reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej Dziewczyny ile przytylyscie od początku ciąży ? [emoji848][emoji848][emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jak byłam na wizycie w zeszły piątek to miałam 3,5 kg do przodu, ale ja zawsze bardzo szczupła byłam i dzidziuś widocznie zapasy musi sobie porobić ;) W chwili obecnej u mnie 14 tydzień i 2 dzień leci, zobaczymy jak dalej będę przybierać, chyba muszę zainwestować w wagę do domu to będę na bieżąco :D
 
W tydzień przytyłam 2 kg :O Wymioty się skończyły i zaczęło się niekontrolowane obżeranie. Z moim Hashimoto i tendencją do tycia jeszcze trochę i będę wyglądać jak słonica. :(
 
Kobietki polecam fajną aplikację na telefon "moja ciąża", jak dla mnie jest super, nie dość że można wpisywać swoją wagę, robić notatki, zapisywać wizyty u lekarzy i przypomnienia np. dzień wcześniej (oj jest to przydatne przy "ciążowej" głowie jaką mam:D) to dodatkowo jest baza imion (można zaznaczyć te które najbardziej nam się podobają i jeżeli nie mamy żadnego pomysłu to jest też opcja losowania ;)) oraz lista podstawowa wyprawka dla dziecka i mamy do szpitala. Jest też duużo dużo więcej ale to same musicie sprawdzić:). Jedynym minusem jak dla mnie jest to że pokazuje wyłącznie tydzień w którym jesteśmy (np. u mnie 14 tydzień i 2 dzień pokazuje jako 15 tydzień).
 
U Mnie od początku ciąży +2kg i jak mówiłam brzuch w 16 tyg wygląda tak :
received_1255232761211784.jpeg
 

Załączniki

  • received_1255232761211784.jpeg
    received_1255232761211784.jpeg
    37,4 KB · Wyświetleń: 334
Kobietki polecam fajną aplikację na telefon "moja ciąża", jak dla mnie jest super, nie dość że można wpisywać swoją wagę, robić notatki, zapisywać wizyty u lekarzy i przypomnienia np. dzień wcześniej (oj jest to przydatne przy "ciążowej" głowie jaką mam:D) to dodatkowo jest baza imion (można zaznaczyć te które najbardziej nam się podobają i jeżeli nie mamy żadnego pomysłu to jest też opcja losowania ;)) oraz lista podstawowa wyprawka dla dziecka i mamy do szpitala. Jest też duużo dużo więcej ale to same musicie sprawdzić:). Jedynym minusem jak dla mnie jest to że pokazuje wyłącznie tydzień w którym jesteśmy (np. u mnie 14 tydzień i 2 dzień pokazuje jako 15 tydzień).
Tez mam fajna [emoji4]
1493460384-aaaaaa.png
1493460395-aaaaaa.png
1493460398-aaaaaa.png
1493460402-aaaaaa.png


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t4d [emoji272]
 
Ewka czy Ty sie nie mialas oszczedzac?

Bylam w szpotalu na ip lekarz zrobil mi usg wymierzyl szyjke ma 4,47 cm wiec super :)

No i poprosilam go zeby zerknal czy mlode ma cos miedzy nogami i nic nie znalazl. Wiec chyba coreczka. Tz nie ma jeszcze 100% gwarancji ale blizej do dziewczynki :D mlody byl z nami prawie piszczal z radosci jak sie dowiedzial ze chyba bedzie mial siostre



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tez mam 172 ale tak sie rozpedzilam z tyciem ze juz dobilam do 93 teraz dopiero zaczelam sie pilnowac... Ale jak wychodzilam po pierwszej ciazy ze szpitala to wazylam ponad 100 i w niecaly rok zgubilam 35 kg... Takze wiem ze sie da...
Dla chcącego nic trudnego, gorzej jak sie nie miało zaparcia tak jak u mnie po ciąży z Leną [emoji4] ale teraz chce działać od razu po cc - na ćwiczenia nie będę mogła sobie pozwolić na początku, więc dietke mam nadzieje, ze będzie super [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t4d [emoji272]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry