reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Zobacz załącznik 804289
A my z mężem nakręciliśmy sie strasznie na to łóżeczko :) pozniej łóżeczko może funkcjonować jako tapczanik i osobne łóżko aż do 10 roku życia. Łóżeczko ma 140cm długości, rozsuwa sie w późniejszym etapie do 160cm. Troche duzo kosztuje ale w sumie jeśli ma tak długo służyć dziecku to może warto dołożyć. Co myślicie ?


Bardzo fajne i praktyczne :-) ja jednak lubię zmiany i wolę kupić teraz takie 120x60, które zostanie dla następnego, a większe pewnie później 140x70, bo takie też do 9 lat spokojnie wystarczy ;-) pewnie i tak takie rosnace szybko by mi się znudziło, lubię zmiany :-) zresztą pewnie po około 2-3 latach pokoik dziecka trzeba będzie odmalowac i już mogłoby to wszystko do siebie nie pasować ;-) ale to tylko moje zdanie, ja zawsze mam inne niż cała reszta :-)



Fajne to łóżeczko gdzie znalazłaś?
Dziewczyny ja właśnie zjadlam 6pierogów ale było mi mało a więcej nie mogłam bo musi coś zostać dla męża więc zjadlam jeszcze 4skibki z mozarella i pomidorem i parówki piratki :o:p taki zarlok ze mnie i wiecie co jeszcze bym coś wciągnęła :D


Ja wcześniej też miałam takie napady glodu. Nie wiedziałam na co mam ochotę, w efekcie jadłam wszystko i w każdej ilości ;-) teraz już chyba macica zaczyna uciskac na żołądek, bo jem po troszeczku i długo czuje się pełna ;-)


Ja miałam przewlekle zapalenie pęcherza i żurawit jest ok, ale jak Cię w tej sekundzie boli to sok z żurawiny taki z apteki czy działu zdrowej żywności. Wypijesz 300ml i od razu ulgą.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
.


No właśnie mam 2 soki z żurawiny i na 1 każą pić 300 ml, a na 2 tylko 5 łyżek stołowych :-) już sama nie wiem. Rozcienczam to woda z miodem bo taki zwykły w moim przypadku jest nie do przeżycia ;-)
 
reklama
No łóżko fajne , ale u mnie nie zbyt by się sprawdziło na długo [emoji23] mały się urodzi to max 1.5 roku i idzie do pokoju od Leny a wtedy u niej łóżko piętrowe się szykuje [emoji6]

Moja miała do roku turystyczne , po roku miała taka sofe z pianki co sie rozkładalo dosłowne na podłodze , wiec jakby sie przeturlala to by sobir krzywdy nie zrobiła a teraz ma takie zwykłe [emoji4]
1493330609-aaaaaa.jpeg


A za jakieś 2-2,5 lata będzie trzeba przekształcić pokój [emoji23]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t2d [emoji272]
 
No łóżko fajne , ale u mnie nie zbyt by się sprawdziło na długo [emoji23] mały się urodzi to max 1.5 roku i idzie do pokoju od Leny a wtedy u niej łóżko piętrowe się szykuje [emoji6]

Moja miała do roku turystyczne , po roku miała taka sofe z pianki co sie rozkładalo dosłowne na podłodze , wiec jakby sie przeturlala to by sobir krzywdy nie zrobiła a teraz ma takie zwykłe [emoji4]
1493330609-aaaaaa.jpeg


A za jakieś 2-2,5 lata będzie trzeba przekształcić pokój [emoji23]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t2d [emoji272]


Ale super tapeta!! (To tapeta, czy ktoś malowal)? Strasznie mi się podoba ;-)
 
Ewka 140 byla by za mala, zreszta nie wiem czy takie male lozka sa. Jak juz to 180 cm lub choc 160, chociaz typowa dziecieca posciel ma wymiar 180cm. Moj 7 latek ma 129 cm wzrostu takie lozeczko bylo by za male. Z tym malowaniem to sie zgodzę 2_3 lata to max.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajne łóżeczko, jeśli pasuje do wystroju i służy na dłużej to moim zdaniem warto zainwestować

A jeszcze zapomniałam napisać wcześniej o aktywności fizycznej....a raczej jej braku Hahah bo było o to pytanie. Ja niestety nie ćwiczę bo nie lubię (chciałabym lubiec) wiec tym bardziej nie będę ćwiczyć w ciąży. Dwa porody z 10 letnia przerwa miałam naprawdę super, moje dzieci do małych nie należały ;) do formy tez wracałam bez specjalnych problemów wiec pewnie dlatego teraz tez się nie martwię. Chociaz wiem ze każdy poród jest inny i ten może mnie negatywnie zaskoczyć, jednak nastawienie mam dobre :)
Ja leżę już w łóżku, dzisiejszy dzien minął dość fajnie bo szukałam fajnej sukienki na komunie i butów, co prawda jeszcze nic nie znalazłam ale fajnie było pochodzić (ostatnio siedziałam w domu bo synek był przeziębiony)
Wiecie na co mam teraz ochotę....na tort Kasi :)
Zapraszam, w niedzielę będzie kolejny bo synek ma urodziny [emoji12]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Łóżeczka śliczne [emoji7] U nas niestety niepraktyczne, mamy małe mieszkanie (50m) więc maluch do 1,5-2 lat będzie w naszym pokoju a później jeśli uda się w tym czasie dobudować górkę to tam zrobimy 3 sypialnie i będziemy urządzać, jak nie to chyba pomyślimy o piętrowym łóżku w pokoiku Piotrusia [emoji4]

Dziś czeka mnie ciężki dzień w pracy, od 7:40 klientka za klientką- wszystkie na majówkę chcą się upięknić [emoji12] Ale mam na szczęście już pracownicę więc będzie pomagać [emoji16]
Miłego dzionka [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Ewka 140 byla by za mala, zreszta nie wiem czy takie male lozka sa. Jak juz to 180 cm lub choc 160, chociaz typowa dziecieca posciel ma wymiar 180cm. Moj 7 latek ma 129 cm wzrostu takie lozeczko bylo by za male. Z tym malowaniem to sie zgodzę 2_3 lata to max.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Sugerowałam się tym, ze zamawialam ostatnio znajomej koszule dla dziecka komunijnego na 134, więc pomyślałam, ze 140 łóżko wystarczy do komunii :-)

Cześć Wam. Wczoraj usnelam przed 20!! Położyłam się odpocząć i usnelam. W ubraniu, pod kocem, nie wykapana ;-) obudziłam się przed 12, poczytałam Was, przebrałam sie w piżame i poszłam spać dalej. Byłam tak wykończona przez to choróbsko, ze że nie miałam siły iść się wykąpać. Ale dziś czuje sie o niebo lepiej. Chyba odespalam te zerwane noce ;-)

U mnie dziś pogoda do kitu... pada, pochmurno... przynajmniej pies nie będzie chciał wyjść na dwór. Zamierzam dziś trochę ogarnąć w domu, bo gdzie nie spojrzeć to pieprznik, a tak to będę leżeć. Obiad jest z Wczoraj ;-)
A Wy co dziś robicie? Która dziś wizytuje?
 
NataliaaJ łóżeczko jest śliczne i w sumie jak ma taj długo służyć to cena nie jest aż tak wysoka. Tylko, że moim zdaniem aż tak długo to ono nie posłuży no chyba że nie lubicie zmian i remontów, bo moja młoda ma dopiero 11 lat a ma już 4 łóżko. Na początku miała wiadomo standardowe dla dziecka, potem była sofa, następnie łóżko z materacem, a teraz znowu kupiliśmy sofę bo do wystroju pokoju lepiej pasuje [emoji5]️



Napisane na MI 5 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc dziewczyny...
Ja juz tez nie spie....u mnie dzis pogoda do dupy zimno deszcz pada...nawet do sklepu nie chce mi sie isc...zaczekam chyba jak m z ppracy wroci pojedziemy na jakies wieksze zakupy..

A jesli moge slowo na temat lozeczka to tez uwazam ze nie posluzy co tak dlugo...moj sym jak byl maly mial standardowe lozeczko...potem calkiem zmienilismy wystroj jak mial 4 lata..
A jak poszedl do 2 klasy wymielismy meble na takie bardziej szkolne z biurkiem i lozko tez...teraz ma sofe rozkladana do spania a w dzien sluzy do siedzenia...takze nie wiem czyjest sens inwestowac tyle kasy bo tak jak dziewczyny wyzej wspomnialy predzej czy pozniej znudzi ci sie wystroj i kupisz nowe...ale to tylko moje zdanie..
Ide budzic syna do szkoly...milego dnia i kciuki za wizyty...buzki
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry