reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A myślicie żeby kupić od razu też ten większy rozmiar ? Bo może jakbym zmniejszyła liczbę tych małych A kupiła od razu większe tak 62-68 to jakoś bym dała radę. Bo później to zostanę z wszystkim sama i bez auta, więc może lepiej się zaopatrzyć w więcej tych większych rzeczy. ? Sory że tak pytam ale Zielona jestem totalnie

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bum bardzo fajny wózek [emoji4] ja jeszcze się nie zdecydowałam. Generalnie chciałam 3w1(anex sport albo cross) ale ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która też rodziła w październiku i kupili tylko gondolę, a dopiero na wiosnę wypasioną spacerówkę, te gondol są głębsze niż te z wózków 3w1. Na dodatek chyba wolę porządny fotelik na stałe montowany w aucie kupić dla bezpieczeństwa Maleństwa. Przy chlopcach miałam te małe i były tylko na 3 m-ce bo duzi byli, a jak sama gdzieś jechałam to i tak ich wyciągałam z fotelika, bo inaczej za ciężko mi było. A wózki też mieli spacerowe, bo rodziłam wiosną i w gondolach wogóle nie jeździli. I teraz nie wiem co ja bym chciała [emoji38][emoji38][emoji38]
My na seks nie mamy zakazu ale i tak z racji związku na odległość częstotliwość jest znikoma [emoji6]
Ja dziś na obiad pomidorową z ładnymi kluseczkami. Chłopcy jedzą poza domem, więc mam luz z obiadem.
Wogóle z jedzeniem zaobserwowałam pewną zmianę. Nie jem mięsa, jeśli już to tylko duszone i gotowane. A z wędlin tylko własnej roboty i wędzenia kiełbasę z szynki. Po innym mięsie bardzo źle się czuję. I podobnie z pieczywem, też w końcu odstawiłam. Jem makarony, pierogi, ciasto wogóle gluten, ale z pieczywa musiałam zrezygnować.
Ja będę rodzić z mężem, wcześniej też mi towarzyszył, jeśli będę miała cc to na samą operację będzie musiał wyjść, tak jest w moim szpitalu, ale przed i po to cały czas będziemy razem.
A co do karmienia to ja z tym mam chyba największy kłopot psychiczny. Chłopców karmiłam piersią, ale jestem po mastopeksji i tym razem nie ma na to szans. Nie mam już fizycznej zdolności. No i tutaj się uruchamia przede wszystkim moja nerwica wspomagana ciążowymi hormonami.... Zaczynam się nakręcać i dołować. Na razie rozwiązaniem jest odsunąć od siebie ten dylemat, ale z każdym tyg jest coraz bliżej...

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
Kochana, nie możesz się zadreczac czymś, na co nie masz wpływu. Jeśli jest jak i o co walczyć, to należy, Ale nie doluj się, bo dziecko na mleku sztucznym też będzie zdrowe i duże. Trzeba pamiętać, ze to nasi rodzice w pierwszym czasie nas kształtują i nieszczesliwi rodzice mają nieszczęśliwe dzieci. Na prawdę czasem lepsza matka to ta, która przekazuje dziecku pozytywne emocje niż jest "idealna".
Na pewno będziesz najlepszą mama, karmiac dziecko obojętna metoda :)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lili91 - z pewnością nie zaszkodzi zaopatrzyć się w większe kosztem mniejszych, bo dzieciątko szybko dorośnie lub wyrośnie z małych. A skoro będziesz sama to już dla własnej wygody, żeby mieć już to pod ręką [emoji6]

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 17+2
 
A dziś jak rozmawiałam z mamą to mi mówiła ze jak ja się ur to miałam niecałe 50 cm i wagę coś koło 2 kg [emoji3]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lili91 - z pewnością nie zaszkodzi zaopatrzyć się w większe kosztem mniejszych, bo dzieciątko szybko dorośnie lub wyrośnie z małych. A skoro będziesz sama to już dla własnej wygody, żeby mieć już to pod ręką [emoji6]

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 17+2
Widzę ze ja też jak będę mieć dziewczynkę to będzie Milena

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej! Od godziny z przerwa na jedzenie pysznej pizzy Was czytam i w końcu się udało.
Ja nigdy nie chodziłam do szkoły rodzenia i w żadnym z porodów tego nie żałowałam, po prostu w ogóle nie czułam takiej potrzeby. Wiadomo ze trzeba słuchać co mówi położna a wtedy chyba wszystko idzie bezproblemowo
Bum wózek świetny
Justa wiedziałam ze wszystko będzie dobrze, w końcu Ci ulżyło ze dzidzia zdrowa :)
Lili moim zdaniem tych ciuchów na 56 jest za dużo, moje dzieci po dwóch tygodniach nosiły już 62. Tym razem tez kupie naprawdę minimalna ilość tych najmniejszych
Kurcze nawet nie wiem co miałam jeszzce napisać chyba za dużo informacji naraz a niestety nie mogłam wcześniej doczytywac bo z rana jechałam do urzędu a potem do galerii na szaleństwo ciuchowe, buty już mam albę chciałam kupić sobie sukienke, synkowi garnitur identyczny jaki ma mój mąż oraz sukienke dla córki (Komunia i slub nas czekają) ale co się stało?!......ukradli mi portfel!!! Nie mam pojęcia jak to zrobili bo naprawdę zawsze uważam. Od razu poleciałam do banku zablokować konto i zamówić nowa kartę wtedy na policję i tak mi zeszło. Tak jak nigdy nie mam gotówki w portfelu max 20€ na drobne zakupy tak dzisiaj miałam dużo kasy (wyjątkowo) i na piechotę wróciłam do domu bo nie miałam nawet na bilet :/ masakra mówię wam
Byłam zła, płakałam, zadzwoniłam oczywiście od razu do męża ale mnie uspokoił i powiedział żebym się nie martwiła, śmiał się ze chyba za ładny portfel miałam haha (dostałam od niego chanel na walentynki) ale to są tylko rzeczy materialne, ważne ze nam się nic nie stało :) No i oczywiście mąż ma racje już się przestałam martwić bo i tak nic nie zmienię.....No ale musiałam się Wam wyżalić :)
Dzięki Wam miałam dziś na obiad super pizzę bo daliście mi pomysł, i to jest właśnie ważne! ;)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry