reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Kobietki :)
Mam pytanie, kiedy u Was pojawiła się (o ile już się pojawiła) ta ciemna linia od pępka w dół? Bo nie wiem w końcu czy to spodnie mi się odciskają czy może już się pojawia ;)(14 tydzień i 5 dzień to chyba jeszcze za wcześnie :D).
 
reklama
Hej Kobietki :)
Mam pytanie, kiedy u Was pojawiła się (o ile już się pojawiła) ta ciemna linia od pępka w dół? Bo nie wiem w końcu czy to spodnie mi się odciskają czy może już się pojawia ;)(14 tydzień i 5 dzień to chyba jeszcze za wcześnie :D).
Ja mam mega jasną ale ...

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t6d [emoji272]
 
Hej dziewczyny:) nadrobilam zaległości i jestem na bieżąco:) wczoraj mielismy rodzinną imprezke i wszystko sie udało ale wróciłam do domu padnięta po calym dniu. Dziś pięknie słoneczko świeci więc moze grill się uda;) miłego dnia [emoji295]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Kobietki :)
Mam pytanie, kiedy u Was pojawiła się (o ile już się pojawiła) ta ciemna linia od pępka w dół? Bo nie wiem w końcu czy to spodnie mi się odciskają czy może już się pojawia ;)(14 tydzień i 5 dzień to chyba jeszcze za wcześnie :D).


Ja jeszcze nie mam nawet jasnej ;-) 17+2
 
Ja tej linii nie miałam w pierwszej ciąży i teraz też nie widzę.

A co do koloru różowego to moja jedenastolatka zabroniła mi kupować ubranka w takim kolorze dla siostrzyczki. Sama jak była mała to większość rzeczy miała różowe i teraz nie cierpi tego koloru [emoji6] Powiedziała, że sama mam nic nie kupować bo się nie znam [emoji16]

Napisane na MI 5 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trochę się napracowalam i odpoczywam. Mąż gotuje makaron do pomidorowki ze słoika ;-) muszę w tym tyg znowu trochę pogotować, bo juz powoli kończą się nasze zapasy;-) został tylko słoik zurku, słoik barszczu czerwonego i 2 słoiki rosołu; -) mam straszną ochotę na ogórkowa i zacierkowa, więc pewnie jutro machne jakaś zupkę ;-)
 
Ja też nie miałam tej linii w pierwszej ciąży. Teraz też nie mam, ale się nie spodziewam.

Jakoś mnie wczoraj tez ochota na pomidorowa naszła. Tak myślałam, żeby dziś ugotować.
Ogórkowa jak u mamy dorwałam, to zjadłam 3 talerze, aż się wszyscy ze mnie śmiali ;)

Nutka, córka dobra - ale to niech ona wybiera :) bedziesz mieć modnego dzidziusia [emoji4]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny!
Ciężko Was nadrobić.. natworzyłyście ogrom.
Mało będę się udzielać w tym tygodniu... Mąż ma cały tydzień wolny, więc remont idzie pełną gębą :D Niestety ja tylko dyryguje i nic nie robię :p Aż żal mi męża, że nic nie mogę mu pomóc.
U nas dziś świeci słoneczko, ale za to wiatr wieje, że głowę chce urwać.... coś za coś... :)
Miłego dzionka kobietki.
 
Nie patrzcie na moje rozstępy...
Ja w ciąży z Lena tez nie mialam , teraz zauwazylam , ale jest blada [emoji4][emoji12]
1493634824-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t6d [emoji272]
 
reklama
Ooo ogorkowej tez bym zjadła , ostatnio jak robilam to z 4 talerze przez dzień zjadlam [emoji4]
Dzisiaj robię fasolke po raz 2 w życiu mam nadzieje, ze wyjdzie [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t6d [emoji272]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry