reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Łóżeczka śliczne
emoji7.png
U nas niestety niepraktyczne, mamy małe mieszkanie (50m) więc maluch do 1,5-2 lat będzie w naszym pokoju a później jeśli uda się w tym czasie dobudować górkę to tam zrobimy 3 sypialnie i będziemy urządzać, jak nie to chyba pomyślimy o piętrowym łóżku w pokoiku Piotrusia
emoji4.png


Dziś czeka mnie ciężki dzień w pracy, od 7:40 klientka za klientką- wszystkie na majówkę chcą się upięknić
emoji12.png
Ale mam na szczęście już pracownicę więc będzie pomagać
emoji16.png

Miłego dzionka
emoji4.png


w57v3e3kdnfl41ek.png

My również mamy maleńkie mieszkanie, mamy tylko sypialnie, kuchnie lazienke i przedpokój. Dziecko będzie spało z nami w sypialni najdluzej jak się bedzie dało, może dopiero jak postaramy sie o drugie to teściowa odstąpi nam garaż i go przerobimy na dodatkowe pokoje... dlatego też pomyśleliśmy że takie łóżeczko domek, bedzie też dla dziecka dodatkową przestrzenią do zabawy w domku... Teoretycznie przy wersji tapczanika i łóżka dla większego dziecka można pozbyć sie domku i zostanie samo proste łóżko, więc będzie pasować do wszystkiego teoretycznie. Znając życie pewnie z czasem też zmienimy je na inne, ale niesamowicie mi się ono podoba :D i pasuje do mebli jak od kompletu :) jeszcze się zastanawiam, czy nie kupić podobnego łóżeczka z szufladą i zamówić domek u stolarza i dokręcić - wyszloby taniej tylko czy tak samo ładnie :)
Sunday ale mi narobiłas smaka na grochową... mmm... ja chyba dzisiaj skorzystam z obiadku u mamusi :D
 
reklama
Bardzo fajne i praktyczne :-) ja jednak lubię zmiany i wolę kupić teraz takie 120x60, które zostanie dla następnego, a większe pewnie później 140x70, bo takie też do 9 lat spokojnie wystarczy ;-) pewnie i tak takie rosnace szybko by mi się znudziło, lubię zmiany :-) zresztą pewnie po około 2-3 latach pokoik dziecka trzeba będzie odmalowac i już mogłoby to wszystko do siebie nie pasować ;-) ale to tylko moje zdanie, ja zawsze mam inne niż cała reszta :-)






Ja wcześniej też miałam takie napady glodu. Nie wiedziałam na co mam ochotę, w efekcie jadłam wszystko i w każdej ilości ;-) teraz już chyba macica zaczyna uciskac na żołądek, bo jem po troszeczku i długo czuje się pełna ;-)


.


No właśnie mam 2 soki z żurawiny i na 1 każą pić 300 ml, a na 2 tylko 5 łyżek stołowych :-) już sama nie wiem. Rozcienczam to woda z miodem bo taki zwykły w moim przypadku jest nie do przeżycia ;-)
Ja miałam dwa i ten drugi też był do rozcienczania, to piłam z wodą.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Łóżeczka śliczne [emoji7] U nas niestety niepraktyczne, mamy małe mieszkanie (50m) więc maluch do 1,5-2 lat będzie w naszym pokoju a później jeśli uda się w tym czasie dobudować górkę to tam zrobimy 3 sypialnie i będziemy urządzać, jak nie to chyba pomyślimy o piętrowym łóżku w pokoiku Piotrusia [emoji4]

Dziś czeka mnie ciężki dzień w pracy, od 7:40 klientka za klientką- wszystkie na majówkę chcą się upięknić [emoji12] Ale mam na szczęście już pracownicę więc będzie pomagać [emoji16]
Miłego dzionka [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
To powodzenia :) wiem jak boli kręgosłup przy tej pracy :(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sugerowałam się tym, ze zamawialam ostatnio znajomej koszule dla dziecka komunijnego na 134, więc pomyślałam, ze 140 łóżko wystarczy do komunii :-)

Cześć Wam. Wczoraj usnelam przed 20!! Położyłam się odpocząć i usnelam. W ubraniu, pod kocem, nie wykapana ;-) obudziłam się przed 12, poczytałam Was, przebrałam sie w piżame i poszłam spać dalej. Byłam tak wykończona przez to choróbsko, ze że nie miałam siły iść się wykąpać. Ale dziś czuje sie o niebo lepiej. Chyba odespalam te zerwane noce ;-)

U mnie dziś pogoda do kitu... pada, pochmurno... przynajmniej pies nie będzie chciał wyjść na dwór. Zamierzam dziś trochę ogarnąć w domu, bo gdzie nie spojrzeć to pieprznik, a tak to będę leżeć. Obiad jest z Wczoraj ;-)
A Wy co dziś robicie? Która dziś wizytuje?
Nam się wczoraj dziura w materacu powiększyła, jeździliśmy za klejem, ale była 20 i tu sklepy już zamknięte i tylko stacje benzynowe, gdzie nie było super glue. Skończyło się na spaniu na podłodze i ledwo żyje. Nie mamy przewidzianych mebli tutaj, tylko pościel i ubrania praktycznie, więc nawet koca nie mielismy, żeby podlozyc :( Bolą mnie plecy jak cholera i dalej złe się czuje. Wczoraj usnelam na 3h w ciągu dnia, tak się złe czułam.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka

A mi kuzwa pryszcz w uchu wyskoczył ? No masakra jak nie przeziębienie to jeszcze taka paskuda a tak boli ...
Macie jakieś sposób by sie tego dziadostwa pozbyć?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t2d [emoji272]
 
Cześć Kobietki :) u nas za oknem szok... Słońce także napewno ruszam na spacerek :D co do łóżeczka mi byłoby szkoda tyle kasiory wydać bo także lubię zmiany [emoji14] ale mi wpadło w oko takie : ( też z możliwością łóżka dla starszaka ) Zobacz załącznik 804309
Hej u nas za to od rana leje[emoji53]
No wlasnie takiego łóżeczka szukam i właśnie białego bo pasowało by do mebli planuje je wstwic do córci do pokoju bo teraz śpi w mniejszym o takim
1493366700-aaaaaa.jpeg
a tak by było to dla maleństwa [emoji4]
Mój synek (7 lat) za to od 4 lat już śpi na takim większym 90x180
1493366928-aaaaaa.jpeg
w zestawie jest zdejmowania barierka która oslania do połowy jeden bok aby dziecko nie spadło. Myślę ze jeszcze długo mu posłuży [emoji6]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
 
Ostatnia edycja:
Cześć Kobietki :) u nas za oknem szok... Słońce także napewno ruszam na spacerek :D co do łóżeczka mi byłoby szkoda tyle kasiory wydać bo także lubię zmiany [emoji14] ale mi wpadło w oko takie : ( też z możliwością łóżka dla starszaka ) Zobacz załącznik 804309
Ja chciałam takie, to mąż mnie wysmial, że i tak dziecko się tam większe nie zmieści niż 2-3 latka i po co wydziwiac. Tak to z tymi chlopami jest

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka

A mi kuzwa pryszcz w uchu wyskoczył ? No masakra jak nie przeziębienie to jeszcze taka paskuda a tak boli ...
Macie jakieś sposób by sie tego dziadostwa pozbyć?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t2d [emoji272]
Pasta do zębów nasmaruj

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej[emoji5]ja dziś pospalam bo dopiero teraz wstałam. Przebudzilam się tylko jak mąż do pracy szedł. I chyba pierwszy raz od nie pamiętam kiedy nie byłam siku w nocy. Chyba poprzednia noc mnie tak w ykonczyla. Normalnie spałam jak zabita. Teraz się zabieram za jakąś robotę w domu. A mam tego trochę bo teść ma imieniny i obiecałam ze trochę mu pogotuje na jutro. A chciałabym jeszcze dom ogarnąć i może poprasowac. No zobaczę jak się nd czuła.

Co do łóżeczek to naprawdę ładne. Ja też na początek myślałam o dostawce tej z chicco ale nwm czy ona do każdego łóżka pasuje( poki co w pl mamy sofe rozkladana a narazie nie mamy kasy na wymiane mebli)i ile może taką posłużyć dziecku. Ale na pewno się zdecyduje na łóżko turystyczne dwupoziomowe

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hejka

A mi kuzwa pryszcz w uchu wyskoczył ? No masakra jak nie przeziębienie to jeszcze taka paskuda a tak boli ...
Macie jakieś sposób by sie tego dziadostwa pozbyć?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t2d [emoji272]
U nas sprawdza się Octenisept albo perfum/woda toaletowa męża

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 16+3
om 17+1
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry