reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Lili - Właściwie to ciąża ciąży nierówna, ale to zapewne wiesz. Moja pierwsza była wymarzona, poród długi, ale udany. W drugiej dziecię dało mi już trochę popalić. Też sądziłam, że nie będę miała odwagi począć drugiego dziecka... był taki czas. Ale miałam silną, wewnętrzną potrzebę posiadania dwójeczki i w sumie wyszło nam przypadkiem [emoji5]

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 16+3
om 17+1
 
reklama
Jesli chodzi o ciążę to moja pierwsza była cudowna, zero objawów oprócz brzucha i piersi, jadłam wszystko, pracowałam. Poród to była pestka, tak jak pisałyście "jak bym wypluła". Po porodzie od razu wykapałam się i zajmowałam maluchem. Jedynym cieniem był taki mały zabieg 2 tygodnie przed porodem, w okolicy łechtaczki zrobił mi się ogromny ropień i chcieli mnie do szpitala brać na 3 dni, zabieg i same wiecie co się z tym wiąże. ja się nie zgodziłam, zrobili mi na żywca na sorze:szok::szok::szok: tzn jakies miejscowe znieczulenie... matko to wyglądało jak rzeznia, cała byłam we krwi i tym co tam w środku było, 4 osoby mnie trzymały, ale 15min i po krzyku. Lekarka i te pielęgniarki stwierdziły, że teraz poród to bedzie nic i tak było. One były w szoku,ze ja to wytrzymałam:-) :)

A teraz wszystko mnie boli, nic mi się nie chce, kazda ciąża jest inna.
 
Jak tak piszecie o tej krzywej cukrowej to mi się przypomniało jak jedna znajoma e ciazy była w zeszłym roku. I tak opowiadala ze żadnych objawów ciazy nie miała, z glukoza nie ma żadnego problemu żeby pić, cala ciąże wszystko idealnie i super. I na końcu poród wywolywany oxy i oczywiscie bóle normalne , skurcze normalne porod super i zaraz po 2 H wstała po korytarzu chodziła dzieckiem się zajmowała.. A i jeszcze zero pęknięć zero nacinania. Teraz jak jestem sama w ciazy w zasadzie na początku to jakoś mi się to wszystko nie chce wierzyć. Wiem co już mam za soba i miałam już nawet myśli przez pierwsze 3 miesiące ze jak tak ma to wyglądać to chyba więcej dzieci nie chce... ehhh. A ta laska to dla mnie jest jak jakiś wybryk natury. No nie wiem chyba ze rzeczywiście są takie kobiety które tak lekko wszystko przechodza

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem ze to brzmi niedowierzanie ale ja w ciąży nie miałam żadnych nudności ani bólów, może jakieś gorsze dni były ale na serio o nich nie pamietam. Odeszły mi wody, skurczy nie miałam praktycznie wcale przy dwóch porodach od razu parte :) szok ale to prawda. Synek był duży i peklam ale już dwie godziny po porodzie mogłam biegać, zero bólu po prostu nic. Zostałam bardzo dobrze zszyta ze ginekolog mi mówił i Polozna która przychodziła po porodzie ze nie uwierzyliby się urodziłam dwójkę dzieci. Tak wiec można :)
 
Ale na zasadzie ze wszystko im tak gładko poszło przez całe 9 miesięcy ? Bo wiem ze są kobiety które nie miewają mdłości czy lekki poród. Ale średnio mi się chce wierzyć ze od początku do końca maja wszystko w superlatywach

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
No ogólnie nic im się nie działo.
Mam znajomą- mama mojej koleżanki, ma 8 dzieci i uwielbia chodzić w ciąży. Chyba są kobiety, którym ciąża nie doskwiera.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak to jest dziewczyny z ruchami dziecka czy jeśli od tygodnia czułam je codziennie a dziś kompletnie nic nie czuje powinnam się martwić? Zwykle jak leżałam po śniadaniu to szalał, w ogóle po jedzeniu był aktywny a teraz totalne zero :(
 
Ja krzywą juz robiłam z dwa miesiące temu.. zalała mi ta glukozę prawie że gorąca wodą, cudem pawia nie puscilam. .. chciałam powtórzyć sama z siebie krzywą teraz 2 maja ale jak jestem chora to nie ma sensu... ja robiłam ze względu na podejrzenie cukrzycy ciążowej, niby mam stwierdzoną, ale nie stosuje żadnej diety, cukier mierze i mam w normie wiec juz nic nie rozumiem.. dlatego chciałam jeszcze raz krzywą zrobić. .

Co do ciazy i obajwow, to ja w pierwszej tez super się czułam do samego końca zero ciążowych dolegliwości, natomiast poród. . To już inna sprawa [emoji4]
Rozmawialam przed chwila z synkiem i się poryczalam głupia. . Tak mi teskno za nim ale do niedzieli musze wytrzymać [emoji17]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam do zrobiena krzywa cukrzycowa na nastepna wizyte. Z tym piciem glukozy to troche wyolbrzymiane jest, wiadome niektore dziewczyny nie mogła, jest to nieprzyjemne ale wiekszoc daje rade. Nie ma sie co nakrecac, ja nie uzywam cukru i nie bylo to picie specjalnie jakies trudne. U mnie ze swoja glukoza trzeba isc na badanie a sa takie smakowe np cytrynowa.

Ze sluchawkami to prawda. Slychac tętno tylko trzeba go umiec znalesc.

Lili sa takie dziewczyny, malo tego na wiele rzeczy nie zwracaja uwagi albo zapominaja. Tylko pozazdroscic.

Agatki na tym etapie moga byc przerwy w czuciu dziecka, nie martw sie


Ja znow zaliczylam zgona, to zaczyna byc taki moj dzienny standard od 13 do 15.
Zanim sie na dobre obudzilam bolal mnie brzuch, dziwne bo teraz nie boli. Mam nadzieje ze to byl seny marazm, ze ze stresu przed jutrzejszym mierzeniem szyjki mam takie senne mary.

Przyszly mi majtki ktore kupilam za namowa Bum. Bardzo fajne.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam
Wczoraj już nie zajrzałam bo byłam w pracy i tak mi dzień zleciał że nie wiem nawet kiedy.
Dzisiaj za to moje dziecko było w kinie więc już jest w domu z koleżanką no to ja mam trochę czasu na kompa.
Muszę sobie bb ściągnąć na smartfona to wtedy częściej tu zajrzę bo czasem to mi się nawet kompa włączać nie chce
Sunday za zwolnienie dostaniesz 100% jeżeli będzie wpisana literka B. Ja bym na twoim miejscu od razu brała na 2tyg, w pierwszych dniach nikt cię nie będzie sprawdzał tym bardziej że to "długi majowy weekend" i zapewne połowa pracowników będzie na urlopach. Bardzo dobrze że naskarżyłaś na tą babę, co za głupi człowiek, powinna dostać niezły ochrzan od przełożonych
Evi ja jem mozzarellę z pomidorami bardzo często
Natalia super że z dzidzią wszystko w porządku, mój mały ma tętno 161-163
Co do krzywej cukrowej to mi teraz gin powiedziała że na następnej wizycie dostanę skierowanie, więc u mnie to gdzieś będzie 24tydz, ale za to kazała mi się zapisać na usg połówkowe na 25.05, ja dzwonię a tam mi mówią że nie mieszczę się w programie bo to za wcześnie i żebym dopiero do nich dzwoniła jak będę w 19tyg, więc do następnej wizyty na pewno nie będę miała zrobionego
U mnie dzisiaj na obiad kurczak z pieczarkami w sosie śmietanowym z ziemniaczkami i surówką
Lili kciuki zaciśnięte żeby cie jak najszybciej wypuścili do domu i żeby to nie było nic poważnego
AnScarlett pamiętam jak my kupowaliśmy nowe łóżko, starego się pozbyliśmy i spaliśmy na materacu dmuchanym ze 2tyg bo tyle trzeba było czekać na transport i ostatniej nocy też nam się popsuł materac i rano na podłodze się obudziliśmy, całe szczęście ze to była ostatnia noc :-) :):-) :) Chyba was to zmobilizuje do przewiezienia mebli :-) :):-) :):-) :)
Spark popieram - legginsy ciążowe z lidla superaśne
Ewka super że pieseł wrócił do zdrowia, mój też zawsze pogryzie papier toaletowy jak się do łazienki dostanie
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry