reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja też po wizycie :) z dzieciątkiem wszystko w porządku i na dzień dzisiejszy to chłopiec :) Ale gin powiedziała że jeszcze potwierdzi :) Generalnie nie jestem zadowolona z wizyty bo nie wiem czy przez to ze miała opóznienie czy co bo wszystko szybko szybko:/ Malenstwa to prawie nie widziałam, nawet go nie zmierzyła, sprawdziła tylko czy serduszko bije i wsio. Zdjecie mam ale ja tam nic nie widze [emoji14] wcześniejsze miałam o wiele wyrazniejsze. Poprosiłam o tą luteine dopochwowa więc zobaczymy może bedzie lepiej. O detektor nawet nie zdążyłam zapytać bo zakończyła wizyte mówiąc że to wszystko po czym wyszła z gabinetu jako pierwsza :/
Cieszę sie że wszystkie dzisiejsze wizyty wyszły dobrze:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
image.jpeg

A my z mężem nakręciliśmy sie strasznie na to łóżeczko :) pozniej łóżeczko może funkcjonować jako tapczanik i osobne łóżko aż do 10 roku życia. Łóżeczko ma 140cm długości, rozsuwa sie w późniejszym etapie do 160cm. Troche duzo kosztuje ale w sumie jeśli ma tak długo służyć dziecku to może warto dołożyć. Co myślicie ?
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    332,3 KB · Wyświetleń: 483
Zobacz załącznik 804289
A my z mężem nakręciliśmy sie strasznie na to łóżeczko :) pozniej łóżeczko może funkcjonować jako tapczanik i osobne łóżko aż do 10 roku życia. Łóżeczko ma 140cm długości, rozsuwa sie w późniejszym etapie do 160cm. Troche duzo kosztuje ale w sumie jeśli ma tak długo służyć dziecku to może warto dołożyć. Co myślicie ?
Super łóżeczko :) daj linka :)
 
Fajne to łóżeczko gdzie znalazłaś?
Dziewczyny ja właśnie zjadlam 6pierogów ale było mi mało a więcej nie mogłam bo musi coś zostać dla męża więc zjadlam jeszcze 4skibki z mozarella i pomidorem i parówki piratki :o:p taki zarlok ze mnie i wiecie co jeszcze bym coś wciągnęła :D
 
Zobacz załącznik 804289
A my z mężem nakręciliśmy sie strasznie na to łóżeczko :) pozniej łóżeczko może funkcjonować jako tapczanik i osobne łóżko aż do 10 roku życia. Łóżeczko ma 140cm długości, rozsuwa sie w późniejszym etapie do 160cm. Troche duzo kosztuje ale w sumie jeśli ma tak długo służyć dziecku to może warto dołożyć. Co myślicie ?
Fajne łóżeczko, jeśli pasuje do wystroju i służy na dłużej to moim zdaniem warto zainwestować

A jeszcze zapomniałam napisać wcześniej o aktywności fizycznej....a raczej jej braku Hahah bo było o to pytanie. Ja niestety nie ćwiczę bo nie lubię (chciałabym lubiec) wiec tym bardziej nie będę ćwiczyć w ciąży. Dwa porody z 10 letnia przerwa miałam naprawdę super, moje dzieci do małych nie należały ;) do formy tez wracałam bez specjalnych problemów wiec pewnie dlatego teraz tez się nie martwię. Chociaz wiem ze każdy poród jest inny i ten może mnie negatywnie zaskoczyć, jednak nastawienie mam dobre :)
Ja leżę już w łóżku, dzisiejszy dzien minął dość fajnie bo szukałam fajnej sukienki na komunie i butów, co prawda jeszcze nic nie znalazłam ale fajnie było pochodzić (ostatnio siedziałam w domu bo synek był przeziębiony)
Wiecie na co mam teraz ochotę....na tort Kasi :)
 
Ostatnia edycja:
No i też fajnie. Nad pilatesem sie tez zastanawialam ale nie wiem na czym polega roznica.. A sprobowalam jogi bo ostatnio jakas nerwowa jestem. Troche mboe to wycisza..
Ćwiczenia, które wykonywałam na pilatesie miały za zadanie wzmocnić mięśnie grzbietu, mięśnie dna miednicy oraz nauczyć technik niwelowania bólu, który może naturalnie towarzyszyć ciąży.

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 16+2
om 17+0
 
Właśnie wróciłam od ginekologa. Z badań ginekologicznych wszystko ok. Na pęcherz żeby nie nawracalo zapalenie kazała kupić żurawit. Później wzięła detektor tętna i tu miałam zawał. Bardzo długo nie mogła nic znaleźć. Szukała i szukała i cisza. Wreszcie po chyba całej wieczności udało się. Serduszko bije a to najważniejsze.
Teraz będę miała usg 29 maja więc muszę cierpliwie czekac
Pozdrawiam


Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam przewlekle zapalenie pęcherza i żurawit jest ok, ale jak Cię w tej sekundzie boli to sok z żurawiny taki z apteki czy działu zdrowej żywności. Wypijesz 300ml i od razu ulgą.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W ciąży nie wolno jeść; surowego, niedogotowanego mięsa, niesuszonych wędlin takich jak mortadela, wędzony na zimno, surowe ryby, owoce morza, surowe niedogotowane jaja, sery pleśniowe, feta, camembert, mleko niepasteryzowane, koła, alkohol. Tak mówią specjaliści oraz mądre artykuly w gazetach. Podobno ma to związek z obecnością pewnego szczepu bakterii, wirusow itp





A ja właśnie dziś doczytałam że możemy jeść fete,mozarellę i nawet ser pleśniowy jesli jest np.ugrilowany/upieczony.:tak:[/QUOTE]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry