reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
No ja też mam teraz ogromną ochotę na seks, jeszcze czasem mam takie sny, ze... szok :-) nigdy tak nie miałam ;-)

My też sobie tłumaczymy, ze później nadrobimy, ale boję sie ze wcale tak nie będzie... Boję się, że się zrobię taka mamusia, ze mąż pojdzie w odstawke. Bardzo bym tego nie chciała...
 
Ewka my juz zakazu nie mamy ale tez doktor nia kazal szalec...sprobujcie moze na poczatku tak delikatnie na pol gwizdka jak to moj m mowi....
Zobaczysz czy wszystko bedzie ok...
U nas seks tez teraz taki jak u emerytow...
A co do karmienia piersia to zobaczymy jak to bedzie wiadomo ze bym chciala...zawsze to zdrowe dla dziecka..
A powiedzcie mi kochane jak sie czujecie w 2 trymestrze...bo ja gdyby nie rosnacy brzuch w ogole nie myslalabym ze jestem w ciazy czuje sie super....
Ide dzis odebrac ten wynik a potem moze na male zakupy sie wybierzemy...
Ja ogólnie się czuje dobrze, czuje mocniej zapachy i dużo zapachów mi przeszkadza. Mam lekkie problemy ze spaniem, bo się krece i mi niewygodnie i ciągle mi ręką dretwieje, bo ja przygniatam. Nie mogę też duzo chodzić. Wczoraj miałam szalony pomysł i poszłam do sklepu, który jest jakieś 4,5km od domu i wracałam z zakupami. Potem jak się położyłam na łóżku, to ledwo wstałam, bo tak mnie bolały plecy. Jak się duzo nachodze to mnie właśnie bolą plecy na dole.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja też mam teraz ogromną ochotę na seks, jeszcze czasem mam takie sny, ze... szok :-) nigdy tak nie miałam ;-)

My też sobie tłumaczymy, ze później nadrobimy, ale boję sie ze wcale tak nie będzie... Boję się, że się zrobię taka mamusia, ze mąż pojdzie w odstawke. Bardzo bym tego nie chciała...

Myślę, że jak wszystko się ustabilizuje- w kwestii i hormonów i spraw organizacyjnych to nie będzie tak źle. Najważniejsze to dużo ze sobą, szczerze rozmawiać. Taj myślę.
 
U mnie na początku mieliśmy się powstrzymywać, a teraz lekarka powiedziała, że wszystko ok więc nie będzie nas męczyć :)
A z tym konczeniem w środku zawsze przestrzegają bo sperma wywołuje mikroskurcze...;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale na infekcje sperma jest dobra. My nie mamy zakazu, ale ja mam ciągle nawracajaca grzybice i tak co 2/3 tygodnie mnie tam wszystko boli, biorę 3 tabletki i tak znowu wraca.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja też mam teraz ogromną ochotę na seks, jeszcze czasem mam takie sny, ze... szok :-) nigdy tak nie miałam ;-)

My też sobie tłumaczymy, ze później nadrobimy, ale boję sie ze wcale tak nie będzie... Boję się, że się zrobię taka mamusia, ze mąż pojdzie w odstawke. Bardzo bym tego nie chciała...
Też się tego boję... Mój ma tylko nocki, potemm wraca i śpi i zwykle jak ja z pracy jestem to on wstaje i wtedy też działamy... a potemm boję się, że to będzie pora karmienia, kąpieli itd. I nic z tego nie będzie... a też bardzo tego nie chcę! Także teraz korzystammy :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój z kolei miał od początku mega ochotę ale ciągle mówiłam ze nie bo się źle czuje więc przestał. I jak mu raz zwróciłam uwagę to mi pow ze nie chce naciskać ani nic. A teraz jak już mi jakoś wraca ochota i zaczniemy coś działać to mój ma problem. Tzn przedwczesny wytrysk bez orgazmu. Widzę ze jest mu strasznie głupio i przykro ze tak wyszło. I strasznie się obwinia. Wczoraj po takiej sytuacji pow ze musi iść do lekarza bo nigdy tak nie miał . Ja mu tłumaczę ze nie jestem zła ani nic ale on to po swojemu odbiera. Ehh

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do karmienia to ja też chciałabym karmić piersią Ale cały czas tłumaczę sobie ze jak nie będę mogła to nie będzie tragedii. Bo boję się nastawienia na pierś a ja coś pójdzie nie tak to bd sobie wyrzucala i wgl

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi z mala sie nie udało karmić cyckiem, teraz zrobię wszystko by karmić [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t1d [emoji272]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry