reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Natalia dobrze ze jestes pod opieką lekarzy:)
Lili lez ile sie da, dzidzia najważniejsza:)
Ja się objadlam i leżę a dom... Mąż posprzata:-p
Ogladam z córką program o rodzinie z piecioraczkami:szok: masakra
Był kiedyś taki program na TLC, najpierw bliźniaczki i chyba po 2 latach trojaczki. Świetny program, tylko potem chyba John- ojciec zdradził ta matkę- Kate i była straszna afera w Stanach i program padł.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kornelcia jeszcze przed śniadaniem. Później za sprawą wzdęć itp jest bardziej jakby " nabrzmiały czy napompowany" mój brzusio ..
Musiałam zmniejszyć rozdzielczość do minimum żeby się zmieściło.
 

Załączniki

  • IMG_20170429_094624.jpg
    IMG_20170429_094624.jpg
    127,9 KB · Wyświetleń: 88
Widzę że dziś dla niektórych pracowita sobota ;-) ja też dziś na obrotach. Pokroiłam mloda kapustę, koper i szczypior, to potem tylko ugotuje, rozbilam 5 kotletów schabowych, bo zapomniałam męża ścignąć , żeby to zrobił :-) zrobiłam 2 pralki prania i ugotowałam budyń na 3 bita, to po południu, a raczej przed wieczorem zrobię ;-) Bo po południu jadę na te nieszczesne zakupy na grilla...
Tak mi się nie chce jechać.. . Wyslalabym męża wieczorem, ale przecież już pewnie nie będzie żadnego mięsa...
No niezle.. A ja czytam bb zamiast za robote sie wziac a czaa leci. ..
 
Wy to macie te brzuszki, piękne :D u Mnie w 16 tyg nic nie widać, na wieczór najwyżej coś się pokaże :p
Co do planów majówkowych: na wyjeździe, jedziemy do Rodziców, może uda się w końcu pogrillować, później spotkanie ze znajomymi ;) a dziś sprzątanie na obiad zrobimy sobie hamburgery własnej roboty z dużą ilością warzyw :D
 
Ale sie dziewczyny wkur....Pol dnia siedziałam wczoraj w kuchni żeby tesciowi pogotować na imieniny bo mnie prosił. Narobilam się jak głupia żarcia zamarynowalam 11 pstragow jeszcze na dziś. A teraz mój dzwoni ze teść do Polski dziś jedzie. Myślałam ze padne. Mało tego musiałam wytargac jakieś walizki spod łóżka bo ma nam zabrać rzeczy do Pl żeby na sierpień zostało minimum. Dobrze chociaż ze mój na chwilkę z pracy wyskoczył żeby coś mi tam pomoc. Przy czym się na mnie wydarl za tę walizki . A skąd miałam wiedzieć ze on wpadnie zaraz do domu. Ehh te chłopy

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lili zostawcie sobie trochę jedzenia a resztę niech zabiera ze sobą jak chciał. No jak tak można. Najpierw Ci dupę zawraca, a potem sobie wyjeżdża...

Marta u Ciebie już nie da się ukryć, ze że jesteś w ciąży :-)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry