reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Monia, też mam plan ok ciąży i karmieniu zrobić dietę i reżim, żeby na 40stke wyglądać jak 30stka [emoji23]

Jak narazie u mnie -2kg od początku ciąży, jakoś nie mam ochoty na jedzenie, alkoholu nie pije - wiadomo. Ale dzis jak sie kąppalam i smarowałam to stwierdziłam, że coś wszystko jakby bardziej miękkie. Nie ruszam się od początku nic...

Mój niby mi pomaga, na zakupy dziś pojechaliśmy i w ogóle, ale też mnie denerwuje, nawet nie wiem o co [emoji23] a najgorzej, ze wiem, ze teraz to nic. Jak juz sie dzieciak urodzi to będzie tylko gorzej, bo jednak z płaczącym dzieckiem i wiecznym niewyspaniem jest poprostu gorzej.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Witam Was dziewczyny.
Dwa dni nie zaglądałam a tyle miałam do nadrobienia. Czytałam i czytałam. .Rozpisujecie sie o niewdziecznych mezach.
Cóż faktycznie należałoby ich podłączyć pod symulatory porodu. Niektóre chłopy to proste koły.Jak słucham lub czytam teksty typu ze ciąża to nie choroba to mi się flaki przywracają. Niby tak.to nie choroba ale każde ciąża jest inna. Coraz więcej zdaza się poronien. Facetom sie po prostu nie che sprzatac ale czesto kobiety dają im na takie zachowanie przyzwolenie...Robią obiadki, sprzątają facetom a im w to graj jeszcze im dac piwko i pilot tv do rączki biedacy.
Ja osobiście jestem B.dumna z mojego męża. bo wszystko teraz robi i kible szoruje i podłogi mopem myje. W końcu się B.przejmuje. przy 7 ciąży muszę dużo odpoczywać a że oboje lubimy porządek to musiał zakasać rękawy. Po 13 latach małżeństwa znamy się jak łysa konie.
Wasze brzuszki są ładne i takie różne.Jedną przy 16tc ma spory brzuszek a inne ledwo wystający ☺☺
Ja jeszcze z widomych przyczyn niczego nie kupuję dla dzidzi. Tylko majty ciążowe chce kupić ale nie dostałem od Was namiarow na sklepy
Ja dziś wstawiłam rosół zeby jutro się nie pitolic. Skala mi narobilyscie na te zupki typu kalafiorowa lub botwinkowa mm mm....
A jeśli chodzi o wage. nie dbam byleby urodzić zdrowe dziecko.ja szczęście nie mam zachcianek na slodkie. codziennie jak owoce i pestki słonecznika lub dyni. no i dużo wody.
Brakuje mi trochę ruchu.lubiłam sobie pobiegac kilka razy w tygodniu tak do 10km a teraz dupa.leżeć trzeba duzo no ale trudno.Po ciąży zrobię sobie mega rezim i na 40ke planuje być jak miss żart...
pozdrawiam

Ja ciążowe na Allegro kupowałam takie: Link do: MAJTKI FIGI CIĄŻOWE Z REGULACJĄ NOWOŚĆ BEZUCISKOWE

Ta regulacja to ściema, tam jest guziczek ale on raczej do ozdoby. Ale są fajne, bo pod brzuszkiem i faktycznie nie cisną, a te zakładki się mogą rozchylać i dopasować do różnego rodzaju brzuszka. Wolę takie pod brzuch, bo na brzuchu już i tak mam panel ze spodni ciążowych, na to koszulki itp, to w lecie by było za gorąco :D
 
Od początku ciąży ja przytyłam chyba z 4 kilo z czego większość na samym początku bo ze względu na mdłości ciągle jakieś fast foody jadłam plus brak ruchu bo zwolnienie od pracy i brak sił :) teraz widzę że waga się od jakiegoś czasu nie zmienia za to brzuch z tygodnia na tydzień coraz większy :O dziwne bo to pierwsza tak zaawansowana ciąża :O
2017-04-29 14.37.56.jpg

Macie tutaj zdjęcie ze wczoraj :) mój mam się pytał ale to ty ten brzuch specjalnie tak wypchalas? Ha ha ha ha mówię mu że on już taki jest poprostu :)
 

Załączniki

  • 2017-04-29 14.37.56.jpg
    2017-04-29 14.37.56.jpg
    201,7 KB · Wyświetleń: 320
Przyszły mi te spodnie ciążowe o których pisałam kilka dni temu, jak dla mnie rewelacja :D jedne mają niższy pas ale za to regulowany, drugie dosyć wysoki tak że muszę jak na razie go zawijać ale później będzie jak znalazł. Co do rozmiarów wzięłam XS i S i z tego co widzę to nawet jak mi z 10 cm w biodrach przybędzie to będą ok bo są dość rozciągliwe, nie jak typowe jeansy czy spodnie materiałowe. Oczywiście jak na moje krótkie nóżki są za długie dlatego od razu mama mi je obetnie (swoją drogą mieć mamę krawcową to super sprawa, nigdy nie miałam problemu z przerobieniem ubrań :D).
Dodatkowo wyhaczyłam dwie super sukienki u mnie w mieście, jedna będzie akurat do pracy na lato a druga idealna na poprawiny i mój rosnący brzuszek ;)
Także dzisiaj trochę kasy wydałam ale za to w końcu mam w czym chodzić :D
 
Cześć Wam :)

u mnie weekend majowy leniwy, trzeba się w końcu pobyczyć :) można się w końcu wyspać dłużej niż do 7 przez parę dni z rzędu! :D.

Pisałyście o szczepieniach - nie zamierzam szczepić w szpitalu po urodzeniu, co będzie potem - jeszcze się zobaczy. Krwi pępowinowej też nie mam zamiaru przechowywać, wolę, o ile to będzie możliwe, żeby nie przecinano pępowiny do momentu, kiedy przestanie tętnić - najkorzystniejsze dla maluszka (no i druga kwestia, że raczej nas na to nie stać ;) ).
Waga... Haha, Bum, możemy sobie piątki przybić, z tym, że ja niższa jestem - dopiero jak kulka wyglądam :). Przytyć jeszcze nic nie przytyłam - dopiero nadrabiam to, co mi spadło - brakuje mi 0,5 kg :). Najlepsze jest to, że nie wymiotowałam a apetyt jak zawsze, a schudłam :). Może sie uda jak przy młodszej córce - w całej ciąży przytyłam raptem 4,7 kg - ze szpitala wyszłam 5 kg lżejsza niż przed ciążą :D.

A brzusio nadal przypomina ciąże spożywczą ;(
 
Alraris dzięki za link.Zajrzałam i spodobały mi się majtochy tylko jak przeczytałem ze rozmiar uniwersalny to zwątpiłam bo zazwyczaj uniwersalny to takie 38 a ja noszę 40 w porywach 42 (zależy od firmy). Właśnie też zależy mi na majtach pod brzuchem bo latem gorąco będzie wiadomo.
Ja mu po rosole. teraz leżymy z mężem ten bo zmęczony po sprzątaniu i najedzony a ja "tylko " najedzona ☺
Zaraz dziadki przywiozą nam córcię.Już stesknilam sie za moją siedmiolatką od wczoraj ☺
A teraz pytanie z innej beczki. ostatnio widziałam w TV jak kobitka robiła spod pizzy z kalafiora ale nie widziałam calosci.Czy może któreś z was zna taki przepis na inny spod pizzy niż tradycyjny?
z gory dzięki
 
Mój brzuszek w 18 tyg 1 dz z rana :) wieczorem jest troszkę większy. Prawie 4 kg na plusie


Prawie go nie ma ;-)


Czasami mam wrazenie ze jest...a poza tym tak mnie wkurwia ostatnio ze bym go udusila dziada


Haha ;-) Justa nie denerwuj sie, żeby Maluszkowi nie zaszkodzić ;-) mój taki sam leń się zrobił, ale w domu, bo w sadzie zapieprza od 7 do 19, potem coś w garażu dlubie... czasem rozumiem, ze zmęczony jest i nie ma siły, ale czasem jak to proszę to mógłby wrócić wcześniej i mi pomóc. Przecież nie ma żadnego szefa nad sobą.. .
Ja staram się już aż tak nie zwracać uwagi na bałagan, sterte prania itd, ale na początku ciągle płakałam przez bałagan... bo ja raczej z tych zabieganych perfekcyjnych pań domu byłam, ale dzidziuś mnie oduczyl tego :-)



Śliczne te Wasze brzuszki [emoji7]
Ja już po pracy i po obiedzie leżakuję [emoji12] Ewa narobiłaś mi ostatnio smaka na szparagi więc dziś też zmajstrowałam [emoji6]
1493467481-aaaaaa.jpeg


Byłam na zakupach weekendowo-majówkowych, masakra jest w sklepach, nie znoszę takiego tłumu i tłoku...
Teraz trochę odpocznę i biorę się za tort dla synka [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png


Twoje ładniej wyglądają, ja moje chwilę za długo piekłam ;-) pyszny obiadek zrobiłaś ;-)



Waga... Haha, Bum, możemy sobie piątki przybić, z tym, że ja niższa jestem - dopiero jak kulka wyglądam :). Przytyć jeszcze nic nie przytyłam - dopiero nadrabiam to, co mi spadło - brakuje mi 0,5 kg :). Najlepsze jest to, że nie wymiotowałam a apetyt jak zawsze, a schudłam :). Może sie uda jak przy młodszej córce - w całej ciąży przytyłam raptem 4,7 kg - ze szpitala wyszłam 5 kg lżejsza niż przed ciążą :D.

A brzusio nadal przypomina ciąże spożywczą ;(


O kurde, to ja już mam +4 i nawet w połowie ciąży nie jestem ;-) nieźle miałaś w tamtej ciąży :-) pozazdrościć ;-)
 
reklama
Nie ma sie co na nich denerwowac, tylko gadac spokojnie, i to duży razy. Moj maz tez jest taki, praca,fucha,garaz,radio, na koniec dom. Teraz po tych przejsciach jest bardziej wyrozumialy i chetny do pomocy.
Wlasnie kosi trawnik, a ja sie opierniczam. Oplewilam kilka roz i mam dosc. Wiec przyszlam na lezaczek. Cos czuje ze w nastepny piątek dokupimy jeszcze dwa

1493476887-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry