reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Justa super.
Moje mlode sie chyba przekrecilo bo nie czuje go az tak dobrze.

Wychodzilam tez z takiego zalozenia ze bede karmic tak jak Ty, po namowach tesciowej dalam mm i to byl duzy blad. Maly chorowal ciagle. Mleko kupowalismymu jedno z drozszych nan aktiv do tego kaszki itd. Teraz postaram sie jak najdluzej karmic i zadnych kaszek i zupek ze sklepu.

Justa drugi trymest taki jest :) przyjemniejszy. Ja jeszcze jestem czasem zmeczona wiec sypiam kiedy potrzebuje a po za tym jest dosc fajnie. Tylko male moglo by czesciej o sobie dawac znac.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurcze bylam u gina po zwolnienie ale okazalo się ze wziął urlop w ostatniej chwili..... Jutro dopiero moge sie do internisty umawiać... Myslicie ze na nicnej pomocy wypisza zwolnienie? Masakra, chyba do 3 dni do tylu moze wypisac co?

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom

Mój lekarz wpisał mi na tydzień do tyłu nawet, ale fakt, na normalnej wizycie, nie ma żadnej nocnej pomocy...
 
Porodu się nie boję ale to pewnie dlatego, że poprzednie były całkiem spoko. I będę rodzić bez męża, oboje nie chcemy. Przyjdzie jak już będę po wszystkim :)
Do szkoły rodzenia nie chodziłam i trochę żałuję, a teraz to już mi nie potrzebne:)
Muszę wstawić mój brzuszek bo wydaje mi się, że ogromny jest.
Już miałam gotowy strój na komunię 14 maja ( weszłam jeszcze w spódniczkę sprzed ciąży) ale teraz to chyba nic z tego. W sobotę jeszcze raz to przymierzę. Jeśli nie wejdę to w niedzielę na szybkie zakupy.
A wyczaiłam na olx ostatnio zestaw ubrań ciążowych za 100zł. Kupiłam, wszystko z hm. 3 pary spodni i dwie pary spodenek jak nowe. Do tego 3 bluzki z długim rękawem i chyba 6 koszulek, na nich widać ślady użytkowania ale po domu, czy na podwórko jak znalazł:)
 
Półtorej godziny sobie pospałam!!
Oglądam końcówkę kuchennych rewolucji i strasznie mnie naszła ochota na krupnik na żołądkach i takiego porządnego schabowego...


Jeśli chodzi o samopoczucie, to u mnie też duz o lepiej, mam więcej siły, ale głównie do południa. Po południu jestem już wypluta i najchętniej bym tylko leżała ;-) i to właśnie robię ;-)



Wieczorem zamierzam się wziąć za jakiś plakat na te warsztaty poniedziałkowe ;-) zobaczymy co mi z tego wyjdzie ;-)
 
Półtorej godziny sobie pospałam!!
Oglądam końcówkę kuchennych rewolucji i strasznie mnie naszła ochota na krupnik na żołądkach i takiego porządnego schabowego...


Jeśli chodzi o samopoczucie, to u mnie też duz o lepiej, mam więcej siły, ale głównie do południa. Po południu jestem już wypluta i najchętniej bym tylko leżała ;-) i to właśnie robię ;-)



Wieczorem zamierzam się wziąć za jakiś plakat na te warsztaty poniedziałkowe ;-) zobaczymy co mi z tego wyjdzie ;-)



Ja tez ogladalam a takiego schabowego tez mi slinka pociekla i kapustka mloda do tego...ale smaka sobie narobilam...
Ide z synem na probe a deszcz leje jak diabli...
 
Starszego karmilam ponad 2lata i teraz tez tak planuje:) wystarczy dobry doradca laktacyjny w razie problemow i sukces w 99% to najlepsze co mozna dac dziecku aiec tu warto walczyc:) polecam ktore nie znaja bloga hafija- lektura obowiazkowa:)

Na obiadek reszki z wczoraj,jeszcze nam kaczucha zostala:)

A propo chwytu to skakanie na brzuch nim absolutnie nie jest, warto "zobaczyc" jak powinien on wygladac,sam chwyt to nie tragedia, tragedia to to co robia lekarze i tak na to mowia... no i warto zeby partner tez byl wszystkiego swiadomy bo kobieta przy porodzie to srednio racjonalnie myslaca jest:) a jak facet nie wie co ma robic i na co zwracac uwage to tez dupa... moj mnie i personel pilnowal ze wszystkim, i bylo tak jak chcialam :) a jak nie maz czy partner to doula albo wlasna polozna obowiazkowo:)

A porodu sie nie boje, pierwszy nie byl taki zly,z porodowki poszlam pod prysznic zjadlam kolacje i poszlam po dziecko i jakos poszlo:) teraz albo w domu albo ew. Lubinowa w katowicach :)
 
Aleście się rozpisały...
Justa gratuluję dziewczynki. A czemu robilas Nifty?Wyszla zla biochemia z Pappy?
Lilli_ jak facet ma przedwczesny wytrysk to najlepiej po tym znowu zacząć się seksować. Po wytrysku facet jest wyluzowany i wolniej dochodzi więc w tym czasie jak znów będzie w nim narastać podniecenie to niech zajmie się tobą(oralek lub minetka) i wtedy dojdziecie razem. Moja znajoma miala taki problem z mezem ale przetestowali to co ci napisalam i super sie im uklada w seksie.
Mój facio ma już 40tke wiec znamy sie juz jak lyse konie w tych sprawach.
Poki co mam calkowity zakaz seksu bo nawet orgazm u mnie groziłby skurczami macicy więc u mnie posucha...

Ja mam nowiutki wózek inglesina Vittoria, który już od 4lat jest zapakowany i czeka na swoj czas. Tak jak ktoras z was pisala dopiero na wiosne kupie wypasioną spacerówkę bo gondola to tak naprawde na 6mcy starcza.
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje rady. Jak kupię:
6*body dł rękaw
6*body krótki rękaw
6*śpiochy
6*pajacyk
6*kaftanik na rozm 56 to wystarczy na początek ?
Moja koleżanka (rodziła w styczniu) twierdzi, ze to za dużo nawet. Jak się dziecko spore urodzi, to już 62 beda na niego dobre, a z najmniejszych bardzo szybko wyrasta. Ja to mam na 56 ze 2 bodziaki, jedne śpiochy i 2 pary spodenek i to mi chyba wystarczy. Wyjdzie w tym ze szpitala, na pierwsze dni będzie, a potem mam sporo 62-68.

Słyszałam i dobre i złe, jak o każdym. Ale generalnie do wojewódzkiego mam najbliżej, także też tam będę uderzać. Ponoć na Zaspie jest w miare ok personel, za to stan łazienek i sal to tragedia... I ponoć potrafią odesłać rodzącą, bo nie mają miejsc. Także ja uderzam do wojewódzkiego. Łazienki podobno ok, sale też.
Też mam najbliżej do Wojewódzkiego :D I czytałam i słyszałam dobre opinie, ale sprzed paru lat, nie znalazłam takich aktualnych. Może się tam spotkamy w takim razie :D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry