reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Zdecydowałam się jednak wyjść z córką- była zachwycona skakaniem po kałużach!
Byłam w bibliotece i wypożyczyłam "Grę o tron", a teraz dopiero czytam, że mogła to być książka o ciąży [emoji6]
U mnie w zanadrzu tylko ojcowski poradnik
20170428_130200.jpg

Ale czytałam też "Język niemowląt"- rewelacja!

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 16+3
om 17+1
 

Załączniki

  • 20170428_130200.jpg
    20170428_130200.jpg
    44,6 KB · Wyświetleń: 215
reklama
Zapomniałam zapytać czy któraś z was dostała już skierowanie na krzywą cukrową? Myślałam że robi się ją po 24 tygodniu a ja mam już wynik na za miesiąc przynieść czyli będą mi ją robić około 20 tygodnia o_O... Jak sobie pomyślę o trzykrotnym pobieraniu krwi to już mi słabo :D
 
Kalafior gotuje na pół miękko i tluke tym tłuczkiem do ziemniaków Ale nie całkiem na taką miazgę. Do tego dokładam 2 jajka całe i bułkę tartą tak na oko żeby się fajnie kleiło. Jak mam koperek bądź pietruszkę to siekam i dorzucam. Sól i pieprz do smaku. Uformowane tocze w bułce tartej jak mielone i na olej. Tak żeby się zarumienily. Smacznego [emoji5]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Wczoraj nie zaglądałam na forum i przyznam szczerze że ledwo dałam radę Was nadgonić ;) wczoraj tak się pożarliśmy że normalnie myślałam że się to skończy rozwodem. Ale wieczorem już było ok :D
Co do łóżeczka, to nie mamy wybranego, chciałabym pojechać do Ikei popatrzeć.
Ćwiczenia w ciąży. Zamówiłam płytę ani l. Ale jakoś tak jeszcze ani razu nawet jej nie odpaliłam [emoji14]
Książki. Nie mam żadnej, ale chciałabym kupić coś mężowi żeby poczytał.
Jestem nadal leniwa u nic mi się nie chce. Leżę jeszcze w pizamie... Ale Zaraz idę wziąć się w garść bo mąż pracuje dzisiaj tylko do 16 i jedziemy na zakupy. A jutro i pojutrze uczelnia więc znowu będzie mnie tu mało.
Dobra, wstaje zanim znowu zasne ;)
 
Ja następna wizytę mam 29 maja i dostałam skierowanie tylko na mocz i morfologie. Wiec nieszczęsna glukoza pewnie będzie później. Też sobie tego nie wyobrażam [emoji14] a ja mam pyt z innej beczki, dziewczyny jak to jest z tymi hybrydami na pazurkach, można nosić w ciąży czy nie? Chętnie dowiem sie od dziewczyn które robią to zawodowo :) Ja sobie sama robiłam(żel miękki +hybryda) ale odkąd jestem w ciąży sciagłam i tyle. A teraz mam rodzinną imprezke i juz sama nie wiem [emoji12] wiadomo ze aceton szkodzi wiec go nie biore pod uwage ale co z reszta? Czy to może być szkodliwe dla dzidziusia? Z góry dzięki za info[emoji5]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kalafior gotuje na pół miękko i tluke tym tłuczkiem do ziemniaków Ale nie całkiem na taką miazgę. Do tego dokładam 2 jajka całe i bułkę tartą tak na oko żeby się fajnie kleiło. Jak mam koperek bądź pietruszkę to siekam i dorzucam. Sól i pieprz do smaku. Uformowane tocze w bułce tartej jak mielone i na olej. Tak żeby się zarumienily. Smacznego [emoji5]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom


Jak kupię kalafior to na pewno spróbuje zrobić te kotleciki :-)
 
Aha, Ewka. Chyba Ty pisałaś że zamiast detektora można użyć słuchawek lekarskich? Mam takie i zaraz je wyciągnęłam. Nic tam nie słyszę:( ale nie wiem też za bardzo gdzie szukać, bo nie czułam jeszcze nic:(
 
Jak kupię kalafior to na pewno spróbuje zrobić te kotleciki :-)
Ja też, brzmi super. Ja nigdy nie lubiłam kalafiora ani brokula. A teraz za zupę kalafiorowa dałabym się pociąć. Na dIsiaj mam ostatnia jej resztke. I jeszcze zblendowałam ja sobie i jeszcze bardziej mi się podoba. W przyszłym tygodniu nagotuje wielki gar brokułowej ♡♡
 
reklama
Aha, Ewka. Chyba Ty pisałaś że zamiast detektora można użyć słuchawek lekarskich? Mam takie i zaraz je wyciągnęłam. Nic tam nie słyszę:( ale nie wiem też za bardzo gdzie szukać, bo nie czułam jeszcze nic:(


Tak mi lekarz powiedział ;-) ze to to samo i ze też mogę posłuchać :-) nie mam takich słuchawek, więc w żaden sposób nie mogę sie do tego odnieść :-/
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry