malo spalismy w nocy .Dzis wzielam wolne bo przyjechala moja mama z Warszawy .Martwie sie malym bo juz ma 38 temp moze spadnie sama.Dzis idziemy do pediatry,moj Eric to taki wrazliwy dzieciaczek po przejsciach.
A co z pogoda I nas wczoraj 20 st po poludniu deszcz dzis juz pochmurno I chlodniej .Ale w nast tyg ma byc u nas 23 st.wiec super.
 
Cześć dziewczyny ;-)
Ja wczoraj nawet do "przyjaciółek" nie doczekałam :-D usnelam zaraz po 21 i wstałam teraz ;-) muszę chyba znów ucinac sobie poobiednie drzemki, bo wieczorem jestem strasznie padnieta ;-)
Idę zaraz zjeść jakieś śniadanko, bo głodna jestem jak wilk ;-) i dziś planuje trochę posprzątać, bo taki bałagan wszędzie, że wstyd! Tamto moje nawet po sobie talerza do zmywarki nie wsadzi. Znów ma na w nosie wszystko, bo przecież już nie.musze non stop leżeć i mogę posprzątać! Już od rana mnie wkurzył. Sprzątaczke sobie znalazł.
Mój tak samo. Ja jak rano wstaje to pierwsze co robię, to randka po mieszkaniu i zbieram kubki po kawie, herbacie, wodzie, talerz po śniadaniu i jeszcze na deres chusteczki.. zazwyczaj zagryzłam usta i po prostu zanosze to do zlewu, później umyje. Ale jak mu się nazbiera to mu to wypominam. Ze nie jestem sprzątaczka, praczką i kucharka. Ale póki co mnie nie denerwuje i rozumiem ze spieszy się żeby coś porobić na siłowni przez 10 godzinami siedzenia na dupie w pracy :D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry