reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Czesc kobitki....
Ale sue roZpisalyscie od wczoraj...ledwo nadrobilam wieczorem...a ja mam dzus w planach lezing i nic nie robing...
Moze znow pojade do siostry bo z moim m nie rozmawiam a poza tym to jeszcze dzidzi nie czuje i coraz bardziej sie denerwuje a wizyta dopiero 18 maja..
Milego dzionka
 
reklama
Hejka. Ja po wczorajszej wycieczce padłam i nie miałam siły nic napisać. Zoo okazało się tak małe że po 2 godz ( w tym czas na zabawę) wyszliśmy z niego. Ale po drodze widzieliśmy park dinozaurów więc tam pojechaliśmy. No ale cały dzień chodzenia wieczorem odchorowałam. Od dziecka mam reumatyzm i po takim właśnie wysiłku się uaktywnia.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. My dziś mieliśmy pospac Ale ja się obudziłam po 7 hahah. Nas pogoda dziś zaskoczyła bo pada śnieg. I jak tak dalej pójdzie to ja spod domu nie rusze bo mamy letnie opony hahah. Miłego dnia [emoji5]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny;) Czy mogłybyście mi podpowiedzieć co trzeba kupić? To moja pierwsza ciąża, więc nie mam żadnego doświadczenia. Z góry dziękuję; )

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam sie z pracy - niestety u mnie nie ma swieta, wiec caly tydzien pracuej.

Igusiad, ciekawe co pisalas o wizytach poloznej po urodzeniu dziecka w Holandi. 6 godzin to naprawde sporo. Ale by mi sie cos takiego przydalo przy pierwszym dziecku. Mozna sie przespac i w ogole... U nas przychodzi polozna, ale tak na godzinke moze - wazy dziecko, odpowiada na pytania. Nic nie sprawdza, ani nic. Moze jakby rzeczywiscie cos zlego dziecku sie dzialo to by interweniowala, ale mi nic nie mowila.

Musze tez pojsc na strych i poszukac rzeczy po corce, ale to sie jeszcze zdazy. Te pierwszy ciuszki to miala takie neutralne w wiekszosci, wozek mam zielony. Ale teraz to ona sama sie ubiera cala na rozowo i jest z siebie bardzo dumna. Nawet kubek do picia wybiera rozowy. A ma dopiero 2.5 roku. Nie wiem skad to sie bierze, moze ze zlobka.
 
witam sie z pracy - niestety u mnie nie ma swieta, wiec caly tydzien pracuej.

Igusiad, ciekawe co pisalas o wizytach poloznej po urodzeniu dziecka w Holandi. 6 godzin to naprawde sporo. Ale by mi sie cos takiego przydalo przy pierwszym dziecku. Mozna sie przespac i w ogole... U nas przychodzi polozna, ale tak na godzinke moze - wazy dziecko, odpowiada na pytania. Nic nie sprawdza, ani nic. Moze jakby rzeczywiscie cos zlego dziecku sie dzialo to by interweniowala, ale mi nic nie mowila.

Musze tez pojsc na strych i poszukac rzeczy po corce, ale to sie jeszcze zdazy. Te pierwszy ciuszki to miala takie neutralne w wiekszosci, wozek mam zielony. Ale teraz to ona sama sie ubiera cala na rozowo i jest z siebie bardzo dumna. Nawet kubek do picia wybiera rozowy. A ma dopiero 2.5 roku. Nie wiem skad to sie bierze, moze ze zlobka.
Mysle, ze to ogólnie dziewczynki widzą w reklamach, w bajkach i tak to potem zostaje w pamięci.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam i ja.
Od godz.2 do godz.5 nad ranem nie spałam, tak mi wychodzą popołudniowe drzemki, muszę z nimi skończyć.
U nas pogoda nie najgorsza, nawet słonko co jaki czas wychodzi. Zaraz idziemy na podwórko, piesek się wyszaleje, my się trochę dotlenimy. Miłego dnia :)

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry