reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Fajne te apki Dziewczyny i brzuszki cudowne :)
Już się prawie spakowałam, obiadek zjadłam i szykuję się na uczelnię.

Współczuje wam takich facetów, mój tez ma swoje jazdy ale jeśli chodzi o podział obowiązków domowych to mam dobrze. Robimy wszystko wspólnie, ja np. górę ogarniam, a mąż dół, ja łazienki a on kuchnię:)Jak ja robię obiad to mąż kolację, a co najważniejsze jest wspaniałym ojcem dla naszej córeczki. Trochę przeraża go fakt drugiego dziecka, on lubi mieć wszystko poukładane. Ale cieszę się, że go namówiłam:)a łatwo nie było:)
Mój niestety jest z domu, gdzie matka lata na miotle i ze szmatką w ręce a ojciec zarabia kasę. Ona uwielbia sprzątać i każdy paproch to jest problem [emoji14]
Ja teraz siedzę w domu, bo jestem na L4, to sprzątam, bo i tak nie mam co robić cały dzień.
Mój w sumie nie pomaga za bardzo, jak go poproszę, to tak.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czasami mam wrazenie ze jest...a poza tym tak mnie wkurwia ostatnio ze bym go udusila dziada
Spokojnie, może jak już zacznie czuć ruchy dziecka itd to go trochę weźmie na pomaganie, bo dziecko się dla niego zrobi bardziej realne.
Mój tez nie rozumie, ze mnie np bolą plecy, bo mnie tam uciska cos.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na Mojego M. także nie mogę narzekać ;) jeśli chodzi o odkurzanie i mycie podłóg to nie pamiętam kiedy ja to ostatnio robiłam :D, fakt nie gotuje ale pomaga :) na zakupy też częściej jeździ niż ja... Także podział jak najbardziej jest :)
 
Witam Was dziewczyny.
Dwa dni nie zaglądałam a tyle miałam do nadrobienia. Czytałam i czytałam. .Rozpisujecie sie o niewdziecznych mezach.
Cóż faktycznie należałoby ich podłączyć pod symulatory porodu. Niektóre chłopy to proste koły.Jak słucham lub czytam teksty typu ze ciąża to nie choroba to mi się flaki przywracają. Niby tak.to nie choroba ale każde ciąża jest inna. Coraz więcej zdaza się poronien. Facetom sie po prostu nie che sprzatac ale czesto kobiety dają im na takie zachowanie przyzwolenie...Robią obiadki, sprzątają facetom a im w to graj jeszcze im dac piwko i pilot tv do rączki biedacy.
Ja osobiście jestem B.dumna z mojego męża. bo wszystko teraz robi i kible szoruje i podłogi mopem myje. W końcu się B.przejmuje. przy 7 ciąży muszę dużo odpoczywać a że oboje lubimy porządek to musiał zakasać rękawy. Po 13 latach małżeństwa znamy się jak łysa konie.
Wasze brzuszki są ładne i takie różne.Jedną przy 16tc ma spory brzuszek a inne ledwo wystający ☺☺
Ja jeszcze z widomych przyczyn niczego nie kupuję dla dzidzi. Tylko majty ciążowe chce kupić ale nie dostałem od Was namiarow na sklepy
Ja dziś wstawiłam rosół zeby jutro się nie pitolic. Skala mi narobilyscie na te zupki typu kalafiorowa lub botwinkowa mm mm....
A jeśli chodzi o wage. nie dbam byleby urodzić zdrowe dziecko.ja szczęście nie mam zachcianek na slodkie. codziennie jak owoce i pestki słonecznika lub dyni. no i dużo wody.
Brakuje mi trochę ruchu.lubiłam sobie pobiegac kilka razy w tygodniu tak do 10km a teraz dupa.leżeć trzeba duzo no ale trudno.Po ciąży zrobię sobie mega rezim i na 40ke planuje być jak miss żart...
pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny, witam się popołudniową porą. Od rana młynek! Mąż do pracy, a ja pranie, gotowanie i zakupy w kilometrowej kolejce. Do tego spacerek z córką, bo słoneczko wyszło.

Natalia- zdrówka i spokoju ducha, bo teraz pod dobrą opieką jesteś!

Lili- no niezły teściu wykręcił numer... mam nadzieję, że chociaż zapasy porobisz dla Was...

AnScarlett - powodzenia i spokojnej podróży!

JustaKacper - chyba bym takiego zalanego męża, który ostatnio tak podpada, wyrzuciła z wyra! Mój raczej z tych niedomyślnych... tylko o to są kłótnie, bo często jest tak, że jak mu paluszkiem nie pokaże to sam nie zrobi... ech..

hajmal - nawet długo się chyba nie naczekałaś, a jaka ulga że z córeczką wszystko w porządku!

Brzuszki są coraz cudowniejsze! Brawo dla nas-inkubatorków [emoji6]
To i mój!
20170429_133722.jpg


Miłego i leniwego popołudnia! My wybieramy się do moich rodziców.

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 16+4
om 17+2
 

Załączniki

  • 20170429_133722.jpg
    20170429_133722.jpg
    45,3 KB · Wyświetleń: 269
Śliczne te Wasze brzuszki [emoji7]
Ja już po pracy i po obiedzie leżakuję [emoji12] Ewa narobiłaś mi ostatnio smaka na szparagi więc dziś też zmajstrowałam [emoji6]
1493467481-aaaaaa.jpeg


Byłam na zakupach weekendowo-majówkowych, masakra jest w sklepach, nie znoszę takiego tłumu i tłoku...
Teraz trochę odpocznę i biorę się za tort dla synka [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
reklama
Nie czekalam przyszlam, zapukalam i po 5 min juz usg. Tylko malutkiej mi nie pokazal calej, ale trudno za tydzien go poprosze. No i kasy za to usg nie wzial.
Kupil mi maz taki fajny rozkladany lezak. Teraz ide w kolderke na pol godzinki a potem wam pokaze jaki.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry