reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny ostatnio strasznie dretwieją mi nogi i jak stoję, siedzę czy leżę. Myślicie, że to niedobór magnezu?
Może byc niedobor magnezu , lub dzidzia cos uciska [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t1d [emoji272]
 
reklama
Ruchów dziecka nie czuje. Czasami mam wrażenie że coś takiego może, ale ja mam potworne problemy z zaparciami więc to na pewno to. Żadnych wyraźnych, których byłabym pewna nie czuje.
 
JustaKacper - super że wszystko dobrze :) xBUMx - świetny pojazd :D
Ponieważ to Nasze Pierwsze Maleństwo będziemy chcieli chodzić do szkoły rodzenia, zostaje kwestia wyboru a jest ich kilka ;) Także chciałabym karmić piersią i wierzę że się uda :D
Jestem w 17 tyg i ruchów też jeszcze nie czuję ;)
Co do bólu głowy ... Też mnie dziś boli :/ ta pogoda dobija już :(
 
W poniedziałek idę na badanie krwi i moczu, a w środę mam wizytę ale bez usg. I zwolnienie muszę wziąć. Generalnie nie chciałam robić ani genetycznych ani połówkowych badań. Ale jakoś jednak mnie tkneło żeby połówkowe zrobić. Ale nie mam pojęcia gdzie można takie badanie zrobić. Czy każdy Lekarz może je wykonać, czy tylko jacyś specjalni jak e przypadku genetycznego.. dostałam namiar na jednego lekarza u którego koleżanka robiła, ale zadzwonić się zapytać mogę dopiero jutro, dzisiaj nieczynne ma, ale jak patrzyłam na internetowe umówienie wizyty to pierwszy wolny termin miał na 28.06 a mi by wypadło ten tydzień na przełomie maja i czerwca :( orientujecie się jak to jest z tymi lekarzami?
 
Jutro muszę też zadzwonić koniecznie j umówić się do dentysty. Nie dosyć że mnie bolą żeby to jeszcze of jakiegoś tygodnia mam potworny problem z dziasłami. Dzisiaj mi krwawiło 3 razy i to tak konkretnie:( plus mam cale podniebienie poranione. Nie mam pojęcia od czego..
 
Na obiad dzisiaj miałam ziemniaczki, buraczki i kotlet schabowy ale nie smakowało mi i połowę wyrzuciłam:( mięso mi wcale nie smakuje :(
 
Kurcze bylam u gina po zwolnienie ale okazalo się ze wziął urlop w ostatniej chwili..... Jutro dopiero moge sie do internisty umawiać... Myslicie ze na nicnej pomocy wypisza zwolnienie? Masakra, chyba do 3 dni do tylu moze wypisac co?

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jutro muszę też zadzwonić koniecznie j umówić się do dentysty. Nie dosyć że mnie bolą żeby to jeszcze of jakiegoś tygodnia mam potworny problem z dziasłami. Dzisiaj mi krwawiło 3 razy i to tak konkretnie:( plus mam cale podniebienie poranione. Nie mam pojęcia od czego..

Mi też krwawią dziąsła i z nosa też mi krew leci. Lekarz mi mówił, że w ciąży to nic nadzwyczajnego :)

Kurcze bylam u gina po zwolnienie ale okazalo się ze wziął urlop w ostatniej chwili..... Jutro dopiero moge sie do internisty umawiać... Myslicie ze na nicnej pomocy wypisza zwolnienie? Masakra, chyba do 3 dni do tylu moze wypisac co?

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom

Myślę, że bez problemu powinni Ci wypisać. Mi wypisują :)
 
reklama
Myślę, że jak wszystko się ustabilizuje- w kwestii i hormonów i spraw organizacyjnych to nie będzie tak źle. Najważniejsze to dużo ze sobą, szczerze rozmawiać. Taj myślę.


I tu z ta rozmowa u nas jest problem. Ja raczej tych, które wszystko lubią załatwić rozmowa, a mój mąż.jak są jakieś problemy, to nie umie o nich rozmawiać. Nigdy nie powie co to boli, co chciałby zmienić , co mu przeszkadza... I seksie, porodzie, tym co będzie po też w ogóle nie da sie z nim rozmawiać... wydaje mi się, ze że kiedyś.nie był taki zamknięty w sobie. A może dopóki problemów nie b ylo, to nie zwracalam na to uwagi... sama już nie wiem. Jesteśmy juz 9 lat ze sobą, a nie można z nim porozmawiać na trudniejsze tematy...
Haha ostatnio mówię do niego, ze po tej luteinie mam uplawy , a on - " a co to takiego"? No nie wytrzymałam i zaczęłam sie śmiać :-)



Mój z kolei miał od początku mega ochotę ale ciągle mówiłam ze nie bo się źle czuje więc przestał. I jak mu raz zwróciłam uwagę to mi pow ze nie chce naciskać ani nic. A teraz jak już mi jakoś wraca ochota i zaczniemy coś działać to mój ma problem. Tzn przedwczesny wytrysk bez orgazmu. Widzę ze jest mu strasznie głupio i przykro ze tak wyszło. I strasznie się obwinia. Wczoraj po takiej sytuacji pow ze musi iść do lekarza bo nigdy tak nie miał . Ja mu tłumaczę ze nie jestem zła ani nic ale on to po swojemu odbiera. Ehh

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom



Ciekawa jestem jak to u nas będzie z pierwszym zblizeniem po takim czasie posuchy... maz napewno sobie "radzi" z tym pod prysznicem, ale jak zapytałam to przecież i tak się nie przyznał :-D jakby to jakaś zbrodnia była ;-) właśnie mam problem z nim z takimi rozmowami... 30 lat ma a seks to jakby temat tabu.


Dziewczyny potrzebuje rady. Jak kupię:
6*body dł rękaw
6*body krótki rękaw
6*śpiochy
6*pajacyk
6*kaftanik na rozm 56 to wystarczy na początek ?

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom

Myślę, ze spokojnie Ci wszystkiego wystarczy: -)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry