reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć Kobietki :) u nas za oknem szok... Słońce także napewno ruszam na spacerek :D co do łóżeczka mi byłoby szkoda tyle kasiory wydać bo także lubię zmiany :p ale mi wpadło w oko takie : ( też z możliwością łóżka dla starszaka ) Zobacz załącznik 804309



Borutka łóżeczko przepiękne :-) idealne po prostu :-)



Nam się wczoraj dziura w materacu powiększyła, jeździliśmy za klejem, ale była 20 i tu sklepy już zamknięte i tylko stacje benzynowe, gdzie nie było super glue. Skończyło się na spaniu na podłodze i ledwo żyje. Nie mamy przewidzianych mebli tutaj, tylko pościel i ubrania praktycznie, więc nawet koca nie mielismy, żeby podlozyc :( Bolą mnie plecy jak cholera i dalej złe się czuje. Wczoraj usnelam na 3h w ciągu dnia, tak się złe czułam.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom


A nie rozważacie zakupu jakiegoś łóżka? Powinnaś wygodnie spać, bo w końcu zacznie Ci kręgosłup dokuczać :-)
 
reklama
Mamusie..Jakie ksiazki czytacie w ciazy? ja wlasnie dostalam paczke z Emipku i oto moje zakupy.
Oprocz ponizszych mam jeszcze W oczekiwaniu na dziecko Heidi Murkoff.
18190863_1598617280178601_419102006_n.jpg
 

Załączniki

  • 18190863_1598617280178601_419102006_n.jpg
    18190863_1598617280178601_419102006_n.jpg
    130 KB · Wyświetleń: 247
Hej dziewczyny:) u mnie dzisiaj pogoda jak prawie u wszystkich widzę, pochmurno i pada. Też byłam zainteresowana tymi dostawkami dla malucha ale u nas jest po prostu za wąsko żeby to wstawić. A domyślam się że daje dużo komfortu. Zobaczymy, może jak będzie drugie to pomyślimy bo wtedy bedziemy mieli większy metraż :) AnScarlet też bym pomyślała o jakimś tapczaniku chociaż bo sie wykonczysz tym spaniem na materacu. Ja dzisiaj na obiad mam łososia i do tego zielone szparagi :) uwielbiam :) a tak to jakies sprzatanie i tyle [emoji14] . Co do książek to szczerze nie mam jeszcze żadnej literatury dot. ciąży i dzieci:p

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Borutka przepiękne są te łóżeczka :-)
Ale dzisiaj dobrze spałam tylko raz wstałam do toalety.
Na obiad dzisija pomysłu brak. Może moje chłopaki coś wymyślą ;-)
Kto dzisiaj wizytuje?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamusie..Jakie ksiazki czytacie w ciazy? ja wlasnie dostalam paczke z Emipku i oto moje zakupy.
Oprocz ponizszych mam jeszcze W oczekiwaniu na dziecko Heidi Murkoff.Zobacz załącznik 804325
Mam książki H. Murkoff i Ciężarówkę. Czytalam je w pierwszej ciąży, trochę nie bardzo na nasze polskie realia, duzo tam wstawek amerykańskich:) ale i tak warto przeczytać.
 
Ja też nie mam żadnej książki dot ciazy. Może teść jak pojedzie teraz do Pl to mu powiem żeby mi coś przywiózł. Co do obiadu to ja robię kotlety z kalafiora plus ziemniaczki podpieczone na patelni. Uwielbiamy [emoji5]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też nie mam żadnej książki dot ciazy. Może teść jak pojedzie teraz do Pl to mu powiem żeby mi coś przywiózł. Co do obiadu to ja robię kotlety z kalafiora plus ziemniaczki podpieczone na patelni. Uwielbiamy [emoji5]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom

Podasz przepis na kotlety z kalafiora? Wczoraj kupilam na ryneczku i chetnie zrobie cos nowego :)
 
Ja mam 3 z pierwszej ciąży ale teraz wcale do nich nie zaglądam właściwie wy mi przypomnialyscie o nich [emoji6]
1493373761-aaaaaa.jpeg


[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
 
Mlodemu jak mial 2 latka kupilismy rozkladana sofe. Nie byla tania ale bardzo dobrej jakosci dzis ma prawie 6 lat nie wygniotla sie, tylko ten kolor juz mi nie odpowiada bo czerwony, na razie nie zmienimy jej bo nie ma sesu. Dopiero jak dzidzius podrosnie to Jasiowi kupimy nowe młodzieżowe lozko. Dzidziusiowi zmienimy wierzchnia gapke, pokrycie i sofa bedzie jak nowa. My z mezem przeniesiemy sie na poddasze, dzieci zostaną na parterze kazde bedzie mialo swoj pokoj i bedziemy je miec na oku.

Vanja tez mi sie te dostawne lozeczka podobaja.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry