reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Monia nie stresuj sie ja tez jakos slabo czuje te ruchy albo w ogole...a u mnie juz 16 tyd. + 4 dni...niedlugo beda tak kopac ze bedziemy dosc mialy
Ja też 16+5 A tylko raz czułam Maleństwo. Jak lezalam w szpitalu . A teraz cisza. Póki co się nie stresuje. [emoji5]czekam cierpliwie

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja czuje bardziej od tego tygodnia. Wcześniej, to nie byłam pewna, czy to to, czy nie,a teraz mi się wydaje, że to naprawdę to. Wczoraj sobie siedziałam na leżaczku, plotłam sznurki, a tu nagle bulp! coś mi tam w brzuchu się zrobiło. Było mi bardzo miło. A wieczorem czytałam bajkę na dobranoc pasierbowi i mojemu M (obaj słuchają wciągnięci, lecieliśmy "Tomka w Krainie Kangurów"), a Maleństwo w brzuchu tez chyba było zadowolone z lektury, bo fikało kozły ze sporą częstotliwością. I dzisiaj rano też. Obudziłam się, ale jeszcze nie chciało mi się wstawać. Ale miałam bogate życie wewnętrzne :) A teraz jak więcej chodzę, to tam cisza jest.
 
U mnie też dzisiaj pizza na obiad, zostało mi jeszcze ciasta i składników z wczoraj, a jestem sama z jednym synem to nie chce mi się kombinować, dla niego moja pizza może być codziennie [emoji16] ciasto robię sama.
Ja mam 16+0 tc i ruchy czuję z różną częstotliwością, ostatnio chyba 3 dni był spokój, aż się zaczęłam niepokoić, ale chyba się przewracało po macicy, bo wczoraj kopało z przeciwnej strony niż wcześniej [emoji4]

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
Też bym chciała poczuć już te kopniaczki lub przynajmniej takie ruchy że bym wiedziała że to to, u mnie zaczyna się 15 tydzień a od dwóch dni mam momentami wrażenie krótkotrwałego delikatnego łaskotania w brzuchu, ale nie wiem czy to dzidzia czy za dużo grilowanego się najadłam przez ostatnie dni ;)
Ależ ja jestem niecierpliwa, bym chciała wszystko na już a to jeszcze troszkę wcześnie:D
 
Ale dziś poszalałam, do 4 rana grałam na kompie, wstałam o 9 jak mąż z domu wychodził i nie wiem kiedy znowu zasnęłam i obudziłam się teraz :( :O :D ale masakra cały dzień przespałam prawie
 
A ja dziś zlapalam jakiegoś doła. Czytam o kobietach w związkach na odległość i sobie coraz bardziej wkrecam...ehh

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie też nad pizzą się zastanawiam [emoji16] Tylko nie mam jeszcze pomysłu z czym ją zrobić [emoji23] Ja lubię 4sery Ale u mnie chłopaki raczej mięsożerni są [emoji12]

w57v3e3kdnfl41ek.png

Ja wtedy robię mniejszą połowę z moimi składnikami i druga połowa mięsna dla Męża :p każdy zadowolony :)
 
reklama
Ale pyszności [emoji108] Jeżeli chodzi o lęki to ja jeszcze nie myślę o porodzie [emoji14] Generalnie próg bolu też mam dość niski, potrafie mdleć na widok krwi itd. Ale co będzie to będzie. Jestem zdania że tyle kobiet daje rade to dlaczego ze mną miało by być inaczej ;) U mnie 16+2 i ruchów też jeszcze nie czuje:( Boje się że mogę to przeoczyć bo ja to generalnie zawsze miałam takie rewolucje w brzychu że szok [emoji14] Szczególnie jak sie położe na płasko to mój się zawsze śmieje że chyba jakieś alieny mam w środku bo czasem takie odgłosy że szok [emoji14] Więc boję się że pomyle to z ruchem jelit:/

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry