reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Natalia trzymam kciuki oby to nie było nic poważnego i szybko cię wypuścili.
Lili udusiłabym teścia.
Ja dopiero wstałam. Jakiś tryb śpiocha mi się włączył.
U mnie dzisiaj makaron z kurczakiem w sosie serowo brokułowym. A tak to tylko pranie wstawię. Mąż śpi po nocce to nie będę sprzątać hehe

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale sie dziewczyny wkur....Pol dnia siedziałam wczoraj w kuchni żeby tesciowi pogotować na imieniny bo mnie prosił. Narobilam się jak głupia żarcia zamarynowalam 11 pstragow jeszcze na dziś. A teraz mój dzwoni ze teść do Polski dziś jedzie. Myślałam ze padne. Mało tego musiałam wytargac jakieś walizki spod łóżka bo ma nam zabrać rzeczy do Pl żeby na sierpień zostało minimum. Dobrze chociaż ze mój na chwilkę z pracy wyskoczył żeby coś mi tam pomoc. Przy czym się na mnie wydarl za tę walizki . A skąd miałam wiedzieć ze on wpadnie zaraz do domu. Ehh te chłopy

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję :(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
17+0
Zaczyna doganiać cycki, nie jest źle ;-)
20170429_104427.jpg
 

Załączniki

  • 20170429_104427.jpg
    20170429_104427.jpg
    105,3 KB · Wyświetleń: 253
No śliczne brzuszki cieszę się ze nie tylko ja mam taki duży [emoji6] która nastepna ? Chwalić się [emoji38]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
 
Moje 86kg a mam 172cm. A gdzie tam koniec , będę wielorybem no cóż...
1493406646-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t3d [emoji272]
Tez mam 172 ale tak sie rozpedzilam z tyciem ze juz dobilam do 93 teraz dopiero zaczelam sie pilnowac... Ale jak wychodzilam po pierwszej ciazy ze szpitala to wazylam ponad 100 i w niecaly rok zgubilam 35 kg... Takze wiem ze sie da...
 
Ewka gdzie ty ten brzuch masz...nic nie widac...ja pozniej wstawie...ide sie zaraz wykapac ogarnelam chalupe a moj ksiaze lezy bo umiera....zeby mu tak kichy wyrwalo...dziadzisko jedne...
Zauwazylam ze odkad doktor powiedzial ze juz moge normalnie funkcjonowac to calkiem olal sobie wszystko...nic w domu nie zrobi bo taki zmeczony po pracy wraca...a teraz oglada tv...a ja lazienke wysprzatalam idkurzylam i podlogi umylam...a hrabia wielmozny lezal...jak mnie wkurwil ze nie rozmawiam z dziadem...
Dobrze ze siostra dzus przylatuje to sie troche z domu wyrwe...bo juz mnie cholera strzela...kolezanki pracuja i zadna nie ma czasu zebyy sie spotkac...gdyby nie wy to bym chyba calkiem zdziczala...
 
Hej Dziewczyny ile przytylyscie od początku ciąży ? [emoji848][emoji848][emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry