reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Alaris mi te klucia przeszly chyba po luteinie. Byly coraz rzadsze i w juz ich prawie nie czuje. Te co sie zdarzaja to mozna porownac po musniencia po skórze a wczesniej to bylo szczypanie.

Glodna jestem a Ewka takie smakolyki pokazuje :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Współczuję Wam mężów. My zawsze robiliśmy wszystko razem. Np. ja odkurzam on zmywa. Przy obiedzie też mi pomoże. Oczywiści jak nie jest w pracy. Teraz większość on robi, mi zostawia lekkie rzeczy typu kurze. Od jakiegoś czasu razem z nami sprząta także syn.
 
Patrzcie jaką fajna apke znalazłam
2017-04-29-12-45-08.jpg


Sent from my LG-D722 using Forum BabyBoom mobile app
 

Załączniki

  • 2017-04-29-12-45-08.jpg
    2017-04-29-12-45-08.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 274
Fajne te apki Dziewczyny i brzuszki cudowne :)
Już się prawie spakowałam, obiadek zjadłam i szykuję się na uczelnię.

Współczuje wam takich facetów, mój tez ma swoje jazdy ale jeśli chodzi o podział obowiązków domowych to mam dobrze. Robimy wszystko wspólnie, ja np. górę ogarniam, a mąż dół, ja łazienki a on kuchnię:)Jak ja robię obiad to mąż kolację, a co najważniejsze jest wspaniałym ojcem dla naszej córeczki. Trochę przeraża go fakt drugiego dziecka, on lubi mieć wszystko poukładane. Ale cieszę się, że go namówiłam:)a łatwo nie było:)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry