reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nie ma sie co na nich denerwowac, tylko gadac spokojnie, i to duży razy. Moj maz tez jest taki, praca,fucha,garaz,radio, na koniec dom. Teraz po tych przejsciach jest bardziej wyrozumialy i chetny do pomocy.
Wlasnie kosi trawnik, a ja sie opierniczam. Oplewilam kilka roz i mam dosc. Wiec przyszlam na lezaczek. Cos czuje ze w nastepny piątek dokupimy jeszcze dwa

1493476887-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Ale fajny! Gdzie kupiony? ;-) przydałby mi sie taki na balkonie ;-)
 
reklama
Ewkap666 u mnie brzucha rzeczywiście nie da sie wciągnąć czy ukryć ale też nie mam zamiaru ukrywaç bo mi się podoba. :-)
Fotobrzuszki raczej malusie ale wszystkie cudne!
Nagotowałam sie garów: obiad, zupka z botwinki, młoda kapustka. Jeszcze odwiedziła mnie siostra cioteczna z chrześniakiem (zaproszenie na komunie) i z 2-letnimi blizniakami- mimo że łobuziaki to takie słodkie maluchy..
Chwilę odpoczywam i jeszcze muszę pita siostry rozliczyć.. Miałam jeszcze jechać do sklepu ale już chyba nie dziś...
Pisałyście coś niedawno o acetonie- że na paznokcie nie można stososować.. A czym zmywać lakier? Czy są zmywacze bez acetonu? Zawsze mialam krótkie a teraz rosną jak szalone i maluję.
 
Tez mam fajna [emoji4]
1493460384-aaaaaa.png
1493460395-aaaaaa.png
1493460398-aaaaaa.png
1493460402-aaaaaa.png


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t4d [emoji272]
Ja mam obie aplikacje i ta co ma bum i ta którą poleca ewii bo nie mogłam się zdecydować która zostawić.
U mnie 3,5kg na plusie i wlasnie zaczynam 17tc :)
 
Mój po rozłożeniu,żeby zobaczyć czy będzie pasować w tym miejscu co chciałam, stwierdził, że niech stoi. Ale wybiłam mu to z głowy hehe
 
Mój po rozłożeniu,żeby zobaczyć czy będzie pasować w tym miejscu co chciałam, stwierdził, że niech stoi. Ale wybiłam mu to z głowy hehe
Wali tyk chłopom, u mnie bedzie wszystko w kartonach w sypialni [emoji52] w sierpniu moge rozpakowac haha [emoji4] a jak pójdę do szpitala to ino P ubierze pościel [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t4d [emoji272]
 
U mnie też zabezpieczone stoi w małym pokoiku. Ja będę musiała rozłożyć jak przyjdzie baba z Kramzorg. Tu mają taką pomoc po porodzie. Jest ona obowiązkowa. Przychodzi baba przez 8 dni na 6 godz po porodzie pomagać Ci. A między 29 a 33 tyg przychodzi zobaczyć co masz gotowe co musisz dokupić co masz źle itp
 
Kupilismy w mrowce nie byl bardzo drogi, nie pamietam dokladnie ok 130 zl

Ja tez mam po wit. ladne paznokcie

Igusiad to ze przychodzi po porodzie to fajnie ale przed to dla mnie troche ograniczenie wolnosci. Bo po co rozkladac wszystko na kilka tygodni czy w najgorszym wypadku 3 miesiace przed porodem.




Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hajmal no one mają za zadanie zobaczyć czy masz już wszystko przygotowane. Wszystko zależy od baby bo jak trafi mi się służbistka tak jak siostrze przy starszej córce to mogą wióry lecieć hehe. Tu np. nie wolno zakładać baldachimu czy ochraniacza na łóżeczko. Dziecko przykrywasz samą poszewką i wkładasz mu metalową butelkę z gorącą wodą. Ta butelka też jest obowiązkowa. Siostra miała normalną kołderkę i tak się czepiała, że musiała wyjąć. I po 5 dniach od zakończenia wizyt przyszła jeszcze raz i oczywiście siostra już miała znowu kołderkę to jej chciała nasłać socjal, że źle się zajmuje dzieckiem.
Inny absurd muszę mieć po porodzie łóżko na wysokości 70 cm. po co??? żeby nie musiała się schylać jak mi dziecko będzie podawać.
 
reklama
U mnie też zabezpieczone stoi w małym pokoiku. Ja będę musiała rozłożyć jak przyjdzie baba z Kramzorg. Tu mają taką pomoc po porodzie. Jest ona obowiązkowa. Przychodzi baba przez 8 dni na 6 godz po porodzie pomagać Ci. A między 29 a 33 tyg przychodzi zobaczyć co masz gotowe co musisz dokupić co masz źle itp
Gdzie tak jest?

Sent from my LG-D722 using Forum BabyBoom mobile app
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry