reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja miałam taka linie z córka i z synem ale nie pamiętam kiedy się pojawiła w każdym razie na koniec ciąży była gruba i widoczna ze stu kilometrów ;)
Z ta grupa na fb to super pomysł
 
Joanna sliczne ciuszki

Bum to tak jak u mnie, tez mam nadcisnienie ciazowe, z mlodym lezalam od 36tc a w 37,0 poszlam na cc. Powiedz mi czy zalecili Ci acard? Bralas go moze w 1 ciazy? Bo widzisz ja bralam, odstawilam gdzies po 34 tc. Pytam o acard bo takie mam zalecenie z badan prenatalnych. Ze chroni przed zatruciem ciazowym, jak go przestalam brac to spuchlam strasznie i przed sammym cc mialam bialko w moczu.

Ewka jak wam zazdroszcze wakacji, tak sie boje ze nic nie zarezerwowalismy do tej pory. Gdzie jedziecie?

MamaMarta ja tez cierpie przez zatoki, mi pomaga termofor na glowie kilka razy dziennie. Nie lubie ale nic innego nie dziala moze sprobuj.

Ania duzo tego jest do kupienia poszukaj gotowej listy w aplikacji lub w necie. Kazdy ma inne potrzeby :) jak zostaniesz z nami to bedziesz ciagle cos do listy dopisywac tak jak ja :)

Ja bede mala ubierac kolorowo -ile sie tylko bedzie dalo bo ten rozowy kolor mam chyba na niego uczulenie.

Natasza to prawie tak jak u mnie, teraz musi skonczyc instalacje na hali, potem maz jeszcze nie wie ale umyje i odmaluje taras i otynkuje cokol - jakos to uprosze a potem pomaluje salon, i nasze dwie sypialnie.

Ja nie mam smaku ostatnio do jedzenia, jem mniej niz moj 7 letni syn, wmuszam jogurty i serki. Ewa ja tez wkłada m do sloikow rosol, flaki, gulasze i bigos, polecam dziewczyny bo to swietna sprawa. Stoje nad garami tylko raz a obiad ma na kilka dni. Na dodatek moze w tym sloiku lezec miesiac dwa i jest smaczne. Dzis zrobilam placki po wegiersku z gulaszem z kiedyś wlasnie ze sloika.

Fasolka to nie trudne danie dasz rade :)

Mi po progesteronie wlosy rosna jak szalone. Dosłownie szczecina. Lutke mam brac do konca ciazy wiec obrosne jak malpa.

Bum czemu ma przepasc watek ?

Ja to z tymi zakupami do prenatalnych nie wytrzymam. Czuje sie teraz troche lepiej, czasu mam dosc wiec zrobilam u mlodego pozadek. Teraz zrobie miejsce u nas w szafie na ubranka. I poprosze meza zeby mi te kartony zniosl z poddasza. Przegladne co tam jest, spisze na kartce i wybiorę sie na ciuchy w przyszlym tygodniu jak bedzie z szyjka ok. Pozostale rzeczy kupie tak jak Wy przez internet bo troche uziemiona jestem tym strachem o szyjke i boje sie ze jak mi lepiej to bede probowala podswiadomie wiecej z siebie dawac a nie chce dziecku zaszkodzic.
Na domodi widzialam takie fajne ciuszki ale jakie drogie a kupuje sie ten jeden rozmiar w sumie tylko na 3 miesiace.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joanna sliczne ciuszki

Bum to tak jak u mnie, tez mam nadcisnienie ciazowe, z mlodym lezalam od 36tc a w 37,0 poszlam na cc. Powiedz mi czy zalecili Ci acard? Bralas go moze w 1 ciazy? Bo widzisz ja bralam, odstawilam gdzies po 34 tc. Pytam o acard bo takie mam zalecenie z badan prenatalnych. Ze chroni przed zatruciem ciazowym, jak go przestalam brac to spuchlam strasznie i przed sammym cc mialam bialko w moczu.

Ewka jak wam zazdroszcze wakacji, tak sie boje ze nic nie zarezerwowalismy do tej pory. Gdzie jedziecie?

MamaMarta ja tez cierpie przez zatoki, mi pomaga termofor na glowie kilka razy dziennie. Nie lubie ale nic innego nie dziala moze sprobuj.

Ania duzo tego jest do kupienia poszukaj gotowej listy w aplikacji lub w necie. Kazdy ma inne potrzeby :) jak zostaniesz z nami to bedziesz ciagle cos do listy dopisywac tak jak ja :)

Ja bede mala ubierac kolorowo -ile sie tylko bedzie dalo bo ten rozowy kolor mam chyba na niego uczulenie.

Natasza to prawie tak jak u mnie, teraz musi skonczyc instalacje na hali, potem maz jeszcze nie wie ale umyje i odmaluje taras i otynkuje cokol - jakos to uprosze a potem pomaluje salon, i nasze dwie sypialnie.

Ja nie mam smaku ostatnio do jedzenia, jem mniej niz moj 7 letni syn, wmuszam jogurty i serki. Ewa ja tez wkłada m do sloikow rosol, flaki, gulasze i bigos, polecam dziewczyny bo to swietna sprawa. Stoje nad garami tylko raz a obiad ma na kilka dni. Na dodatek moze w tym sloiku lezec miesiac dwa i jest smaczne. Dzis zrobilam placki po wegiersku z gulaszem z kiedyś wlasnie ze sloika.

Fasolka to nie trudne danie dasz rade :)

Mi po progesteronie wlosy rosna jak szalone. Dosłownie szczecina. Lutke mam brac do konca ciazy wiec obrosne jak malpa.

Bum czemu ma przepasc watek ?

Ja to z tymi zakupami do prenatalnych nie wytrzymam. Czuje sie teraz troche lepiej, czasu mam dosc wiec zrobilam u mlodego pozadek. Teraz zrobie miejsce u nas w szafie na ubranka. I poprosze meza zeby mi te kartony zniosl z poddasza. Przegladne co tam jest, spisze na kartce i wybiorę sie na ciuchy w przyszlym tygodniu jak bedzie z szyjka ok. Pozostale rzeczy kupie tak jak Wy przez internet bo troche uziemiona jestem tym strachem o szyjke i boje sie ze jak mi lepiej to bede probowala podswiadomie wiecej z siebie dawac a nie chce dziecku zaszkodzic.
Na domodi widzialam takie fajne ciuszki ale jakie drogie a kupuje sie ten jeden rozmiar w sumie tylko na 3 miesiace.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie , nie przepisali mi acardu, tylko dopegyt - co wizyte mam dawkę więcej...
A z watkiem chodzi o to , ze jakby sie założyło ta grupę by i tak tu sie udzielać a nie na fb - jak nie ma tu np żadnej awarii [emoji6]


W ogóle jutro powtarzam crp, mega sie boje wyniku , co jak sie nie obniżył? [emoji53]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t6d [emoji272]
 
Zwykly welurowy pakac kosztuje prawie 50 zl a taki gatunkowo lepszy wiecej. Zwykly bawelniany prawie 30 zl.

1493641387-aaaaaa.jpeg

1493641402-aaaaaa.jpeg


Ta sukienka tak mi sie podoba :)

Same zobaczcie jakie fajne, ceny tez ten zestaw ze spiochami ponad 150 a ta sukieneczka 229, a tego troche trzeba

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
:sad: Też myślałam że jak lekarz odstawi mi progesteron to znikną ale jak na razie dziady uparcie siedzą, na szczęście zrobiły się odrobinkę mniej ciemne. Dobrze że w tym roku przynajmniej opalanie mnie ominie bo nie wiem jakbym wyszła na plażę z tymi kłakami ;)


A już masz odstawiony progesteron?? Mi cały czas każe brac...
 
A już masz odstawiony progesteron?? Mi cały czas każe brac...
Ja biorę do 20tc.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t6d [emoji272]
 
Hajmal świetne ciuszki ;-)
Ja jednak zamierzam juz tylko kopertowe bodziaki kupować ;-) takich zwykłych juz trochę mam i teraz jak coś będziemy kupować, to właśnie zapinane na brzuszku, żeby za bardzo dziecka nie męczyć. Tym bardziej, że to nasze 1, żadnej wprawy nie mamy i pewnie początku będą nieudolne ;-)
 
Ja też nadal biore progesteron. Dziewczyny a kwas foliowy nadal bierzecie? Czy cos jeszcze oprócz tego ?-

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wprawa przychodzi za 2 -3 ubieraniem. Ja tych bodziakow to mam ze dla blizniat by wystarczylo to tego nie ma sesu kupowac. Z tym ze kopertowe sa duzo wygodniejsze na pewno.

Znalazlam fajna rozmiarowke z przeliczeniem na wage dziecka, mioze sie komus przyda
1493642422-aaaaaa.png


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry