reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
U mnie też dzisiaj pogoda okropna. Deszcz deszczem, ale żeby śnieg padał to już przesada. Nawet z łóżka nie chce się wstawać. Mąż w pracy, córcia w szkole, a ja w łóżku [emoji6]

Napisane na MI 5 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Dziewczyny
Kasiu dziękuje za zaproszenie gdyby było bliżej to bym wpadła na kawalecZek pysznego ciasta :)
Ewka Franek zdrowy to w końcu mogłaś się wyspać porządnie :) tego było Ci trzeba. Takie zarwane noce to dobra mini lekcja na przyszłość haha ;) pamietam ze jak Adaś był mały to dałabym wszystko zeby wyspać się normalnie chociaż jedna noc, byłam tak zmęczona ze zasypiałam czasami na 5 minut na siedząco. Ale na szczęście jak synek już przesypial noce to wstawał nawet o 9 :) mogłam nadrobić
Co do zmian w pokoju to ja chyba jestem w tym mistrzem bo pokoje dzieci już wielokrotnie były zmieniane, córka zaczynała od normalnego łóżka dziecięcego potem było takie rosnące z nią potem standardowe z Ikei Hemnes bo było wysuwane i jak nocowała koleżanka to nie było problemu a potem zażyczyła sobie takie większe 140/200cm żeby mogła spać jak królowa Hahaha, synek zaczynał od kołyski ale był duży i szybko była za mała wiec zmieniliśmy na lozeczko normalne ze szczebelkami a teraz ma łóżko auto. Dlatego ja tez nie mogłabym kupić jednego na tak długo bo za bardzo lubimy zmiany :)
 
Cześć dziewczyny!
Hehe jak mój S. idzie do pracy rano, to córka śpi dłużej (7.30) [emoji2] a jak jest w domu, to ona wstaje nawet przed 6 [emoji28] no i tata się nią zajmuje [emoji39]
Tak więc dzisiaj sobie pospałam.
Dziś dobra znajoma przywiezie mi po raz drugi pożyczyć dostawkę do łóżka dla maluszka. Córka spała w niej jakieś 3 miesiące (potem spała już w swoim, bo zdarzało jej się przespać całą noc). Wstawię potem zdjęcia.
Dziś chyba jesteśmy uziemione, bo ani na moment nie przestaje lać...
Mam nadzieję, że u Was lepsza pogoda.
Miłego poranka!

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 16+3
om 17+1
 
Hej Dziewczyny
Kasiu dziękuje za zaproszenie gdyby było bliżej to bym wpadła na kawalecZek pysznego ciasta :)
Ewka Franek zdrowy to w końcu mogłaś się wyspać porządnie :) tego było Ci trzeba. Takie zarwane noce to dobra mini lekcja na przyszłość haha ;) pamietam ze jak Adaś był mały to dałabym wszystko zeby wyspać się normalnie chociaż jedna noc, byłam tak zmęczona ze zasypiałam czasami na 5 minut na siedząco. Ale na szczęście jak synek już przesypial noce to wstawał nawet o 9 :) mogłam nadrobić
Co do zmian w pokoju to ja chyba jestem w tym mistrzem bo pokoje dzieci już wielokrotnie były zmieniane, córka zaczynała od normalnego łóżka dziecięcego potem było takie rosnące z nią potem standardowe z Ikei Hemnes bo było wysuwane i jak nocowała koleżanka to nie było problemu a potem zażyczyła sobie takie większe 140/200cm żeby mogła spać jak królowa Hahaha, synek zaczynał od kołyski ale był duży i szybko była za mała wiec zmieniliśmy na lozeczko normalne ze szczebelkami a teraz ma łóżko auto. Dlatego ja tez nie mogłabym kupić jednego na tak długo bo za bardzo lubimy zmiany :)


No tak, wszyscy domownicy zgodnie twierdza, ze przeszliśmy prawie tygodniowy chrzest :-) na szczęście mam lekki sen, więc dosłownie wszystko słyszę, ma z za to zupełnie odwrotnie... ile razy zrzucił w nocy psa z łóżka.. . Tak się wiercil i nie czuł, ze ma go obok siebie :-)
Powiem Wam tylko, ze obawiam się, ze jak tak przy dziecku przyjdzie mi dłużej nie spać po nocach, to obawiam się tego, że czasem w dzień mi się nie przyśnie i w tym czasie dziecko zrobi sobie krzywdę... Doświadczone Mamy- jak to było z Wami ?? :-)


Vanja bardzo jestem ciekawa jak się sprawdza takie łóżeczko dostawne, bo rozważamy z mężem takie rozwiązanie na początek ;-) czekam na zdjęcie ;-)
 
Ewkap666 co jak co ale matka na dźwięk płaczu dziecka reaguje instynktownie. Chyba tak mamy zaprogramowany mózg. Mnie do tej pory najmniejszy szelest z pokoju córki w nocy budzi. Tak więc nie masz się co martwić [emoji5]️
A co do męża to mój kiedyś też nic w nocy nie słyszał, spał jak zabity. Teraz niestety cierpi na bezsenność i nie tylko on się męczy ale i ja.
Śmieje się, że już trenuje nieprzespane noce i pobudki co chwila [emoji6]

Napisane na MI 5 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Kobietki :) u nas za oknem szok... Słońce także napewno ruszam na spacerek :D co do łóżeczka mi byłoby szkoda tyle kasiory wydać bo także lubię zmiany :p ale mi wpadło w oko takie : ( też z możliwością łóżka dla starszaka )
IMG_20170428_091853.png
 

Załączniki

  • IMG_20170428_091853.png
    IMG_20170428_091853.png
    312,3 KB · Wyświetleń: 285
Cześć wszystkim:)
Ja dzis wyspana, mąż mi córkę przyniósł w nocy bo ciagle płakała, brzuszek ją bolał. Sam poszedl spać na dół. Wstala co prawda do 7.20 ale wlaczylam jej bajkę i jeszcze godzinkę dospalam. Dzis wagary od przedszkola, ja na tym zwolnieniu mam 1 czyli niby muszę leżeć wiec lepiej się na miescie nie pokazywać.

Co do lozeczka, mieliśmy zwykle szczebelkowe 120x60 i turystyczne jako kojec i na wyjazdy. Teraz córeczka śpi na zwyklym drewnianym z materacem 180x90, ja tez się na nim miescze. Mniejsze nie miałoby sensu, bo nie moglibysmy polozyc się obok, zeby np. Poczytac przed snem.
Jak maluch bedzie miał 2 latka to córka odda mu swój pokój a jej zrobimy wiekszy, ksiezniczkowy:-) :) Wtedy lozko tez wieksze jej kupimy, bo w tym wiekszym pokoju jest duuuuzo miejsca:-) :)
 
Borutka super łóżeczko, takie w moim stylu :)
Co do snu to Nutka ma 100% racji, nie ma takiej opcji żeby nie usłyszeć dzidzi, ja tak samo do tej pory słyszę dosłownie wszystko, i nawet kiedy bylam naprawdę extremalnie zmęczona
A łóżeczko takie przystawiane miało sporo moich koleżanek i było to super rozwiązanie, każda z nich bardzo chwaliła
 
U mnie pogoda straszna, leje non stop. Nastawilam zupkę grochowa, tak mnie corcia namówiła:)
Muszę się wreszcie zabrać za pakowanie na wyjazd....nie chce mi się:biggrin2:
 
reklama
Ewka - na pewno wstawię zdjęcie, choć nie wiem o której przyjedzie znajoma. Przy Kindze dostawka była jak marzenie. Przez noc można było zająć się nią na śpiocha [emoji38]
Borutka - chyba się zakochałam w tym łóżeczku! Jest śliczne i jedyne w swoim rodzaju. My chcemy naszej 2-latce kupić nowe, a potem maluszek dostanie od niej łóżko.
Nutka - masz rację, jak tylko dziecko wierci się w łóżku to włącza się tryb czuwanie.

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 16+2
om 17+0
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry