reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
BUM fajny brzuszek ;-) ja mojego tak z bliska nie wstawię bo mam owłosiony jak Małpa :-D haha :-) chyba przez konska dawkę progesteronu jaka biorę ;-) mój się ze mnie śmieje :-)
Wcześniej miałam jusniutki meszek, a teraz są co prawda króciutkie, ale ciemne :-)

Myślicie, że jak po ciąży hormony mi się uspokoja to włoski znikną?? Ciekawa jestem :-) w sumie to aż tak mi nie przeszkadzają ;-) śmiesznie to wygląda ;-)
 
reklama
BUM fajny brzuszek ;-) ja mojego tak z bliska nie wstawię bo mam owłosiony jak Małpa :-D haha :-) chyba przez konska dawkę progesteronu jaka biorę ;-) mój się ze mnie śmieje :-)
Wcześniej miałam jusniutki meszek, a teraz są co prawda króciutkie, ale ciemne :-)

Myślicie, że jak po ciąży hormony mi się uspokoja to włoski znikną?? Ciekawa jestem :-) w sumie to aż tak mi nie przeszkadzają ;-) śmiesznie to wygląda ;-)
Haha tez mam owłosiony, ale właśnie mam takie jasne te włoski [emoji4]
Pamiętam , ze na rekavh kiedyś mialam czarne włosy, jakos w 1 gimnazjum je zgolilam i wyszły blondy [emoji23][emoji23]
Ja tez biorę duzo prg i przed ciąża już bralam [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t6d [emoji272]
 
Nie patrzcie na moje rozstępy...
Ja w ciąży z Lena tez nie mialam , teraz zauwazylam , ale jest blada [emoji4][emoji12]
1493634824-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t6d [emoji272]

Widać delikatnie linię, właśnie coś takiego też mi się pojawiło, hmm... może to jednak nie odgniot od spodni :D. Ale brzuszek masz śliczny, ja swojego nie wstawię brr te kłaki co mi się pojawiły mnie dobijają, zawsze miałam delikatny meszek ale teraz to się śmieję że niedługo przegonię swojego chłopa z owłosieniem ha ha ;) Na szczęście jemu to nie przeszkadza i przy nim się nie wstydzę (zwłaszcza po tylu latach) ale wizyta u ginekologa to masakra, zwłaszcza teraz jak robi mi usg przez brzuch :sad: Też myślałam że jak lekarz odstawi mi progesteron to znikną ale jak na razie dziady uparcie siedzą, na szczęście zrobiły się odrobinkę mniej ciemne. Dobrze że w tym roku przynajmniej opalanie mnie ominie bo nie wiem jakbym wyszła na plażę z tymi kłakami ;)
 
Witam się dziewczyny :) Wstyd się przyznać ale godzinę temu wstałam dopiero haha ostatnio mam tak cały czas, wstaje o 12 a spać idę około 3 w nocy
Co do linii ja nic nie mam, ani bladej nawet he :)
Za to dzidzia po dwóch dniach spokoju znowu szaleje, wczoraj był bardzo aktywny cały dzień, dziś już czuję po ruchach że też zapowiada się dzień szaleństw :D miałyście ostatnio racje że ten spokój to tylko cisza przed burzą, ale nie powiem już stracha miałam czy z dzidzia wszystko dobrze :D
 
Widać delikatnie linię, właśnie coś takiego też mi się pojawiło, hmm... może to jednak nie odgniot od spodni :D. Ale brzuszek masz śliczny, ja swojego nie wstawię brr te kłaki co mi się pojawiły mnie dobijają, zawsze miałam delikatny meszek ale teraz to się śmieję że niedługo przegonię swojego chłopa z owłosieniem ha ha ;) Na szczęście jemu to nie przeszkadza i przy nim się nie wstydzę (zwłaszcza po tylu latach) ale wizyta u ginekologa to masakra, zwłaszcza teraz jak robi mi usg przez brzuch :sad: Też myślałam że jak lekarz odstawi mi progesteron to znikną ale jak na razie dziady uparcie siedzą, na szczęście zrobiły się odrobinkę mniej ciemne. Dobrze że w tym roku przynajmniej opalanie mnie ominie bo nie wiem jakbym wyszła na plażę z tymi kłakami ;)
Nie zapewne to nie od spodni , bo ja po domu to w spodenkach paraduje hehe i nie znika [emoji2]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t6d [emoji272]
 
Witam się dziewczyny :) Wstyd się przyznać ale godzinę temu wstałam dopiero haha ostatnio mam tak cały czas, wstaje o 12 a spać idę około 3 w nocy
Co do linii ja nic nie mam, ani bladej nawet he :)
Za to dzidzia po dwóch dniach spokoju znowu szaleje, wczoraj był bardzo aktywny cały dzień, dziś już czuję po ruchach że też zapowiada się dzień szaleństw :D miałyście ostatnio racje że ten spokój to tylko cisza przed burzą, ale nie powiem już stracha miałam czy z dzidzia wszystko dobrze :D
No i coraz mocniej czuć te pukanie [emoji4][emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t6d [emoji272]
 
Co do linii to ja w pierwszej ciąży nie miałam i jak do tej pory też się nie pojawiła.
A co do ubranek to moja córcia też mi zabroniła cokolwiek kupować dla Michała bo ponoć nie mam gustu i ona będzie wszystko sama wybierać :)

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jeszcze co do kopniaków to mój też szaleje od kilku dni i nie da się tego pomylić z żadnymi jelitami. Ja jestem przez to spokojniejsza bo wiem że dzidzia żyje :)

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Kobietki :)
Mam pytanie, kiedy u Was pojawiła się (o ile już się pojawiła) ta ciemna linia od pępka w dół? Bo nie wiem w końcu czy to spodnie mi się odciskają czy może już się pojawia ;)(14 tydzień i 5 dzień to chyba jeszcze za wcześnie :D).
W pierwszej ciąży nie miałam, teraz też nic nie ma [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
reklama
Dziewczyny co myślicie o grupie na fb , ale tylko dla nas z tego wątku? [emoji4]
Tak dla poznania się , lub jakby jakaś awaria na bb była [emoji6]
Takie zastępcza , np jakby ktoś do szpitala trafił czy coś , to przeważnie fbb jest pod ręka [emoji38]
A tak to będziemy normalnie sie tu udzielać , by nam wątek nie padł - bo tu sie wszystko zaczęło [emoji1]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t6d [emoji272]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry